Prosinec - 2. část (S01E10) (epizoda)

• Norsko

Desember - del 2

• Francie

Décembre - Partie 2

December Part 2

Drama / Thriller

Norsko / Francie / Švédsko, 2015, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Vaši evropští spojenci dali zcela jasně najevo, že do tohoto konfliktu nechtějí být zataženi." To jsou ti evropští spojenci, co do Norska poslali ruskou armádu? Tak tomu rozumím, že se jich to netýká. A Američani mě opět nezklamali, když se "elegantně" zbavili norského premiéra. Mě to tedy bavilo, dokonce jsem přivítal i ten otevřený konec, ale jistým zklamáním pro mě je, že některé dějové linie vyzněly do ztracena a jiné se nevyřešily vůbec. Ovšem "zmizení" šéfky Arnesenové mě opravdu pobavilo, takže přeju všem, kteří po ní pátrají, hodně trpělivosti a lopatku rozpoznávající DNA.(30.4.2017)

Druhá polovina prosince mě sice nezklamala, ale první půlka se mi líbila o něco víc. Už zase unesli premiéra...Odboj se evidentně odhodlal k jasné aktivitě a závěr už otevřenější být nemohl ani v případě, že by k němu přibalili otvírák.(27.2.2017)

Asi lepší konec udělat nemohli, ačkoliv to, že konec nebude ve prospěch ani jedné strany se dalo čekat. Bylo jen otázkou, jak moc to bude. A bylo to provedeno podle mě dobře. Možná víc jak to.(16.3.2017)

Tomu se říká otevřený konec. Djupvik stále lákán na ruskou stranu, ale on vlastenecky odolává, nakonec povýší. Premiér přijat/přiveden do odboje. Jsem zvědav na druhou řadu, to už bude válka a partyzánská, jinak to proti Rusku nepůjde.(20.1.2019)