poster

coolMEN (TV pořad)

Akční / Dobrodružný

Česko, 2012, 25 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (31)

 • hirnlego
  odpad!

  Strašně bolestivě nevtipný, slizký, rakovinotvorný nástupce menZONE s vykleštěným Martinem Mrhálkem v jedné z hlavních "rolí". Jaký přiteplený kokot si může dát přezdívku nasty? Aha, tenhle. (0,5*)(23.8.2012)

 • Tom_Lachtan

  zajímavé, kolik lidí si udělalo takřka nenávistný názor po jediném díle(24.8.2012)

 • prome
  odpad!

  Pokud jste někdy viděli menZone a nebavil vás, tak vás rozhodně nebude bavit ani toto. Další trapný pokus o nějaký rádoby vtipný pořad s naprosto nesympatickou moderátorskou dvojicí. Toto je dokonce horší, jak menZone. Hodnocení prvního dílu, ostatní fakt trpět nebudu.(23.8.2012)

 • slatkac
  odpad!

  Další trapná píčovina aka menZONE. A proč ten debil En.blb furt hraje na držku?? To neumí nic lepšího??(25.8.2012)

 • SOLOM.
  odpad!

  Poté co se mi zas po dlouhé době podařilo oživit video, jsem zjistil, že mám nějakým záhadným způsobem mezi filmy nahrán i onen díl s Vavřincem z tohoto pořadu. Nevím, jak se tam dostal, ale asi tam měli rozebírat nějaké zajímavé téma, které jsem v tu chvíli považoval za důležité – nicméně po opětovném zhlédnutí jsem na tom nic zábavného ani zajímavého nenašel. Kecy těch dvou trapáků – ehm pardon uznávaných beatboxerů byli hrozné – nebo lépe řečeno ne moc vtipné…(18.11.2018)

 • ic

  Viděl jsem první díl... a další už vidět nechci.(13.9.2012)

 • kinghome
  odpad!

  Jestli menzone nevydržel do druhý sezony. Tak tohle nemůže vydržet snad ani 6 dílů. Menzone byl aspon někdy vtipnej a měl sympatickou dvojici moderátorů. Tohle je nechutná dvojka šašků bez smyslu pro humor a jediný co uměj je flusat a řikaj tomu umění. Tohle je ubohá náhraška menzonu. To nemůže vydržet.(6.9.2012)

 • LukeUp
  odpad!

  Levná kopie Menzone. Moderátoři se až moc snaží a nemá to žádnou šťávu. Velký krok mimo, snad to brzo skončí...(24.8.2012)

 • Honzek
  **

  Tak. A po menZONE tady máme další šarádu....Nevím, předchozí pořad se mi líbil o chlup více, tohle, je nic moc...Ovšem je to však také tím že nekvalitně kopíruje. Navíc ty dva pitomce by člověk pohledal....Co na to říct? Když už nemáte opravdu, ale opravdu co dělat, klikněte na archiv TV Prima a zkuste jeden nebo dva díly. Ovšem musím Vás varovat, je to pouze na vlastní nebezpečí!(1.10.2012)

 • Foxhound#1

  Náhraška z menzone? Ach jo, to v tom rovnou mohli pokračovat. Starý pořad byl možná s úchylnými moderátory ale časem jsem si na jejich "humor" zvykl a místy to i bylo trapně vtipné. Tohle se snaží být o něco vážnější a méně šílené ale výsledek je zatím stejný. No třeba tomu časem přijdu na chuť a na nějakou hvězdu to dám, ale zatím se zdržím hlasování.(30.8.2012)

 • Paity
  odpad!

  Něco co si hraje na něco děsně mužského a tvrdého, leč opak je pravdou. Bylo to spíše nechutné a trapné. A na to si klidně zapnu MTV a jejich Jackass.(3.7.2013)

 • J*A*M*A*L
  odpad!

  coolMEN je debilní a ubohá show s naprosto nesmyslnou pointou a debilními vtipy.Naprostá ztráta času před televiznímy obrazovky.0%(25.10.2012)

 • Snake.Charmer
  odpad!

  Jestli si někdo myslel, že změnou názvu z menZONE na coolMEN se něco spraví, byl naivní. Nahradit jedny ubožáky za druhý - (který sice nevypadaj na první pohled jako odporní slizouni, ale když otevřou papulu, tak jsou úplně stejně trapní a rádoby vtipní jako ten předchozí párek buzen) - tak to taky není řešení. Obzvlášť individuum, co si nechává říkat Nasty, by si mělo dát facku a zahrabat se hodně hluboko pod zem. Pořad je navíc stále o hovně, a když se přeci jen najde nějaké vcelku zajímavé téma, naprosto ho pohřbí zpracování.(24.8.2012)

 • MacGyverCZ
  odpad!

  DementMEN - Nuda nad nudu od dvou cimprdlínů z rádia, který chtěj být vtipný a nedaří se jim to... MenZone měl šťávu a zabýval se tématy, o kterých se jiné pořady bojí mluvit - návštěva privátu, strip clubu apod. Aspoň mládeži nastínili jak to tam vypadá, co se platí apod., aby si udělali obrázek... Stejně jako co obnáší parkur, seskok z letadla apod.(12.9.2012)

 • miawallacova
  odpad!

  je načase tomu udělat přítrž!(10.9.2012)

 • Zeldur
  *

  Tak tohle mě opravdu zklamalo. Reportáže jsou možná zajímavé, celý výsledek ale sráží dvojce trapných moderátorů, snažící se za každou cenu o jakýsi "humor". Tohle ne...(24.8.2012)

 • angel.CZ
  odpad!

  Kde je sakra menzone ? a co ten pakoš furt dělá stou držkou ? Zachraňuje situaci, ne spíše prodlužuje 25minut šílené nudy a nudných reportaží.... 0%(1.9.2012)

 • Berry0153
  **

  Narozdíl od všech ostatních tady shledávám změnu k lepšímu od slizkého dua Menzone. Kluci jsou sympatičtější, hezčí a to líp se na ně kouká, občas jím to sice ulítává, ale jinak je to docela v pohodě. Reportáže jsou sice většinou nudné, ale třeba rozhovor s Vavřincem Hradílkem mě hodně potěšil. Nemyslete si však, že bych to chtěla sledovat pravidelně. Koneckonců i ty dva díly, co jsem viděla, byly shlédnuty jenom proto, že mezi Futuramou a Dextrem nemám na co koukat. 45%(7.9.2012)

 • DooM94
  odpad!

  akční, dobrodružný??? :DDD(18.9.2012)

 • Phlame
  *

  Méně vtipný MenZone, s méně sympatickými moderátory, s méně zajímavými reportážemi (mně opravdu nezajímá, jak Ernesto dělá chipsy) a navíc mi přijde, že moderátoři mají každou větu přesně našprtanou a chybí jakákoliv improvizace, což sice přidává na informační hodnotě, ale tak nějak ztrácí na zábavnosti, připadalo mi to jaksi umělé... abych to zkrátil - jednu hvězdičku (20%) za snahu. Hodnotím po prvním dílu, třeba mně to ještě nějak překvapí.(23.8.2012)

<< předchozí 1 2