Ententýky (TV seriál)

Komedie / Drama

Česko, 2012, 15x57 min

Tři hvězdičky protože: 1) je to fakt z těch podzimních novinek nejkoukatelnější 2) neurazí 3) i pobaví 4) taky jsem byla chvíli tak pitomá jak ta Arny - díky seroši to teď konečně vidím v barvách ;oP 5) hvězda navíc, jak už tu někdo psal, po shlédnutí kousku Gymplu a spol. se nedá než nepřihodit Chvílema to zabolí, ale celkově to je pohodovka, oddychovka a vovovo tom to je ;o) (teda alespoň pro mne)...(17.10.2012)

Působí to jako seriál na odpoledne a ne na hlavní vysílací čas. Je zde moc sexu. Žena bydlící s tchánem a neustále řešící svého bývalého, že ho miluje a pak se zamiluje do někoho jiného, který je ženatý. Druhá žena řeší sex se svým přítelem, který ho chce neustále. Další dívka sexuje s o 12 let mladším, který ale chce vztah. Další žena bydlící se svým přítelem, který je na mateřské a řeší střídavou péči o dceru, která chce jít bydlet za svým pravým tátou. Sakra, kdo se v tom má kua vyznat?:-) Já osobně jsem čekal od tohoto seriálu podstatně více. Původně jsem hodnotil pouze dvěma hvězdami, ale po zhlédnutí dílu, ve kterém je vidět úplně nahá Kateřina Hrachovcová, tak dávám hvězdy tři:)(6.9.2012)

• AllShallFall

Ty vole co je zase tohle za píčoviny...!!!!!???? Dnešní doba vymývá lidem mozky těmahle sračkama. Kdy přijde ta svoboda, že televize budou vysílat to na co mají lidé chuť? A ne nějaký hovna aby si nějakcí kreténi namastili kapsy! Za druhé, tohle nejsou vůbec žádné herecké výkony. Je to normální lůza tvrdící o sobě, že jsou herci. Stejně tak režiséři.......!!!!!(5.9.2012)

Náhodně jsem viděl jeden díl jednou takhle večer v TV a musím říct, že ve srovnáním s tím brakem, který je na Nově a Primě, je seriál ČT příjemným překvapením. Ne, že by měl extra velkou kvalitu, ale je pohodový, vtipný a hlavně oddychový, takže z něho má člověk docela dobrý pocit. Viděl jsem ještě pár dílů a musím říct, že na mě působí sympaticky. Ideálně na to, když si chce někdo vypnout a odreagovat se u něčeho, co nemá 2 hodiny a není to těžké na přemýšlení.(10.10.2012)

• Radek99

Smutná jsou místa, v něž došla česká veřejnoprávní televize v honbě za sledovaností. Vyrovnala se, možná i pokořila, komerční televize v míře prázdnoty. Prý ženy ženám? Kdeže. Omezenci omezencům! PS: Opravdu platíme koncesionářské poplatky kvůli tomu, aby se za ně natáčely komerční vztahové seriály? To je ona definice televize veřejné služby?!(5.12.2012)

• - Poněkud netradiční propagací seriálu byla zmínka o blogu čerstvé matky Ute Zikmundové nazvaný Jsemvtom.cz na sociální síti Twitter. [Zdroj: mediar.cz] (hippyman)

• - Seriál hledal inspiraci například v legendárním Sexu ve městě (od r. 1998). Natáčení první série probíhalo v Praze do konce června 2012. [Zdroj: aktualne.centrum.cz] (hippyman)

• - Natáčení seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno již po první sérii. (JoranProvenzano)