Ententýky (TV seriál)

Komedie / Drama

Česko, 2012, 15x57 min

• bratr_jezek

Zatím takový český Sex ve městě o 15-ti dílech (hlavní postava obou snímků je sexuálně frustrovaná novinářka snící o svém panu Božském), hodnocení se bude asi lišit, ženy (hlavně ty na mateřské) se u toho asi budou bavit víc než muži. Na odpad to určitě není, ale i originální Sex ve městě mne zrovna neoslovil (a tomu to nesahá ani po kotníky). Mám pocit , že po pár dílech škrabu materiál na hvězdu obtížným způsobem - některé postavy jsou až křečovité, některé zase ploché či nevyužité.(6.9.2012)

• geklon

EKLHAFT....další autorské hovno za peníze koncesionářských poplatníků. Na téma Takhle vážně nikdo žít nechce a jestli jo, spíš by ho měli přesvědčit, že tohle se nehodí ani jako levná charakteristika postav v reklamě na nábytek, nebo na instantní polívky, či samopřebalovací plíny a nepatří do seriálu na veřejnoSprávné teleivzi....(1.7.2013)

Vzhledem k tomu, že se ve mě ještě žádný mateřský pud neprobudil a společnost dětí rozhodně nevyhledávám, říkala jsem si že by byla pěkná otrava trávit každou středu s tímto seriálem. O to víc jsem byla překvapená, že se mi seriál hned po shlédnutí první dílu zalíbil a chtěla jsem vidět další díly. Pro mne je to docela reálné a vtipně provedené. Rozhodně mne to zaujalo mnohem víc jak další nové seriály jako Obchoďák, Gympl nebo Základka. Ty nejsou vtipné,ale trapné. Ententýky mi přijdou jako dobrá oddechovka, která jednou za týden dokáže i příjemně pobavit.(19.10.2012)

• martins

ČT co to je?zase zbytečně vyhozené peníze koncesionářů na takový paskvil, raději reprízujte staré seriály než takovéhle harakiri. Inspirací toho skvostu asi byl seriál Sex ve městě, scénáristka si řekla: děj trošku upravíme, přidáme nějaké postavy a diváci to budou sledovat. Bohužel i já jsem sledoval a to celý první díl, další už nikoliv a to má tento seriál hnedka 15 částí, stačili by tři. Docela slušná Jitka Schneiderová a Oldřich Vízner. Líbili se mi i Táborský a Sedláčková. Naprosto příšerný Jáškow, Herčíková, Čtvrtníček, Blažek a spol. Co bude příště?(7.2.2014)

• Radek99

Smutná jsou místa, v něž došla česká veřejnoprávní televize v honbě za sledovaností. Vyrovnala se, možná i pokořila, komerční televize v míře prázdnoty. Prý ženy ženám? Kdeže. Omezenci omezencům! PS: Opravdu platíme koncesionářské poplatky kvůli tomu, aby se za ně natáčely komerční vztahové seriály? To je ona definice televize veřejné služby?!(5.12.2012)

• - Seriál hledal inspiraci například v legendárním Sexu ve městě (od r. 1998). Natáčení první série probíhalo v Praze do konce června 2012. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - Natáčení seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno již po první sérii. (JoranProvenzano)

• - Členové kapely Chinaski v seriálu hrají kapelu, jsou využívány přímo jejich písničky. Tvůrci si rovněž pohráli s jejich historií - dvě známé skladby v seriálu teprve "vzniknou". [Zdroj: deník Metro] (hippyman)