Komentáře uživatelů k TV seriálu (39)

Edit- Od jara na Smíchově pod názvem Mladí & hladoví. TLESKÁM! Z tří hvězd se stává pět. Aktuálně ten nejlepší sitcom, který americké televize nabízejí. Socky a TBBT už dávno není to, co bývávalo. Seriál nabídne vtip za vtipem, stále zajímavý děj a perfektní Yolandu, která konečně dostala svůj prostor. Takto by měl vypadat každý sitcom. Přežijte první půlku 1. série a už vás čeká jen hromada nekontrolovatelného smíchu. :)(27.6.2014)

• KevSpa

Seriously? Dvacet minut jsem byla schopna jen tupě zírat na křečovité dění před sebou. Never more. Pilot - 20%(30.6.2014)

• ConanVJ

Nevkusná, nevtipná, nudná a trapná sračka. 0%(14.11.2017)

• MoiJe

Pilot: Americký sitcom v najhoršom zmysle slov(a). Divákov si nájde.(5.7.2014)

• kareen

Chtěla jsem nějakou nekomplikovanou sitcomovou oddechovku, ale nakonec jsem si oddechla, když jsem dokoukala ten jeden díl. Tolik pitvořících se hloupých karikatur na jednom místě se jen tak nevidí. Tohle, že dostalo druhou řadu?(8.9.2015)

• Lama.Lama

Hloupoučké s pár vtipnými momenty (když se to vymaní z toho počátečního přehrávání).(7.6.2015)

• Tommassi3

Nepotřebuju mít Šestý smysl, abych předem odhadl, jak bude zřejmě vypadat projekt, který tvůrci s tragickým Davidem Holdenem na čele postaví na Disneyho rádoby hvězdičce a mladší sestře Haleyho Joela Emily.. Seriálová variace Pretty Woman pro náctiletá uhrovitá děvčátka s křečovitým humorem i herectvím..(16.9.2016)

Musím sa priznať že som väčšinu času napodobňovala smejúcich sa ľudí v pozadí. A to nie naschvál. Proste to bolo vtipné. A navyše to má aj celkom slušnú zápletku.(21.10.2015)

Klasický sitcom od abc (Baby Daddy). Jenom si teda nedokážu představit, jak to můžou případně natáhnout na více sérií.(11.7.2014)

Ne až tak zábavné jak to vypadá. Občas nudné. 50%(17.10.2016)

• geklon

Baby Dady. Ano to je to jediný, co mě při pohledu na tuhle umělou sračku napadá. Tupá, vynucená, NEZÁBAVNÁ, trapná, prázdná stupidita.(3.3.2016)

Proč jsou tyhle "potrhlé" sitcomy vždycky tak vtipné a zároveň tak originální? Člověk by si řekl, že se všema těma sitcomama co už dávno vznikly, už to ani nepůjde. A stejně se vždycky najde něco, co vás pak nakonec smete ze stolu. Young & Hungry je prostě nářez toho nejzábavnějšího humoru a skvěle sepsaných charakterů, kteří opravdu dokáží být originálně vtipní. Člověk by si také řekl, že nejoblíbenějšími postavami by měli být právě ty hlavní, ale když přijde na mě, u mě to na plné čáře vyhrává Yolanda s Elliotem. A když se k nim přidá i Sofia, je to smrtelná kombinace. Humor v tomto sitcomu je potrhlý, originální a hlavně opravdu vtipný - což u hodně sitcomů dokáže selhat. Také tématika je celkem založena na originalitě, když se vezme v potaz celkový koncept. Dávám 100%, a budu doufat, že se do budouvna natočí víc sérií.(25.6.2017)

V originale docela zábava. Ale z dabingu se mi zvedá kufr. Chudák Emily...(19.9.2016)

• Silencia90

Přijde mi to vynucené.(28.3.2015)

Velice příjemná a zábavná komedie a Emily Osment, v hlavní roli je prostě super navíc jde i o vaření tak to je moje.(19.2.2016)

• Destinytte

Zatím nejhorší seriál roku 2014. Trochu mě obměkčilo, že se tu na pár dílů objevil Jesse McCartney *červená se*, ale tuhle potápějící se loď zachránit nejde.(20.8.2014)

• Teringer

Opravdu klasický, jednodušší, americký sitcom. Neurazí ani nenadchne, přijde mi to trochu přehrávané a vcelku málo uvěřitelné, ale koukat se na to dá. Sem tam (málo, bohužel) padne i nějaký ten docela vtipný joke. Slabší průměr.(28.7.2016)

• Judy24

Strašné. Nevím, co je víc klišovité a hysterické - vtipy, umělý smích, nebo Elliot? Emily Osment navíc příšerně křičí, jako kdyby chtěla dát důraz na ty nesmysly, co má napsané ve scénáři. A vůbec nejsmutnější na tom je, že Young & Hungry je taková blbost, že se na to Američané budou s chutí koukat...au...(10.7.2014)

1.séria 75% - začiatok veľmi slabý ale potom sa to vylepšilo(2.9.2014)

• Dida_M

Myslím, že ani krásna tvárička Emily Osment nezakryje jej príšerné hranie v tomto seriály. 5 minút tohto seriálu a začalo ma to nudiť. Obyčajné lacné americké klišé. Krásna nemotorná blondína, ktorá býva s najlepšou kamarátkou. A neskutočne bohatý muž, ktorý svojím správaním pripomína 15-ročného tínedžera. Ale aspoň tam dali černošku, ktorá svojím šarmom a vtipom vás ma "zaujať". A to už ani nehovorím o tom nútenom smiechu v pozadí, ktorý vás ma presvedčiť, že totá scénka bola neskutočné vtipná, a že si ten seriál užívate. Už keď nič, tak aspoň v tom pozadí máte divákov.(11.7.2014)

Najskôr to bolo dosť slabé ale potom sa to nejako rozbehlo a nie je to až také príšerné. Dá sa na tom zasmiať častejšie než na Baby Daddy. Určite jeden z tých lepších sitkomov od cbs family. A príde mi divné, že hlavná postava sa sťažuje aká je chudobná , ked v každej epizóde má handry, ktoré by si chudobné babenky len tak dovoliť nemohli.(5.10.2014)

<< předchozí 1 2