MasterChef (TV pořad)

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2012

Tomáš Eibner
  • kingik

Vařila myšička na Nově kašičku v hodně spáleném rendlíčku. A divákovi moc nezachutnala. Tuhle blamáž nezachránila ani půvabná moderátorka, která tady byla potřebná jako dvě pokličky na hrnec. Zápory: namachrovaná, ale v podstatě nudná porota, soutěž bez espritu a napětí, unylý průběh bez náznaku invence, malá snaha zaujmout diváka, nehodící se moderátorka. Klady: veškeré žádné. Mé hodnocení: 0%(30.1.2013)

• exitak

O čem to je? Je to maximálně přehrávaná reality show, která nemá s vařením nic společného. Pořad plný absurdit, dramatické hudby, uměle vyvolaných a přehraných rádoby dramatických a emotivních scén. Hodnotící trio aspiruje na idioty roku, kdo to proboha je, proč se tvaři jak kašpárci a jsou důležití jak ho***? Vztah k soutěžícím se dá taky těžko vypěstovat. Tohle je opravdová žumpa televizní zábavy.(28.9.2012)

• 4ct10n

Tak českej Masterchef přesně dle očekávání špatnej! Dost slabej odvar z originální verze s Ramseym. Porotci úplný nesympatický kaci. Zbytečně dosazená moderátorka, která stejně řekne nakonec 3 věty. Sledovat budu dál, protože úvodní díly nejsou to hlavní z týhle show, počkam si až se bude pořádně vařit...(1.9.2012)

• HOCKEYKA

Je to presne taká blamáž,ako som predpokladala.U nás takmer všetky projekty prebraté zo zahraničných televízií skončia fiaskom,jednoducho na to nemáme tých správnych ľudí.Všetko,čo sa u nás s veľkou pompou dostane na obrazovky dopadne ako trapas,na ktorom by sa škodoradostne rehotali aj v Azerbajdžane.Sme fakt na smiech a ani zďaleka sme ešte nedozreli na západ,ktorému sa tak zúfalo snažíme vyrovnať.Tieto relácie sú toho jasným dôkazom.Možno by bolo dobré staviť na kreativitu a vymyslieť vlastný projekt,aspoň by nebolo s čím porovnávať.(6.9.2012)

• zdenny

Velmi se stydím za to, že figuruji mezi lidmi, kteří tuto sračku hodnotí a navíc i komentují. Ale zase mám o jeden komentář víc... Sledovala to manželka s dcerou a já jsem se k tomu tak nějak přichomítl. Celkem jsem jim to znechutil, protože musely poslouchat mé řeči o urážce inteligence atp. Čeho jsem si za těch pár minut všiml byla soutěž týmů. Kurva na co mám vařit v tým a k čemu má být kapitán týmu? Vždyť tam má být každý sám za sebe. Přece dostanu úkol něco uvařit - od těch jednodušších do fakt super těžkých pokrmů - a postupně postupuji dál. Ale to by asi nebyla taková šou, no šou... Každopádně z toho, co jsem viděl, mohu konstatovat, že se v žádném případě nejedná o soutěž o nejlepšího kuchaře, jedná se jen a pouze o lacinou šou z jakoby kuchařského prostředí. PS: Pro ty, co se zastávají soutěžících, že je porotci urážejí a že přece soutěžící nejsou žádní profíci... No a co? Když uráželi Aničku Dajdou, Dýdžeje Turka atd. atd., tak vám to u Superstar taky nevadilo. Když už se seru do debilní soutěže, musím čekat, že ze mě debila budou dělat. A jestli se ucházím o titul Master Chef, tak taky musím vařit minimálně na úrovni hotelového kuchaře.(4.2.2016)

• - Show se vysílala již ve třech desítkách zemí světa. Například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii se stala jedničkou ve sledovanosti. V Austrálii nebo Izraeli se stala dokonce do t0 dobz nejsledovanějším pořadem v historii. [Zdroj: reality-show.panacek.com] (hippyman)

• - Kuchařskou show MasterChef měla původně vysílat pouze Markíza ve slovenské verzi, nakonec se k ní ale přidala i Nova a vznikl společný česko-slovenský projekt. [Zdroj: digizone.cz] (hippyman)

• - Nabídka Novy a Markízy na účinkování zastihla Danielu Peštovou nečekaně při plnění pracovních povinností v New Yorku. (hippyman)