poster

Vše o Adamovi

 • Irsko

  About Adam

 • slovenský

  Všetko o Adamovi

Komedie / Romantický

Irsko / Velká Británie / USA, 2000, 105 min

Kamera:

Bruno de Keyzer

Producenti:

David Aukin

Střih:

Mary Finlay
(další profese)
 • Faye
  ****

  Zapomeňte na romantické představy o té pravé a věrné lásce na celý život o tom to není. Zkuste si „přitáhnout“ do rodiny vtipného, citlivého a okouzlujícího Adama, ochotného se o sebe, o své „city“ a svého jaguára podělit. A pokud bude navíc i pršet tak už vážně nezbývá než popřát. “Všechno po čem toužíš, budeš mít nešťastníče!“(5.5.2005)

 • aLPaC
  ***

  Hm Stuart Townsend, recpect! Ale je pravda, že i když jsem chlap a měl bych tudíž stát na straně ostatních chlapů, je nespravedlivý, že takovýto muž bývá označován za borce, frajera, don juana, kdežto kdyby se takto chovala žena, bude označována jako děvka, coura či štětka. Na druhou stranu je řada jiných věcí, které to vyváží takže co.(19.11.2015)

 • LencaN
  *

  To snad filmaře z dlouhé chvíle přestalo bavit i šťourání se v nose, tak se rozhodli natočit takovouhle hrůzu? Odpudivé. Ženy jsou tady jedna slepice vedle druhé. Přičemž je legrační, jak zrovna všechny tři sestry budou úplně hin z jednoho ne zrovna krasavce. Chovali se jako největší podrazačky. Vyprávěné to bylo hezky. To jediné se mi na tom líbilo, protože každá linka byla divákovi představena postupně, tak aby byl překvapený, jak do sebe vše zapadá. Ale tím moje chvála končí. Především mi nehorázně vadil hlavní hrdina. Já v něm totiž viděla vyčůraného grázlíka, ne sexy sympaťáka.(2.10.2016)

 • Pavlínka9
  ****

  Hmmm.. Stuart a Kate by byl úžasný pár ;) Pro mě okouzlující Stuart Townsend ve své jedné z nejlepších rolí, jelikož zde ukázal, že dokáže hrát "svatouška" a oddaného muže a zároveň neskutečného sukničkáře a nevěrníka, který naruší chod jedné rodiny o 3 sestrách :D Je to lehce šílené a podtrhnuté "ich" formou daných postav, ale zase vidíme dobře pohled na danou situaci ze všech stran :D A nejlepší je závěr o tom, že je dobré mít nějaká tajemství a že jsou i taková, kterým bysme ani nevěřili :D(23.3.2013)

 • slunicko2
  **

  I like to give people what they want, if I can. Whatever makes them happy it's a very easy thing for me to do. 1) Aby se uvedená premisa stala realitou, žádá si především podmanivého hlavního představitele. Uňufňanému asexuálnímu Adámkovi (28letý Stuart Townsend), jehož přitažlivost pro všechny dámy (i jednoho mladíka) okolo je čistě virtuální, chyběly do uhrančivého upíra Lestata v Královně prokletých ještě dva roky. 2) Dalším nezbytným předpokladem je dobrý scénář. Po první dost nudné hodině se sice věci poněkud rozběhly, ale neočekávaně bezbarvý konec mě silně zklamal a ze zamýšlených tří až čtyř hvězdiček posunul hodnocení na hvězdičky dvě. 3) Ani lákavé prohlášení bratra Adamovy ženy Davida You screwed my girlfriend and turned me into a homosexual se nenaplnilo a tak zmizel i poslední, byť poněkud obskurní, připouštím, důvod, proč by mě měl film výrazněji zaujmout.(17.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace