Po předchozí slabé epizodě přišel mrazivý prosinec a s ním překotný vývoj událostí.Norský premiér řídí zemi obsazenou Rusy z amerického území, no, řídí...(27.2.2017)

Pohostinnost americké ambasády trvá jen chvíli, jelikož aktivita norského premiéra může narušit vztah s Ruskem. USA chce mírové řešení, jenže to by nesměl norský odboj unést ruskou velvyslankyni. Djupvik je na hraně zrady nebo už za ní, ale jinak to v tomto případě nejde. Jen některé postavy mění své (neutrální) postoje, což mi přijde zvláštní vzhledem k nedávné minulosti. Jsem zvědav na druhou část finále řady.(13.1.2019)

"Kdeže jsou dny, kdy Spojené státy chránily Evropu." Já si tedy takové dny nepamatuju, ale když si to Američané myslí, tak jim kvůli tomu nebudu močit do hamburgeru. Nicméně se mi líbilo, jak je na hraně zrady balancující Djupvik potřebný pro obě strany konfliktu či jak se Norové nenápadně začínají v myšlenkách přesouvat k boji. Přesto si myslím, že Rusko není ideální soupeř na válku. Měli si vybrat někoho podstatně slabšího. Třeba Evropskou unii, když už její elity tak báječně nabídly Rusům snídani na norské ropné plošině.(30.4.2017)

Tak tohle byla konečně lahůdka, třešíňka na dortu, na kterou se člověk celou dobu těší. Prostě bomba.(16.3.2017)

• - Ve scéně v restauraci je vidět ruská a norská vlajka, přičemž ta ruská, je vyvěšena obráceně, než by měla být, což se považuje za urážku. (Cheeter)