MasterChef (TV pořad)

Česko / Slovensko, 2012

Tomáš Eibner

Karel Coma
  • Zeck

Neskutečně trapní porotci, kteří pravděpodobně do zblbnutí čuměli na originální verzi MasterChefa s Kondomem a pak se ho snažili co nejlépe zahrát v této sračce od Novy. Na tomto pořadu překvapivě nejsou nejtrapnější kuchaři s jejich sračkovitými žrádly, které přišli ukázat do televize, ale právě ti tři kašpaři jejichž pokusy o drsnost a přísnost působí tak směšným dojmem, že se celý pořad stává nekoukatelným. Pokud totiž tři no name idioti nabudou dojmu, že celý pořad je vlastně jenom o nich a ne o těch lidech a jejich receptech, stojí pořad většinou za hovno, pokud nejste Gordon Ramsay ale nějaký šašek, který ho kopíruje. Začněte dělat pořady s automechaniky, tento trend, že snad každý debil s vařečkou v této zemi má vlastní pořad, je nesnesitelný! 10%(31.8.2012)

• A.L.E.S.

Nezlobte se na mě, ale jakkoliv je tahle rádoby soutěž v zahraničí oblíbená, můj zájem si rozhodně nezíská. A nejde o to, jestli jde o jídlo nebo o vítěze soutěže. Jde mi především o nehorázné chování poroty, která si dovolí s jídlem dělat neskutečné věci. Všichni přece nějak začínali a mám pocit, že lidé v porotě, i když jsou teď možná elita v gastronomii, také nějak začínali. Takže jednoznačně odpad za příšerný formát, který utváří především chování porotců k soutěžícím.(7.9.2013)

• drake31

MasterChef, MasterChef ... svetová kulinárska show dorazila k nám a stala sa klasická vec - sprznilo sa čo sa dá. Možno som zaujatý lebo som fanúšikom US verzie, možno som zaujatý pretože naše prevzaté show nikdy moc nefungovali a možno to je preto lebo to celé stojí za hovno. Naozaj neviem čo napísať aby som dokázal opísať svoje pobúrenie touto našou verziou, (najlepšie to vyjadril asi Ján Liška z Gorilla.cz svojou rekapituláciou ), ale tak to trochu zhrniem - Peštová ku*evsky zbytočná a o jej moderátorských schopnostiam pochybujem (aj keď ešte nemala priestor, nič sa na tom asi nezmení). Porotcovia sa celý čas tvária akoby mali roxor v prdeli a hrajú sa na neskutočných gangstrov, vyzerajú pritom smiešne, prehrávajú a človek im to neverí ani na sekundu. Celá show postráda tempo, je to nudné, zdĺhavé a každú chvíľu nejaká sku*vená reklama. Po dvoch častiach si nepamätám ani jedno meno zo súťažiacich , žiadne skvelé jedlo, a ani jeden zaujímavý moment - to je tak trochu zlá vizitka pre túto show. Ešte sa rozhodujem či vytrvám v sledovaní, keby sa náhodou niečo udialo, ale veľké šance tomu nedávam. [Po skončení] To odpísanie na začiatku bolo zaslúžené a vôbec na to názor nemením, ale ako show pokračovala nemohol som sa zbaviť pocitu že predsa len to zlepšenie sa tam objavilo a bol to celkom zaujímavý kuchársky boj. Stále mi tam aspekty vadili, niektoré diely (úlohy) moc nebavili, ale od tej vyraďovacej fázy sa to dalo sledovať. Peštovú by som odtiaľ však najradšej vyštval, tak nesympatickú osobu som v TV dlho nebol nútený sledovať ...(1.9.2012)

• corona

Netuším čo tí traja páni také úžasné v živote dokázali, keď sa tým stále musia chváliť (veľa ľudí je dobrých v tom čo robia a nie sú kvôli tomu kreténi), ale ani to ich neoprávňuje sa správať ako debili. MasterChef je obyčajná Superstar, kde miesto amatérskych spevákov vystupujú amatérski kuchári, samozrejme je to okorenené pár psychopatmi a stratenými existenciami a celé sa to tvári akoby šlo niekomu o život.(29.8.2012)

• civrss

Zpočátku jsem byl docela spokojený. A to myslím vcelku vážně, protože nesnášim reality show všech druhů a nekvalit. Masterchef mě však dost překvapil, a to hlavně v samotných soutěžících. Většina z nich mi byla sympatických a při sledování jsem se netrápil. Rozhodně mě tam však spousta věcí neskutečně srala. Třeba všudypřítomná reklama na Billu a bůhvíjaké mixéry a podobné voloviny. Dále porota, nesympatická, afektovaná a přechytralá. Ale nejhorší je ta plastová blondýna, která by měla být nepostradatelnou moderátorkou. To se mi chce, milá televize Nova, pekelně zvracet. Chudinka pinda asi neměla peníze... V porovnání s Gordonem Ramsey naprostý bulšit, ale dokoukal jsem to.(7.12.2012)

• - Nabídka Novy a Markízy na účinkování zastihla Danielu Peštovou nečekaně při plnění pracovních povinností v New Yorku. (hippyman)

• - Kuchařskou show MasterChef měla původně vysílat pouze Markíza ve slovenské verzi, nakonec se k ní ale přidala i Nova a vznikl společný česko-slovenský projekt. [Zdroj: digizone.cz] (hippyman)

• - Show se vysílala již ve třech desítkách zemí světa. Například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii se stala jedničkou ve sledovanosti. V Austrálii nebo Izraeli se stala dokonce do t0 dobz nejsledovanějším pořadem v historii. [Zdroj: reality-show.panacek.com] (hippyman)