Epizody(52)

Tajomstvá, ktoré mali ostať navždy ukryté pod povrchom.  Príbeh plný zvratov, kde sklamanie v láske, nevera či dokonca strach o vlastný život nie sú ničím výnimočným. Adam (Marko Igonda) a Lea (Lucia Lapišáková) mali krásny dlhoročný vzťah, ktorý však dostal trhlinu. Aj keď ich láska je silná, trhlina je väčšia, než si dokážu pripustiť. Obaja sa vydajú na cestu záchrany manželstva, ktorá však prinesie mnohé prekvapenia, zvraty, odcudzenia aj návraty. Osudy hlavných hrdinov sa často ocitnú na hrane a dokonca im pôjde aj o život. (TV JOJ)

patrik221 odpad!

(Patrik221) Andy Kraus niní zapneme elektrický proud který vám spôsobí smrt v souladu se zákonem. Buh bud milostev vaši hříšné duši. Chcete neco říct než bude rozsudek vykonán? (Kraus) Chcel by som napísať ešte mnoho scenárov k dalším slovenským chujovinám. (Patrik221) Fááááze 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

peiton

Je pravdou,že tvorcom na čele s Andy Krausom sa podarilo vytvoriť nápaditú zápletku a obsadiť skúsených,no neopozeraných hercov.No na mňa to nespravilo dobrý dojem.Pritom má všetko čo dobrý seriál má mať,ibaže niečoho až príliš.Príliš veľa smutných a depresívnych liniek:nešťastí,tragédií,temnoty,atd...Divák,poväčšine ubitý vlastným životom,takú dávku pesimizmu ešte aj z obrazovky zrejme znesie len v malých dávkach.Natíska sa mi otázka.Kto by už chcel,aby mu bolo večer pri sledovaní televízie ťažko? ()

Zombiepod

Andy Kraus by jednoducho mal prestať vymýšlať seriály, a ostať pri svojom ako-tak úspešnom, no stále rovnako debilnom Paneláku, ktorý je podstatne pozerateľnejší v tom, že je aj občas vtipný. Tu mi tie nútené a primitívne emočné pokusy zožierali nervy každou sekundou. Síce sa herci snažia, kamera je podstatne pokrokovejšia ako pri podobných seriáloch, ale to ani nestojí za reč. Bohužial, zasa mimo. ()

MM_Ramone odpad!

Viete čo mi naskočí pred očami, keď počujem v súvislosti s filmovou tvorbou slovné spojenie "Pod povrchom"? Automaticky sa mi obajví spomienka na snímok amerického režiséra Roberta Zemeckisa, z roku dvetisíc, v hlavnej úlohe s Harrisonom Fordom a Michelle Pfeifferovou. Dvorný scénarista televízie JOJ, pán Andrej Kraus, je také hovädo, že nedokáže vymyslieť ani len originálny názov pre svoj telenovelový seriál. Je neuveriteľné čím tento trotel z Bojníc oblbuje osprostelých televíznych divákov. Andy je smradľavý hovnivál, čo zarába nehorázne sumy €ur za to, že tvaruje, produkuje a predáva odpad! ()

curunir

,,NO ČO UŽ, DARMO RIŤ BIŤ KEĎ SA POSR*LA." __ Zmorený augustovými horúčavami a unavený jednotvárnym letom som Krausovi skočil na jeho prirodzene tváriace sa avízo, v ktorom ako obyčajne sľuboval čosi ,,nové, čo sme ešte na obrazovkách nevideli a že všetko vlastne napísal sám život". Ešte viac ma však nalákal despotický násilník Vlado Černý, tvrdiac o sebe, že kvôli svojej postave sa dokonca dostal aj do nemilosti TV štábu. Toľko o vstupenkách do tohoto podniku a keďže by sa ďalej dalo písať veľa a vlastne by som len prehnane blabotal o seriály s pochybným hodnotením o ktorom už mnohé povedali predo mnou iní, budem čo najstručnejší. Videl som všetkých 52 častí (dokonca som aj prestal chodiť na pivo), čo de facto vypovedá o tom, nakoľko si ma seriál získal a moje hodnotenie mi prišlo na základe všetkých skúseností najobjektívnejšie - ostatne život nie je o hviezdičkách na CSFD. Černý je mimoriadnou oporou seriálu, avšak jeho výkon postupne vyhasína, čo je jednoducho spôsobené tým, že Kraus zatiaľ nie je natoľko dobrým scenáristom, aby vedel takúto postavu s ,,noblesou jej vlastnou" ukočírovať. Štafetu tak po ňom preberá ešte lepší Paulovič a takmer plastickým vykreslením tragikomickosti tohto šaša (naozaj to tak je!) s prispením dobre napísaných dialógov vytvoril prototyp antihrdinu, ktorý má narozdiel od ostatných figúr najbližšie k tomu byť skutočným, uveriteľným človekom. (416. hodnotenie, 35. komentár k seriálu) ()

• Námět k seriálu vznikal spíše intuitivně. Tvůrci nejprve vymysleli postavy, kterým na úvod přiřazovali nějaké osudy, a pak sami teprve začali pátrat po tajemstvích, která v sobě tyto postavy mohou mít. (hippyman)
  • V 30. díle veze Zuzka (Mary Havranová) svou sestru Viky (Vanda Jančárová) do školy autem, které však dostala až v díle 36. (Vazzy)
  • Peter (Vlado Černý) se v 38. díle těší, že se konečně dozví, jaké pohlaví bude mít dítě, které čeká Janka (Jana Valocká), i když mu už na konci 29. dílu řekla, že to bude chlapec. (Vazzy)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj