Nazotoki wa Dinner no Ato de

• japonský

謎解きはディナーのあとで

• japonský

Nazotoki wa dinā no ato de

After-Dinner Mysteries, The

Komedie / Mysteriózní

Japonsko, 2013, 121 min

Viděno 31.8.2013 v Toho Cinemas v japonském městě Hačinohe, Aomori. Přišlo mi to docela vtipné, ale nedokázala jsem se moc sžít s postavami, protože jsem neznala jejich "minulost" - vinou je to, že jsem neviděla předchozí seriál z roku 2011 ani speciál z roku 2012, takže všechny postavy pro mě byly naprosto nové a nebyla jsem si jistá vztahy mezi nimi. Chtěla jsem zkrátka jít do kina na nějakou japonskou komedii a kamarád mi tvrdil, že i když jsem neviděla předchozí seriál, tak je to v pořádku, protože je to samostatný příběh - což je ostatně pravda. Ale pokud člověk nemá zamilované ty postavy z dřívějška, tak tenhle film asi dostatečně nedocení, což bude taky můj případ. Pořadí mám teď sice trochu zpřeházené, ale myslím, že se zpětně na seriál i speciál podívám. Kdyby to bylo naopak, možná bych tomuto filmu dala trochu vyšší hodnocení. ~(3,3)~(29.9.2013)