Listopad (S02E04) (epizoda)

• Švédsko

• angličtina

Drama / Thriller

Norsko / Francie / Švédsko, 2017, 45 min

U minulé epizody jsem přemýšlel, kam se poděl Jesper Berg a už je mi to jasné. Celou dobu čubičkoval podél norského pobřeží, pak dal kraulem Kattegat a se slovy: "Já su tak šťastné!", vykřepčil na polském pobřeží:-) Tohle byl hodně povedený díl, ze kterého jsem si vzal hned dvě ponaučení. Pokud se dělá dohoda s Ruskem, nedá se spoléhat na Ukrajince a chcete- li někomu vyhrožovat, nestůjte před otevřeným oknem.(9.6.2018)

Myslel jsem, že Jesper skončil, ale je to trošku jinak, tak jsem zvědav jak ho tvůrci použijí. Dále naštvat ženskou a stát u otevřeného okna je nerozum a je jedno, jak jste mocný, protože gravitace platí pro každého. Djuvik je těžký kolaborant toho už nic nezachrání, jen nevím co čekat od mírových protestantů Free Our Soldiers. Každopádně tento díl byl dost hutný.(10.2.2019)

To byla prostě pecka! Abych použil citát z Iron Sky: "Shit, this is keep going better and better!" Problematika Norska dostává několik dalších rozměrů. Děj v tomto díle člověka naprosto pohltí a nedá mu odpočinout, dokud není konec a pak se stejně člověk těší na další část.(9.2.2018)