Listopad (S01E08) (epizoda)

Novembre

November

Drama / Thriller

Norsko / Francie / Švédsko, 2015, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Vy mi nemůžete říkat, co mám říkat svému národu." Tak tomu říkám nepochopení situace. Pan premiér se zbraní u své hlavy by chtěl dál dělat svou politiku, hodní a zlí Rusové mi trošku začali splývat a konečně je ve hře i nekonečná dobrota USA, takže se docela těším na to, jak se to dál vyvine. Jen ten Djupvik se ze všeho tentokrát vylhával asi tak stejně důvěryhodně jako ředitelka zpravodajců a je mi až s podivem, že už přežil osm epizod. Patrně to bude hlavní postava, ale to se mezi všemi těmi politiky, diplomaty a teroristy dost špatně poznává.(29.4.2017)

Osmá epizoda byla pro mě zatím epizodou nejslabší. Listopad se v Norsku jaksi nepovedl, premiéra už zase unesli a celý díl mi přišel takový neslaný,nemastný.(27.2.2017)

Dost zvláštní, najednou jakoby tvůrci nevěděli co dál, tak se snaží situaci ještě nějak uměle vyeskalovat. Způsob, jaký zvolili, je poněkud nešťastný...(16.3.2017)

Seriál mě dále neskutečné baví, takže už s plným počtem neotálím. Premiér Norska se nechce podřídit Rusům a je za to potrestán, nakonec najde útočiště na ambasádě USA, kde také jinde, když EU poslala Rusko do Norska (další silný stát je Čína, ale ten v seriálu vůbec nefiguruje).(13.1.2019)