Vše o Adamovi

Irsko / Velká Británie / USA, 2000, 105 min

Bruno de Keyzer

David Aukin

Mary Finlay

Adam (Stuart Townsend) se setkava s preletavou Lucy, ktera ho prekvapive za nedlouho na to pozada o ruku, a jeji rodinou vcetne dvou sester, jez jsou intrikami a sexappealem mladeho ira ocarovany tak, jak si ani v nejbarvitejsim snu nepredstavovali. Slusne, ale nic prevratneho na stribrnem platne. 55%(13.2.2007)

Stuart Townsend oproti upíru Lestatovi z Královny prokletých v naprosto odlišné roli. Jeho Adam, na první pohled neviňátko, se dostane přes svou dívku Kate Hudson pod kůži postupně všem členům její rodiny, včetně bratra, a využívá jejich okouzlení.... takže vlastně taky upír, ale ... nedejte ani na druhý pohled.(27.1.2004)

• Malarkey

Adam byl normální pičus. Vůbec jsem nepochopil, jak mu to všechny ženský v tomhle filmu žerou. A nejlepší byla ta máma, jak se furt na Adama vyptávala a přitom se jí v očích zračila úplně nesmyslná touha. Já bych jí hnal sviňským krokem a vlastně bych hnal i celou rodinu. Adam to tam vysloveně rozvrátil a já mám pocit, že s žádným Adamem už nikdy nebudu chtít mít nic společnýho.(27.8.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $159,668Tržby Celosvetovo $802,971(18.11.2008)

Zapomeňte na romantické představy o té pravé a věrné lásce na celý život o tom to není. Zkuste si „přitáhnout“ do rodiny vtipného, citlivého a okouzlujícího Adama, ochotného se o sebe, o své „city“ a svého jaguára podělit. A pokud bude navíc i pršet tak už vážně nezbývá než popřát. “Všechno po čem toužíš, budeš mít nešťastníče!“(5.5.2005)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $159,668(24.10.2006)

Příjemná britská komedie s velmi dobrým sympaťákem Stuartem Townsendem!(29.3.2003)

Adam dostane vse, po cem touzi :-))(14.11.2003)

Chtěl bych být jak on, jenže ono je to nemožné, ne že bych si stěžoval, nemám na co, ale on se skoro vyrovnal Sebastianovi z Cruel Intencions takže stejně mu závidím, kdo by taky nechtěl Kate Hudson (( ::(28.11.2005)

Sourozenci z rodiny, kterou pro mě z naprosto neznámých důvodů okouzlí jakýsi neukotvený Adam, jsou nepříčetné vtěrky (snad až na nejstarší sestru). Vlastně celý film mě všichni štvali opravdu neskutečnou vlezlostí. Ale konec mile překvapil nečekaným rozuzlením. /2. 1. 13./(2.1.2013)

"Nudní muži jsou prokletím světa". Dokonalý pickuper - vyšší level :-)(2.5.2011)

Celkem jsem se pobavil a Adam si krásně užíval. Všechny tři sestry byli sexy. Tady už chybělo jen to, aby se také zapletl s jejich matkou. No a po svatbě ? Asi jim to pěkně fungovalo dál....:-)(28.3.2012)

• slunicko2

I like to give people what they want, if I can. Whatever makes them happy it's a very easy thing for me to do. 1) Aby se uvedená premisa stala realitou, žádá si především podmanivého hlavního představitele. Uňufňanému asexuálnímu Adámkovi (28letý Stuart Townsend), jehož přitažlivost pro všechny dámy (i jednoho mladíka) okolo je čistě virtuální, chyběly do uhrančivého upíra Lestata v Královně prokletých ještě dva roky. 2) Dalším nezbytným předpokladem je dobrý scénář. Po první dost nudné hodině se sice věci poněkud rozběhly, ale neočekávaně bezbarvý konec mě silně zklamal a ze zamýšlených tří až čtyř hvězdiček posunul hodnocení na hvězdičky dvě. 3) Ani lákavé prohlášení bratra Adamovy ženy Davida You screwed my girlfriend and turned me into a homosexual se nenaplnilo a tak zmizel i poslední, byť poněkud obskurní, připouštím, důvod, proč by mě měl film výrazněji zaujmout.(17.4.2013)

No, nevím jestli bych to nazvala komedií, ale Britové si na to troufli.. :-) Trošku mi to přišlo jako divadelní hra protažená před kamerou.. Kate Hudson miluju, ale trošku mi v tom filmu plném britských žen přišla jako pěst na oko.. Celkový dojem *** - zase jiný, neokoukaný pohled na mezilidské vztahy v rámci jedné rodiny :-)))(7.5.2011)

• Zuzanka

K žehlení, ale slibuju, že jen jednou. Adam mi tak trošku lezl na nervy, působil spíše odpudivě, já nevím no, možná kdyby to hrál někdo jako Ryan Gosling nebo Matthew McConaughey, ale nehrál a mimo to mě vytáčela hloupá naivita opačného pohlaví.... asi to nebyl úplně film pro mě :)(30.5.2016)

Hmmm.. Stuart a Kate by byl úžasný pár ;) Pro mě okouzlující Stuart Townsend ve své jedné z nejlepších rolí, jelikož zde ukázal, že dokáže hrát "svatouška" a oddaného muže a zároveň neskutečného sukničkáře a nevěrníka, který naruší chod jedné rodiny o 3 sestrách :D Je to lehce šílené a podtrhnuté "ich" formou daných postav, ale zase vidíme dobře pohled na danou situaci ze všech stran :D A nejlepší je závěr o tom, že je dobré mít nějaká tajemství a že jsou i taková, kterým bysme ani nevěřili :D(23.3.2013)

• dopita

Spíš by se to mělo jmenovat Vše o Debilovi. Jedna hvězdička za sladkou Kate Hudsonovou, kterou sice jinak nemusím, ale tady mě dostala.(3.5.2011)

Hm Stuart Townsend, recpect! Ale je pravda, že i když jsem chlap a měl bych tudíž stát na straně ostatních chlapů, je nespravedlivý, že takovýto muž bývá označován za borce, frajera, don juana, kdežto kdyby se takto chovala žena, bude označována jako děvka, coura či štětka. Na druhou stranu je řada jiných věcí, které to vyváží takže co.(19.11.2015)

Další propletenec vztahů, který člověku bezděčně vyvolá na tváří úsměv a ten nezmizí ani po skončení filmu. Svým způsobem pohodovou náladu povzbuzuje hudba, ale také výkon Stuarta Townsenda.(17.10.2010)

scénář 4 režie 4 herci 4 výprava 2 celkem 14 hodnocení 70% Víš co děvče, co ty potřebuješ, pořádně se pomilovat. Život je senzační. To je jenom několik hlášek. Adam umí potěšit všechny krasavice v rodině,. jen babičku opomněl(2.11.2016)

Netradiční romantická komedie, u které jsem se moc nenasmál. Ona to ani není komedie, jako spíš šukmedie. Zklátit tři sestry, to už chce pořádného Adama.(12.4.2013)

<< předchozí 1 2