The Big Bang Theory - Unaired Pilot (TV film)

Komedie

USA, 2006, 23 min

James Burrows

Scénografie:

John Shaffner

Kostýmy:

Mary T. Quigley

Buďme rádi, že tahle verze nakonec zůstala jenom Unaired, protože v té finální verzi je všechno posunuto o několik úrovní výš. Objevuje se zde docela dost vtipů známých z vysílané verze, ale často použitých v trochu jiných situacích - např. Sheldon má svoje místo v restauraci, nikoliv u nich v bytě (který tady mimochodem vypadá dost hrozně), ale důvody proč si vybral tohle místo jsou v podstatě totožné. Mimochodem v této verzi se Sheldon nevyhýbá holkám (preferuje ty s větším pozadím), dokonce se i vyspal s Leslie (v tomto díle pod jménem Gilda)...(27.8.2013)

Som fanúšik TBBT a mne sa tento neodvysielaný pilot veľmi páčil. Možno je to tým, že trochu odbehol od bežného seriálového stereotypu. Ťažko povedať, kde by bol seriál dnes keby sa rozbehol týmto smerom, ale asi je dobré že otcovia tohoto seriálu ho nakoniec ešte poriadne vylepšili. Predsa len, Howard a Rajesh by chýbali a Katie by som za Penny veru nevymenil, aj keď jej vtípek s "vesmírnou loďou na kolesách" ma dostal :D a takéto temné prostredie seriálu naozaj nesluší. Nehovoriac o odfláknutej zvučke a charakterových vlastnostiach Sheldona. No najhoršia bola tá Leonardova a Sheldonova kamarátka, som rád že jej už šancu v ďalšom natáčaní nedali. Ale aj tomu že niekoľko vtípkov nakoniec v oficiálnom pilote použili, len škoda že nie ten so "spaceship on wheels"... Zhrnuté a podčiarknuté, aj keď s výhradami, ako jediný diel svojho druhu kde mal Sheldon za sebou "to" môže byť :))(20.8.2012)

Díky bohu za nahrazení Gildy ... kdyby tam tato postava zůstala, byla by to opravdu hrůza. Díky bohu dále za VÝRAZNÉ upravení postavy Sheldona ... i když by to takto mohlo fungovat, tak v normálním seriálu je postava o dost zábavnější. Co se týče Katie ... asi je dobře že byla nahrazena Penny, i když pokud by byl příběh jinak postaven, mohla by tato postava i fungovat.(20.9.2013)

• Kaayaa

Ako spestrenie je to super, ale kebyže to mám hodnotiť ako 1. diel môjho milovaného seriálu tak ma chytá hrôza. Teda skorej nechápem kto napísal postavu Katie, som jediná kto si myslí že je ako z Céčkovej paródie na veľmi zlú komédiu? A tá nepodarená napodobenina Amy Farrah Fowler? Penny a Amy nesaháte ani po päty vy ochechule! :D(30.8.2012)

Díky bohu, že to takhle nedostalo zelenou. Na tomto neodvysílaném pilotu byla nejzajímavější degradovaná verze Sheldona, jenž zde ještě nefiguruje jako ryzí asexuál a pak nerd-holka Gilda, která dalece předčila otravnou a nehezkou Katie, jenž vedle ní a natožpak vedle její budoucí náhražky Penny, působí jako nepovedený castingový vtip. Jinak je to jen trochu předupravená verze oficiálního prvního dílu.(7.11.2014)

• - Mnoho vtipů z tohoto neodvysílaného pilotu se objevilo v 1. a 2. sérii navazujícího seriálu. (filmsim)

• - Pilotní díl se od dalších dílů seriálu značně liší. Howard (Simon Helberg), Rajesh (Kunal Nayyar) a Penny (Kaley Cuoco) se vůbec neobjevují, hlavní ženskou roli přebírá Katie (Amanda Walsh) a Sheldon (Jim Parsons) není asexuál. (TwoFace)