poster

Vše o Adamovi

 • Irsko

  About Adam

 • slovenský

  Všetko o Adamovi

Komedie / Romantický

Irsko / Velká Británie / USA, 2000, 105 min

Kamera:

Bruno de Keyzer

Producenti:

David Aukin

Střih:

Mary Finlay
(další profese)
 • Faye
  ****

  Zapomeňte na romantické představy o té pravé a věrné lásce na celý život o tom to není. Zkuste si „přitáhnout“ do rodiny vtipného, citlivého a okouzlujícího Adama, ochotného se o sebe, o své „city“ a svého jaguára podělit. A pokud bude navíc i pršet tak už vážně nezbývá než popřát. “Všechno po čem toužíš, budeš mít nešťastníče!“(5.5.2005)

 • venison
  ***

  No, nevím jestli bych to nazvala komedií, ale Britové si na to troufli.. :-) Trošku mi to přišlo jako divadelní hra protažená před kamerou.. Kate Hudson miluju, ale trošku mi v tom filmu plném britských žen přišla jako pěst na oko.. Celkový dojem *** - zase jiný, neokoukaný pohled na mezilidské vztahy v rámci jedné rodiny :-)))(7.5.2011)

 • kleopatra
  ****

  Stuart Townsend oproti upíru Lestatovi z Královny prokletých v naprosto odlišné roli. Jeho Adam, na první pohled neviňátko, se dostane přes svou dívku Kate Hudson pod kůži postupně všem členům její rodiny, včetně bratra, a využívá jejich okouzlení.... takže vlastně taky upír, ale ... nedejte ani na druhý pohled.(27.1.2004)

 • Malarkey
  **

  Adam byl normální pičus. Vůbec jsem nepochopil, jak mu to všechny ženský v tomhle filmu žerou. A nejlepší byla ta máma, jak se furt na Adama vyptávala a přitom se jí v očích zračila úplně nesmyslná touha. Já bych jí hnal sviňským krokem a vlastně bych hnal i celou rodinu. Adam to tam vysloveně rozvrátil a já mám pocit, že s žádným Adamem už nikdy nebudu chtít mít nic společnýho.(27.8.2016)

 • slunicko2
  **

  I like to give people what they want, if I can. Whatever makes them happy it's a very easy thing for me to do. 1) Aby se uvedená premisa stala realitou, žádá si především podmanivého hlavního představitele. Uňufňanému asexuálnímu Adámkovi (28letý Stuart Townsend), jehož přitažlivost pro všechny dámy (i jednoho mladíka) okolo je čistě virtuální, chyběly do uhrančivého upíra Lestata v Královně prokletých ještě dva roky. 2) Dalším nezbytným předpokladem je dobrý scénář. Po první dost nudné hodině se sice věci poněkud rozběhly, ale neočekávaně bezbarvý konec mě silně zklamal a ze zamýšlených tří až čtyř hvězdiček posunul hodnocení na hvězdičky dvě. 3) Ani lákavé prohlášení bratra Adamovy ženy Davida You screwed my girlfriend and turned me into a homosexual se nenaplnilo a tak zmizel i poslední, byť poněkud obskurní, připouštím, důvod, proč by mě měl film výrazněji zaujmout.(17.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace