Five By Five

Keby sa mi herečka nezapáčila v inom seriáli, tak toto nikdy nepozerám a vôbec by to nevadilo... Úplne nereálne a prehrávané, inak však miestami ale aj zábavné a zaujímavé. Potešili ma i odkazy na herečkinu postavu v Majisuka Gakuen. Dôvody prečo to pozerať: slabosť pre Mayu Watanabe a že si niekto dal tú námaha to preložiť. ()

Lex.San

Poctivě jsem shlídnul 4 díly tohohle počinu. A musím říct jedno, dobře se mi u toho psala diplomka. Bohužel mě na tom nechytlo nic, co by mě nutilo koukat dál. Ani jsem zbylé epizody neproklikal, abych zjistil, kam osud hlavní hrdinku zavane. Jediné, do čeho jsem ještě šel, bylo posledních pár minut finále, kde jsem si potvrdil, co jsem věděl už na začátku a byl konec.*** Proto jsem musel hodně pátrat, co bych na tomhle kousku pochválil. Tak jsem nakonec dal bod za nápad, který mě přeci jen donutil se o doramu vůbec zajímat, a bod za celkem povedené ilustrace, které se příběhem mihnou. Toť vše, ptž hudba mě neoslovila a věčné culení idolů mi způsobovalo trnutí obličejových svalů a tiky. ()