Vše o Adamovi

Irsko / Velká Británie / USA, 2000, 105 min

Bruno de Keyzer

David Aukin

Mary Finlay

Adam (Stuart Townsend) se setkava s preletavou Lucy, ktera ho prekvapive za nedlouho na to pozada o ruku, a jeji rodinou vcetne dvou sester, jez jsou intrikami a sexappealem mladeho ira ocarovany tak, jak si ani v nejbarvitejsim snu nepredstavovali. Slusne, ale nic prevratneho na stribrnem platne. 55%(13.2.2007)

No, nevím jestli bych to nazvala komedií, ale Britové si na to troufli.. :-) Trošku mi to přišlo jako divadelní hra protažená před kamerou.. Kate Hudson miluju, ale trošku mi v tom filmu plném britských žen přišla jako pěst na oko.. Celkový dojem *** - zase jiný, neokoukaný pohled na mezilidské vztahy v rámci jedné rodiny :-)))(7.5.2011)

Hm Stuart Townsend, recpect! Ale je pravda, že i když jsem chlap a měl bych tudíž stát na straně ostatních chlapů, je nespravedlivý, že takovýto muž bývá označován za borce, frajera, don juana, kdežto kdyby se takto chovala žena, bude označována jako děvka, coura či štětka. Na druhou stranu je řada jiných věcí, které to vyváží takže co.(19.11.2015)

Zapomeňte na romantické představy o té pravé a věrné lásce na celý život o tom to není. Zkuste si „přitáhnout“ do rodiny vtipného, citlivého a okouzlujícího Adama, ochotného se o sebe, o své „city“ a svého jaguára podělit. A pokud bude navíc i pršet tak už vážně nezbývá než popřát. “Všechno po čem toužíš, budeš mít nešťastníče!“(5.5.2005)

Stuart Townsend oproti upíru Lestatovi z Královny prokletých v naprosto odlišné roli. Jeho Adam, na první pohled neviňátko, se dostane přes svou dívku Kate Hudson pod kůži postupně všem členům její rodiny, včetně bratra, a využívá jejich okouzlení.... takže vlastně taky upír, ale ... nedejte ani na druhý pohled.(27.1.2004)

• Kate Hudson