MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Tomáš Eibner
  • Dado513

Pánom porotcom by mal asi niekto sem-tam pripomenúť, že súťažiaci nie sú profesionálni kuchári, ale iba amatéri, že varenie nie je ich prácou, ale len záľubou. Zároveň by im mohol niekto vysvetliť, aký je rozdiel medzi objektívnou kritikou a hlúpym urážaním. A k tomu všetkému treba dodať aj fakt, že títo traja arogantní šašovia, neúspešne sa snažiaci kopírovať Gordona Ramsayho, hádžu o zem a do koša jedlá, ktoré radšej pokojne mohli rozdať bezdomovcom na uliciach. Ale to by už asi nebolo dosť husté a štýlové, čo? Keď však odhliadnem od vymenovaného, jedná sa o obdobu svetoznámej vynikajúcej a v Čechách a na Slovensku zatiaľ neopozeranej reality-show, čo je oproti všetkým otrepaným hľadaniam talentov a veľkých superstar malé plus. (15%)(6.9.2012)

Mé hodnocení odpovídá tomu, že jsem viděl necelé dva díly v době, kdy zbývalo 9, resp. 7 soutěžících. Viděl jsem zručnost, (nezákeřnou) soutěživost a podporu poroty, případně hostujících kuchařů. A těším se na finále:-) Angažování Daniely Peštové mohli klidně nahradit slaměným panákem do zelí. Moderátorsky by to vyšlo nastejno, finančně určitě levněji.(24.11.2012)

• slatkac

Tři namyšlení nagelovaní postižení kokoti co si hrajou na Pohlreicha sedí za stolem a čekají, až jim nějaký amatérský kuchař donese blivajz který navařil, aby s ním pak mohli mrdnout o zem a říct mu, že se to totálně nedalo žrát, protože do svíčkové se dává solamyl. Hlavně že sami dokázalý velký hovno, ale kritizování jim jde. Jestli si mám vybrat tohle, nebo konkureční Recept na bohatství, volím kulku do hlavy.(1.9.2012)

• Darth Sidious

V každém případě je to kopie souteže "Na nože". Co si budeme povídat. Porota.....no možná jsou to nějací šéfkuchařia zkušení, ale na co si tam hráli...to je neskutečný. Napadají jednoho, že je arogatní, ale sami byli ještě horší. Zejméná pak ten Slovák. Ten si normálně myslel, že mu to tam asi patří. Takže vrchol. To jejich kritizovaní jídla, bylo ale do čista opět okopírované od Zdeňka Pohlreicha. Ale úplně. S tím rozdílem, že Pohlreich nezesměšňuje druhé před ostatními. Oni páni šéfkuchaři sice možná šéfkuchaři jsou, ale já bych nejprve chtěl vidět jejich ocenění. Například o Zdeňku Pohlreichovi není pochyb. Ale jak jsem se zmínil, ten má mnohem vyšší uroveň. Takže přátele. Tohle je tragédie.(13.9.2012)

• kapsomut

První díl mi stačil. Big UP pro týpka co překonal rakovinu!!! Tomu tu výhru přeju! Jinak moderátorka úplně v *****; šéfkuchaři/rozhodčí si hrajou na něco, co nejsou (podle mě se snaží hrát na jiné známé úspěšné kuchaře - Pohlreich i Gordon Ramsay); hraní na city; kamera a vlastně celý pořad chce vyznít neuvěřitelnou kvalitou, napjatou atmosférou a světovou třídou. To že má být nejlepší pořad?! Navíc v příštím díle co jsem viděl budou soutěžit v krájení cibule, což bylo před několika lety v pořadu Na nože se Z. Pohlreichem!!! V tomhle jde jen o zasranou komerci... největši SHIT!!! 10%(1.9.2012)

• - Více než sto kuchařů-amatérů z celého světa se stalo po účasti v show úspěšnými profesionály v oblasti gastronomie. [Zdroj: reality-show.panacek.com] (hippyman)

• - Show se vysílala již ve třech desítkách zemí světa. Například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii se stala jedničkou ve sledovanosti. V Austrálii nebo Izraeli se stala dokonce do t0 dobz nejsledovanějším pořadem v historii. [Zdroj: reality-show.panacek.com] (hippyman)

• - Nabídka Novy a Markízy na účinkování zastihla Danielu Peštovou nečekaně při plnění pracovních povinností v New Yorku. (hippyman)