Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál)

Komedie / Drama

Česko, 2012–2013, 100 h 24 min (Minutáž: 59–72 min)

Lucie Benešová, Libuše Šafránková, Ondřej Gregor Brzobohatý, Karel Heřmánek, Zuzana Bydžovská, Marta Jandová, Václav Vydra nejml., Kristýna Leichtová, Václav Kopta, Milan Šteindler, Libuše Švormová, Vojtěch Vondráček, Jáchym Kraus, Slávek Bílský, Jan Maršál, Fabián Povýšil, Tereza Nvotová, Kamil Halbich, Daniela Šinkorová, Miroslav Hrabě, Jiří Kalužný, Vendula Hlásková, René Přibil, Petr Batěk, Valérie Zawadská, Vojtěch Machuta, Martin Preiss, Ludmila Zábršová-Molínová, Liliana Malkina, Jana Altmannová, Stanislav Zindulka, Eva Burešová, Ivana Korolová, David Gránský, Jakub Grafnetr, Jordan Haj, Karel Heřmánek ml., Hana Tomášová, Josef Polášek, Petr Štěpánek, Jiří Kout, Václav Veselý, Milan Enčev, Otakar Harlas, Sara Sandeva, Dana Batulková, Jan Šťastný, Jan Révai, Květa Fialová, Hana Gregorová, Robert Nebřenský, Josef Kubáník, Eva Novotná, Monika Absolonová, Milan Slepička, Lubor Novotný, Berenika Suchánková, Jaroslav Sypal, Jiří Bábek, Vlastimil Harapes, Pavel Trávníček, Petr Kutheil, Marek Dobeš, Zdeňka Sajfertová, Kamil Střihavka, Michaela Sejnová, Marek Ronec, Veronika Divišová, Miloslav Mejzlík, Karel Hynek, Chantal Poullain-Polívková, Michal Čeliš, Marta Vítů, Karel Zima, Sabina Králová, Josef Havrda, Stanislav Aubrecht, Pavel Tesař, Anna Duchaňová, Daniel Šváb, Tomáš Klouda, Kateřina Pindejová, Radek Bruna, Ondřej Rychlý, Ester Geislerová, Oldřich Hajlich, Jiří Zapletal, Anastasia Chocholatá, Václav Vondráček, Kamila Sedlárová, Miroslav Večerka, Tomáš Měcháček, Markéta Procházková, Jana Švandová, Monika Maláčová, Ondřej Lechnýř, Václav Neckář, Petra Hobzová, Dušan Sitek, Lucie Černá, Barbora Černá, Marian Roden, Helena Vondráčková, Taťána Kuchařová, Pavla Tomicová, Pavel Nový, Michal Slaný, Dana Pešková, Petr Matoušek, Veronika Gajerová, Nina Divíšková, Jan Komínek, Aleš Kiro Čermák, Kateřina Kaira Hrachovcová, Richard Zevel, Vojtěch Hájek, Jelena Šebestová-Juklová, Zdenka Procházková, Tomáš Novotný, Antonín Hardt, Klára Cibulková, Libuše Fanturová, Jaroslav Vlach, Josef Zyka, Jarmil Škvrna, Josef Loučím, Tomáš Matonoha, Vojtěch Lavička, Zita Morávková, Martin Veliký, Peter Aczel, Ján Jackuliak, Anna Bazgerová, Ondřej Volejník, Hana Seidlová, Ivan Jiřík, František Skřípek, Václav Vašák, Zdena Šubrtová, Anna Sikorová, Leoš Juráček, Veronika Zelníčková, Josef Hervert, Jana Radojčičová, Tereza Tobiášová, Natálie Topinková, Nataša Gáčová, Juraj Bernáth ml., Pavel Tomanka, Kateřina Krejčí, Tereza Blažková, David Šír, Natálie Halouzková, František Nedbal, Lukáš Marval, Patrik Kytka, Lucie Chlumská, Kateřina Herčíková, Jindřich Kriegel, Alois Ponížil, Lenka Andelová, Radomír Švec, Pavel Krátký, Michal Holán, Ondřej Kos, Radim Madeja, Irena Kristeková, Lukáš Burian, Pavel Navara, Tomáš Zvelebil, Rudolf Slivka, Evžen Hájek, Martina Macková, Filip Müller, Karolína Šafránková, Sabina Valová, Dita Sládečková

Komentáře uživatele Phobia k tomuto TV seriálu

• Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Já myslela, že to bude další z řady špatných a (dá-li Buch) možná i snesitelných sitkomů z domácí produkce. No, Buch nedal, Buch nasral, je to zase jen mizerná, nesnesitelná telehovnela. A třeba jí křivdím, vydržela jsem skutečně málo, než jsem zatroubila na ústup a stisknutím čudlíku se vrátila do normálního světa, ale opravdu nemám nejmenší chuť ověřovat, jestli jsem se náhodou nezmýlila. 25%(24.1.2013)