poster

Vše o Adamovi

 • Irsko

  About Adam

 • slovenský

  Všetko o Adamovi

Komedie / Romantický

Irsko / Velká Británie / USA, 2000, 105 min

Kamera:

Bruno de Keyzer

Producenti:

David Aukin

Střih:

Mary Finlay
(další profese)
 • aLPaC
  ***

  Hm Stuart Townsend, recpect! Ale je pravda, že i když jsem chlap a měl bych tudíž stát na straně ostatních chlapů, je nespravedlivý, že takovýto muž bývá označován za borce, frajera, don juana, kdežto kdyby se takto chovala žena, bude označována jako děvka, coura či štětka. Na druhou stranu je řada jiných věcí, které to vyváží takže co.(19.11.2015)

 • LencaN
  *

  To snad filmaře z dlouhé chvíle přestalo bavit i šťourání se v nose, tak se rozhodli natočit takovouhle hrůzu? Odpudivé. Ženy jsou tady jedna slepice vedle druhé. Přičemž je legrační, jak zrovna všechny tři sestry budou úplně hin z jednoho ne zrovna krasavce. Chovali se jako největší podrazačky. Vyprávěné to bylo hezky. To jediné se mi na tom líbilo, protože každá linka byla divákovi představena postupně, tak aby byl překvapený, jak do sebe vše zapadá. Ale tím moje chvála končí. Především mi nehorázně vadil hlavní hrdina. Já v něm totiž viděla vyčůraného grázlíka, ne sexy sympaťáka.(2.10.2016)

 • Malarkey
  **

  Adam byl normální pičus. Vůbec jsem nepochopil, jak mu to všechny ženský v tomhle filmu žerou. A nejlepší byla ta máma, jak se furt na Adama vyptávala a přitom se jí v očích zračila úplně nesmyslná touha. Já bych jí hnal sviňským krokem a vlastně bych hnal i celou rodinu. Adam to tam vysloveně rozvrátil a já mám pocit, že s žádným Adamem už nikdy nebudu chtít mít nic společnýho.(27.8.2016)

 • venison
  ***

  No, nevím jestli bych to nazvala komedií, ale Britové si na to troufli.. :-) Trošku mi to přišlo jako divadelní hra protažená před kamerou.. Kate Hudson miluju, ale trošku mi v tom filmu plném britských žen přišla jako pěst na oko.. Celkový dojem *** - zase jiný, neokoukaný pohled na mezilidské vztahy v rámci jedné rodiny :-)))(7.5.2011)

 • kleopatra
  ****

  Stuart Townsend oproti upíru Lestatovi z Královny prokletých v naprosto odlišné roli. Jeho Adam, na první pohled neviňátko, se dostane přes svou dívku Kate Hudson pod kůži postupně všem členům její rodiny, včetně bratra, a využívá jejich okouzlení.... takže vlastně taky upír, ale ... nedejte ani na druhý pohled.(27.1.2004)

 • Kate Hudson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace