poster

Vše o Adamovi

 • Irsko

  About Adam

 • slovenský

  Všetko o Adamovi

Komedie / Romantický

Irsko / Velká Británie / USA, 2000, 105 min

Kamera:

Bruno de Keyzer

Producenti:

David Aukin

Střih:

Mary Finlay
(další profese)
 • Pavlínka9
  ****

  Hmmm.. Stuart a Kate by byl úžasný pár ;) Pro mě okouzlující Stuart Townsend ve své jedné z nejlepších rolí, jelikož zde ukázal, že dokáže hrát "svatouška" a oddaného muže a zároveň neskutečného sukničkáře a nevěrníka, který naruší chod jedné rodiny o 3 sestrách :D Je to lehce šílené a podtrhnuté "ich" formou daných postav, ale zase vidíme dobře pohled na danou situaci ze všech stran :D A nejlepší je závěr o tom, že je dobré mít nějaká tajemství a že jsou i taková, kterým bysme ani nevěřili :D(23.3.2013)

 • venison
  ***

  No, nevím jestli bych to nazvala komedií, ale Britové si na to troufli.. :-) Trošku mi to přišlo jako divadelní hra protažená před kamerou.. Kate Hudson miluju, ale trošku mi v tom filmu plném britských žen přišla jako pěst na oko.. Celkový dojem *** - zase jiný, neokoukaný pohled na mezilidské vztahy v rámci jedné rodiny :-)))(7.5.2011)

 • slunicko2
  **

  I like to give people what they want, if I can. Whatever makes them happy it's a very easy thing for me to do. 1) Aby se uvedená premisa stala realitou, žádá si především podmanivého hlavního představitele. Uňufňanému asexuálnímu Adámkovi (28letý Stuart Townsend), jehož přitažlivost pro všechny dámy (i jednoho mladíka) okolo je čistě virtuální, chyběly do uhrančivého upíra Lestata v Královně prokletých ještě dva roky. 2) Dalším nezbytným předpokladem je dobrý scénář. Po první dost nudné hodině se sice věci poněkud rozběhly, ale neočekávaně bezbarvý konec mě silně zklamal a ze zamýšlených tří až čtyř hvězdiček posunul hodnocení na hvězdičky dvě. 3) Ani lákavé prohlášení bratra Adamovy ženy Davida You screwed my girlfriend and turned me into a homosexual se nenaplnilo a tak zmizel i poslední, byť poněkud obskurní, připouštím, důvod, proč by mě měl film výrazněji zaujmout.(17.4.2013)

 • POMO
  ***

  Formálne je film pestrý, má spád, príjemné herecké výkony a ťaží z inteligentne napísaného scenára s nečakanými zvratmi, flashbackovými prekvapeniami a sviežimi dialógmi. Všetky jeho klišé sa nesú v duchu argentínskych romantických seriálov, kde má niečo každý s každým a nikto sa nevie rozhodnúť, čo vlastne chce. A práve táto vlastnosť robí film po obsahovej stránke, aspoň pre mňa, horšie stráviteľným. Čo je však pre mňa horšie stráviteľné, to môže byť v tomto prípade ideálnou zábavou pre diváčky, ktoré sa v podobných seriálových obludnostiach utápajú s väčším pôžitkom, než s manželom vo vani. Nebudú sa totiž musieť pozerať na niečo nikdy nekončiace len preto, aby sa dozvedeli, ako to bude pokračovať a dočkajú sa toho všetkého v jednej hodine a pol, balenej navyše vkusným a zábavným receptom.(8.4.2018)

 • Faye
  ****

  Zapomeňte na romantické představy o té pravé a věrné lásce na celý život o tom to není. Zkuste si „přitáhnout“ do rodiny vtipného, citlivého a okouzlujícího Adama, ochotného se o sebe, o své „city“ a svého jaguára podělit. A pokud bude navíc i pršet tak už vážně nezbývá než popřát. “Všechno po čem toužíš, budeš mít nešťastníče!“(5.5.2005)

 • Kate Hudson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace