poster

David Icke v Praze

Publicistický

Česko, 2010, 490 min

Režie:

David Icke

Hrají:

David Icke
 • Frajer42
  ****

  Mno, nerad bych přednášce kurvil hodnocení, ale s kupou odhadů na plné čáře nesouhlasím. Dokázal jsem však nesouhlasit tiše a celým 490 minutám věnovat patřičnou pozornost, čehož absolutně nelituji. Kromě povídaček o nadvědomí a ještěrech se zdá zavětřit obrovská spousta velmi zajímavých informací a luxusních citátů. Zajímavost přednášce nedovede upřít nikdo. To zkrátka nelze. Já se dovedu tak šikovně povznést, že si troufnu hodnotit přednášku právě na základě zajímavosti. Bojím se, že bych se zde zbytečně rozkecal, takže to zkrátím. 4*(17.9.2013)

 • zdenotvor
  *****

  Osobne som sa zúčastnil a bol to zážitok. Toľko myšlienok a informácií ...nádhera(31.7.2013)

 • Ghost_Rider
  *****

  Tenhle člověk mi neskutečně změnil život. Rád bych si někdy s ním promluvil osobně. Víc takových, jako je on... PROBUĎTE SE!(1.12.2017)

 • sator
  *****

  Vzít si si červenou, může sakra bolet....Za video poděkování "Vachler end kampeny" :)(8.8.2012)

 • Dharter
  *****

  V této přednášce Davida Icka, která se konala v Praze (mám originál DVD, viz zde - heč) v roce 2010, Icke se nezmiňuje, jak je to s okřídleným kruhem (známým z Egypta a Sumeru), což ani tak nějak nevadí, protože na přednášce z Londýna v roce 2012 to vysvětlil. A já něco málo k téhle tematice napsal na mém webu v mém článku: Saturn - temný vládce z pozadí, důležitý k pochopení tolika věcí. (: ✔(20.1.2013)

 • - Prednášky sa zúčastnil aj známy slovenský raper Suvereno. (zdenotvor)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace