• pupidup

Nesnáším filmy a seriály o malých dětech a matkách, takže jsem jen omylem přepla program... a příjemné překvapení, oproti Gymplu, který běží na Nově - lepší scénář, dialogy, herecké výkony, realističtější kamera a humor narozdíl od Gymplu není trapný.... Jednoznačně. Myslím, že po pilotu ještě nějaký ten díl i snesu:o). Jitka Schneidrová - naprosto skvělá....bohužel, po pár dílech se to trošku pokazilo.....:o((5.9.2012)

• Radek99

Smutná jsou místa, v něž došla česká veřejnoprávní televize v honbě za sledovaností. Vyrovnala se, možná i pokořila, komerční televize v míře prázdnoty. Prý ženy ženám? Kdeže. Omezenci omezencům! PS: Opravdu platíme koncesionářské poplatky kvůli tomu, aby se za ně natáčely komerční vztahové seriály? To je ona definice televize veřejné služby?!(5.12.2012)

• vnimat_Krasu

Sex ve městě v podání slovutné tvůrkyně Ordinace v růžové zahradě? To je zkrátka recept na smrtelný drink. Petr Dvořák mluví o restrukturalizaci původní tvorby České televize a přitom si ji představuje takto. Český televizní humor se již automaticky rovná snůšce trapasů, většinou se sexuálním podtextem a minimální pointou. Šroubované věty vycházející z úst jinak sympatických herců zabíjejí i jakékoliv pokusy o drama. Nepodstatnou hvězdičku Oldřichu Víznerovi a slušně zvládnutému virálnímu marketingu, včetně příslušného blogu hlavní postavy.(6.9.2012)

Působí to jako seriál na odpoledne a ne na hlavní vysílací čas. Je zde moc sexu. Žena bydlící s tchánem a neustále řešící svého bývalého, že ho miluje a pak se zamiluje do někoho jiného, který je ženatý. Druhá žena řeší sex se svým přítelem, který ho chce neustále. Další dívka sexuje s o 12 let mladším, který ale chce vztah. Další žena bydlící se svým přítelem, který je na mateřské a řeší střídavou péči o dceru, která chce jít bydlet za svým pravým tátou. Sakra, kdo se v tom má kua vyznat?:-) Já osobně jsem čekal od tohoto seriálu podstatně více. Původně jsem hodnotil pouze dvěma hvězdami, ale po zhlédnutí dílu, ve kterém je vidět úplně nahá Kateřina Hrachovcová, tak dávám hvězdy tři:)(6.9.2012)

• Big Bear

Stejně jako káva ,,druhák'' se už nedá pro normálního člověka pozřít, tak s ententýky jsem na tom podobně. Tahle vylouhovaná sedlina Přešlapů (2009) a Sexu ve městě zkrátka nefunguje. Jako by nestačil chatrný scénář procpaný rádoby moudry a trapným humorem, je zde celá hromada dětských neherců, kteří opravdu neumí hrát... A jelikož už ani na tu přemakepovanou Jitku Schneiderovou se nouká jak dříve, nevidím po pár dílech důvod, proč u tohoto seriálu trávit byť jen jedinou minutu času... Hvězda za těch pár lidí, kteří hrát umí a snaží se tu hrůzu držet nad vodou... *(26.9.2012)

• - Natáčení seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno již po první sérii. (JoranProvenzano)

• - Námět na sérii o rodičovství a dětech ležel na stole ČT již několik let před realizací, bývalému vedení televize však nepřipadal vhodný. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - Členové kapely Chinaski v seriálu hrají kapelu, jsou využívány přímo jejich písničky. Tvůrci si rovněž pohráli s jejich historií - dvě známé skladby v seriálu teprve "vzniknou". [Zdroj: deník Metro] (hippyman)