poster

Ententýky (TV seriál)

Komedie / Drama

Česko, 2012, 15x57 min

 • Tinush
  ***

  Tři hvězdičky protože: 1) je to fakt z těch podzimních novinek nejkoukatelnější 2) neurazí 3) i pobaví 4) taky jsem byla chvíli tak pitomá jak ta Arny - díky seroši to teď konečně vidím v barvách ;oP 5) hvězda navíc, jak už tu někdo psal, po shlédnutí kousku Gymplu a spol. se nedá než nepřihodit Chvílema to zabolí, ale celkově to je pohodovka, oddychovka a vovovo tom to je ;o) (teda alespoň pro mne)...(17.10.2012)

 • duklak2
  ***

  Působí to jako seriál na odpoledne a ne na hlavní vysílací čas. Je zde moc sexu. Žena bydlící s tchánem a neustále řešící svého bývalého, že ho miluje a pak se zamiluje do někoho jiného, který je ženatý. Druhá žena řeší sex se svým přítelem, který ho chce neustále. Další dívka sexuje s o 12 let mladším, který ale chce vztah. Další žena bydlící se svým přítelem, který je na mateřské a řeší střídavou péči o dceru, která chce jít bydlet za svým pravým tátou. Sakra, kdo se v tom má kua vyznat?:-) Já osobně jsem čekal od tohoto seriálu podstatně více. Původně jsem hodnotil pouze dvěma hvězdami, ale po zhlédnutí dílu, ve kterém je vidět úplně nahá Kateřina Hrachovcová, tak dávám hvězdy tři:)(6.9.2012)

 • AllShallFall
  odpad!

  Ty vole co je zase tohle za píčoviny...!!!!!???? Dnešní doba vymývá lidem mozky těmahle sračkama. Kdy přijde ta svoboda, že televize budou vysílat to na co mají lidé chuť? A ne nějaký hovna aby si nějakcí kreténi namastili kapsy! Za druhé, tohle nejsou vůbec žádné herecké výkony. Je to normální lůza tvrdící o sobě, že jsou herci. Stejně tak režiséři.......!!!!!(5.9.2012)

 • joora1
  ***

  Náhodně jsem viděl jeden díl jednou takhle večer v TV a musím říct, že ve srovnáním s tím brakem, který je na Nově a Primě, je seriál ČT příjemným překvapením. Ne, že by měl extra velkou kvalitu, ale je pohodový, vtipný a hlavně oddychový, takže z něho má člověk docela dobrý pocit. Viděl jsem ještě pár dílů a musím říct, že na mě působí sympaticky. Ideálně na to, když si chce někdo vypnout a odreagovat se u něčeho, co nemá 2 hodiny a není to těžké na přemýšlení.(10.10.2012)

 • Radek99
  odpad!

  Smutná jsou místa, v něž došla česká veřejnoprávní televize v honbě za sledovaností. Vyrovnala se, možná i pokořila, komerční televize v míře prázdnoty. Prý ženy ženám? Kdeže. Omezenci omezencům! PS: Opravdu platíme koncesionářské poplatky kvůli tomu, aby se za ně natáčely komerční vztahové seriály? To je ona definice televize veřejné služby?!(5.12.2012)

 • - Poněkud netradiční propagací seriálu byla zmínka o blogu čerstvé matky Ute Zikmundové nazvaný Jsemvtom.cz na sociální síti Twitter. [Zdroj: mediar.cz] (hippyman)

 • - Seriál hledal inspiraci například v legendárním Sexu ve městě (od r. 1998). Natáčení první série probíhalo v Praze do konce června 2012. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

 • - Natáčení seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno již po první sérii. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace