Tengen toppa Gurren Lagann Kirameki Yōko Box: Pieces of Sweet Stars

(hudební videoklip)
  • Japonsko 天元突破グレンラガン キラメキ☆ヨーコBOX~Pieces of sweet stars~
Animovaný / Krátkometrážní / Hudební
Japonsko, 2009, 5 min

Marina Inoue

Bonusový videoklip k seriálu Tengen toppa Gurren-Lagann, v němž – jak již ostatně název klipu napovídá – vystupuje postava Joko Littner. Byl vydán pouze ve stejnojmenné limitované edici DVD Kirameki Yoko Box – Pieces of Sweet Stars a píseň s názvem S.t.a.r.S nazpívala samotná dabérka Joko, Marina Inoue. (Hromino)

Hromino

Dobrý den, prsa ven! . . . Jedna z mých nejoblíbenějších postav z Gurren-Lagannu si vysloužila vlastní pětiminutový hudební klip, k němuž nazpívala song seijú Jóko. A samotný song je opravdu hodně fajn. Nicméně jak se dalo čekat, alfou a omegou náplně tohoto klipu je to, co jsem naznačil v první větě tohoto komentáře: kozy. Ó, hleďme: Jóko je v uplé podprdě! Kozy se jí úplně přelévají přes podprdu! Jóko pochoduje a její kozy to hází na všechny světové strany! Jóko má na sobě kostým pistolnice, služky, toreadora, školačky, roztleskávačky, drsné rockerky, ale všude musí být zkrátka zdůrazněna její vyspělost – ať už je to tím házením na všechny strany, uplostí podprdy nebo výraznými tvary. Ne, nejsem homosexuál ani mastrofob, ale přece jen jsem trochu doufal, že v klipu půjde tvůrcům o něco nápaditějšího než kozy Jóko. Ke zhlédnutí zde. ()