poster

Show

 • anglický

  Show

Komedie / Krátkometrážní

USA, 1922, 24 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Akce 8/10/// PLUS: neuvěřitelné množství akčních scének MINUS: Stan Laurel tady skutečně nehraje/// Shrnutí: Méně zábavná, více akční groteska, kdy je až s podivem jak odvážní byli tvůrci při akčních scénách především s vlakem. V němém filmu jsem zatím více destruktivních scén neviděl. Zápletka je jednoduchá. hudba je standardní, neruší./// Celkem 63%///(10.4.2016)

 • Ouwen
  ****

  První půlka mne nebavila, ale jakmile lupič ukradl šperky, už mne to vtáhlo a tolik kaskadérských kousků na tu dobu! Nějaké šarvátky, honičky... a hodně jsem se pobavil, přes celej byt se nahlas zasmál. Zejména když vlak vyjel z toho tunelu. A pointa na konci mne úplně dostala! Do toho hraje příjemná hudba a má to atmosféru. Úžasná práce, bylo to výborné.(14.6.2016)

 • otík
  **

  Krátká dvacetiminutová groteska, ve které Stan Laurel nehraje, Oliver Hardy hraje vedlejší roli jevištního uvaděče, ze kterého se vyklube zloděj šperků. Jenže místní pomocník Larry Semon to jen tak nenechá a stíhá Hardyho i jeho partu jakýmikoli dopravními prostředky, aby na konci šperky odvážně zachránil. Jenže konec může být i jiný, než se původně zdá. Groteska zaujme hlavně slušnými kaskadérskými kousky spojenými s vlakem, motorkami, auty a dalšími možnými dopravními prostředky. Jinak to moc vtipné nebylo.(19.8.2012)

 • bohemia_regent
  ****

  V titulcích filmu uvedeno: originální název The Show; režie Larry Semon, Norman Taurog.(3.5.2019)