Komentáře uživatelů k TV seriálu (44)

Edit- Od jara na Smíchově pod názvem Mladí & hladoví. TLESKÁM! Z tří hvězd se stává pět. Aktuálně ten nejlepší sitcom, který americké televize nabízejí. Socky a TBBT už dávno není to, co bývávalo. Seriál nabídne vtip za vtipem, stále zajímavý děj a perfektní Yolandu, která konečně dostala svůj prostor. Takto by měl vypadat každý sitcom. Přežijte první půlku 1. série a už vás čeká jen hromada nekontrolovatelného smíchu. :)(27.6.2014)

• KevSpa

Seriously? Dvacet minut jsem byla schopna jen tupě zírat na křečovité dění před sebou. Never more. Pilot - 20%(30.6.2014)

• ConanVJ

Nevkusná, nevtipná, nudná a trapná sračka. 0%(14.11.2017)

• MoiJe

Pilot: Americký sitcom v najhoršom zmysle slov(a). Divákov si nájde.(5.7.2014)

• kareen

Chtěla jsem nějakou nekomplikovanou sitcomovou oddechovku, ale nakonec jsem si oddechla, když jsem dokoukala ten jeden díl. Tolik pitvořících se hloupých karikatur na jednom místě se jen tak nevidí. Tohle, že dostalo druhou řadu?(8.9.2015)

• Lama.Lama

Hloupoučké s pár vtipnými momenty (když se to vymaní z toho počátečního přehrávání).(7.6.2015)

• Tommassi3

Nepotřebuju mít Šestý smysl, abych předem odhadl, jak bude zřejmě vypadat projekt, který tvůrci s tragickým Davidem Holdenem na čele postaví na Disneyho rádoby hvězdičce a mladší sestře Haleyho Joela Emily.. Seriálová variace Pretty Woman pro náctiletá uhrovitá děvčátka s křečovitým humorem i herectvím..(16.9.2016)

Musím sa priznať že som väčšinu času napodobňovala smejúcich sa ľudí v pozadí. A to nie naschvál. Proste to bolo vtipné. A navyše to má aj celkom slušnú zápletku.(21.10.2015)

Klasický sitcom od abc (Baby Daddy). Jenom si teda nedokážu představit, jak to můžou případně natáhnout na více sérií.(11.7.2014)

Ne až tak zábavné jak to vypadá. Občas nudné. 50%(17.10.2016)

Proč jsou tyhle "potrhlé" sitcomy vždycky tak vtipné a zároveň tak originální? Člověk by si řekl, že se všema těma sitcomama co už dávno vznikly, už to ani nepůjde. A stejně se vždycky najde něco, co vás pak nakonec smete ze stolu. Young & Hungry je prostě nářez toho nejzábavnějšího humoru a skvěle sepsaných charakterů, kteří opravdu dokáží být originálně vtipní. Člověk by si také řekl, že nejoblíbenějšími postavami by měli být právě ty hlavní, ale když přijde na mě, u mě to na plné čáře vyhrává Yolanda s Elliotem. A když se k nim přidá i Sofia, je to smrtelná kombinace. Humor v tomto sitcomu je potrhlý, originální a hlavně opravdu vtipný - což u hodně sitcomů dokáže selhat. Také tématika je celkem založena na originalitě, když se vezme v potaz celkový koncept. Dávám 100%, a budu doufat, že se do budouvna natočí víc sérií.(25.6.2017)

• geklon

Baby Dady. Ano to je to jediný, co mě při pohledu na tuhle umělou sračku napadá. Tupá, vynucená, NEZÁBAVNÁ, trapná, prázdná stupidita.(3.3.2016)

• Aven

Neskutečná sračka (konec hodnotného komentáře).(26.11.2017)

• giovanni3

Viděl jsem části hned několika dílů napříč sériemi a přijde mi, že je zde pořád totéž dokola. Všichni jsou hloupí a na těchto "pevných" základech s staví většina vtipu. Když nepomůže jen hloupost, tak se dá vždy trefovat do homosexuálního asiata a když ani to tak je zde rádoby nejvtipněší silná černoška, která se snaží dělat "hlášku za hláškou" a "vtipné výrazy"... Seriál nezachrání ani pohledná Aimee Carrero. 1z5(3.12.2017)

V originale docela zábava. Ale z dabingu se mi zvedá kufr. Chudák Emily...(19.9.2016)

Velice příjemná a zábavná komedie a Emily Osment, v hlavní roli je prostě super navíc jde i o vaření tak to je moje.(19.2.2016)

• Silencia90

Přijde mi to vynucené.(28.3.2015)

• Teringer

Opravdu klasický, jednodušší, americký sitcom. Neurazí ani nenadchne, přijde mi to trochu přehrávané a vcelku málo uvěřitelné, ale koukat se na to dá. Sem tam (málo, bohužel) padne i nějaký ten docela vtipný joke. Slabší průměr.(28.7.2016)

• Destinytte

Zatím nejhorší seriál roku 2014. Trochu mě obměkčilo, že se tu na pár dílů objevil Jesse McCartney *červená se*, ale tuhle potápějící se loď zachránit nejde.(20.8.2014)

• Judy24

Strašné. Nevím, co je víc klišovité a hysterické - vtipy, umělý smích, nebo Elliot? Emily Osment navíc příšerně křičí, jako kdyby chtěla dát důraz na ty nesmysly, co má napsané ve scénáři. A vůbec nejsmutnější na tom je, že Young & Hungry je taková blbost, že se na to Američané budou s chutí koukat...au...(10.7.2014)

• tranquill

Už po 1.dílu myslím, že tohle nemá smysl dál sledovat...(13.2.2016)

<< předchozí 1 2 3