Doba Šestého slunce

Dokumentární / Podobenství / Mysteriózní / Drama
USA, 2018, 110 min

Režie:

Nikki Wiliams

Čas šestého slunce je inspirativní a povznášející dokumentární film o posunu globálního vědomí a vznikajícím hnutí o nalezení nového způsobu, jak projít touto Zemí lehčeji. Naši předkové chápali náš symbiotický vztah k přírodě  a předpovídali zhroucení neudržitelného stavu světa. Dokument se převážně natáčel v Severní Americe, Mexiku, Peru, S. Africe, Indii, Egyptě, Izraeli a Austrálii. Natočené obrazy a dialogy jsou synergií starověké moudrosti původních obyvatel a názory průkopníků Nového Vědomí o energii, kteří společně drží vizi nové zkušenosti z planety Země. Stáváme svědky rozpuštění starých systémů a narození nového energetického vědomí. Je načase uvědomit si, kdo jsme a proč jsme tady, v této době převratných změn. (sator)

sator

My si stále myslíme, že věci vyžadují čas, ale ony nevyžadují čas, vyžadují sladění, zarovnání. Když jsou věci sladěny, srovnány, vše se děje kvantově. Takže celé naše pojetí času musí být zrušeno, a právě o tom mluvili Mayové jako o konci času. Není to konec tikání hodin, je to konec koncepce chápání vesmíru. ()