Horúca krv

Slovensko, 2012, 60 min

O šťastie treba bojovať! Horkokrvnosť však nie je vždy namieste!   Stratiť česť je veľmi jednoduché. Navrátiť ju - to chce odvahu i odhodlanie. Prísť o dôveru môžete v jednom okamihu. Opäť ju vybudovať trvá niekedy celý život. A aj tú najväčšiu lásku je možné zničiť. Ale získať ju späť, navzdory okolnostiam chce vieru, rozum i cit. Najťažšie je však odpustiť tým, ktorých milujeme...
Neshakespearovský príbeh dvoch rodín z prostredia súčasného vidieka, kde tragická udalosť zmení životy všetkých a oberie o česť jedného z nich. Priateľstvo a láska sa mení na nenávisť a odsúdenie, boj o stratenú česť a na zápas s osudom. (oficiální text distributora)

T2 odpad!

ďalšia absolútna zbytočnosť s amatérskym prednesom zúčastnených, tešil som sa na Gabrielu Marcinkovú a oni jej tam dajú len bezvýznamný štek, svinstvo ()

Dellamorte

Nebavme sa o farbách a počmáraných percentách filmov - je to trápne, ako je aj radodajný Kraus. Ako bonus k tejto tele-nevide-le omračujúca, nikdy nestarnúca SK buena Ornella v bielom(soft) balení, áno tá , ktorá pred spadnutím opony najprv ukazovala a teraz už len udržiava - to je na silný pokec. Češi dodrbávali "EXPOZIT..." a majú doma kopec pokladov (tiež podkladov) aj hereckých talentov , na ktoré nestačia riadky . My sa trápime , ako.....ka/ ovia/... ti/ ...na / Odbehávať z farebnej záhrady a potom návratka ??? To je asi jediné riešenie SK filmového holyúdu. SMUTNÉ ! Na hodnotenie neminiem ani ten ODPAD, aj keby sa to zvrtlo na N.B.Killers / Gone with the Wind...sakra netušila som, že sa k niečomu takému vôbec vyjadrím. ENJOY !!! ()

HOCKEYKA

Dokola tie isté okukané ksichty-Studenková,Vajda,Kanócz,,,atď,chýba už len Kramár a zostava markizáckych trapkov je takmer kompletná.Nemôžem si pomôcť,z tých trápne recitovaných replík bez štipky uveriteľnosti mi je na vracanie.Skúsila som,nedalo sa,tak som prepla na Jojku,kde je to o poznanie lepšie.I am sorry. ()

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 21.8.2012, pôvodný televízny seriál - Mello si užíva slobodu v Belize, opitá štetka Rezešová opäť zabila autom nevinných ľudí, korupcia prežíva konjunktúru a Markíza nám servíruje ďalší primitívny výplach ordinačného typu. Toť obraz dnešných všedných dní v slovenskom banánistane. (22.8.2012) ()

Marek1991

Seriál podobný seriálom Druhý dych a Pod povrchom. Sú to skôr seriály zo života bohatej slovenskej vrstvy, sú dosť pokojné s vážnymi udalosťami, sú aj dosť nudné a nemajú spád, ale sú posunom v našej tvorbe, herecky sú viac uveriteľné. Horúca krv mi pripadala z ukážok ako slovenský Dallas a do toho ešte Latinákova postava, ale nakoniec je to niečo mierne iného charakteru, o trapas sa nejedná, ale ani na vývozný artikel. 05.06.2013 - Dopĺňam komentár, lebo seriál sa zmenil na hlúposť typu Ordinácie v ružovej záhrade a je pre mňa už v podstate nepozerateľný. Asi to robia ľudia odtrhnutí od reality, ja len ľutujem divákov tohto a jemu podobných seriálov. ()

peiton odpad!

Slovenská kinematografia je biedna.Namiesto toho aby sa točili kvalitné slovenské filmy,v rámci možností a schopností samozrejme,nás krmia a zahlcujú tretotriednymi ako to správne pomenovať ehm ,,sračkami" typu juhoamerických telenoviel..Ako je to napr.pri tomto príklade.Veľká škoda reči a času strávených pri televíznej obrazovke.Nepamätám si kedy naposledy som mala tú možnosť vidieť nejaký vydarený film z našej produkcie..Hodnotenie je také aké je..ako vidíte aj u väčšiny mojich ,,kolegov" . Zdieľame rovnaké názory,inak to ani nebude ! Myslím,že sa na mňa nikto ani hnevať nebude ak dám tomuto braku hodnotenie ODPAD! Je to výstižné,ľahko zrozumiteľné a očividne jasné hned a bodka :) ()

moviefilm

Videl som len prvý diel, preto by som nemal hodnotiť, no treba tomu vylepšiť percentuálne hodnotenie. Tento seriál si tak málo percent nezaslúži. Bravúrne herecké výkony všetkých zúčastnených, najlepší kamerový výkon, ako som na Slovensku videl, príbeh jednoduchý (narozdiel od konkurenčného Pod povrchom), dialógy ozaj vynikajúce. S postavami sa dá veľmi rýchlo stotožniť a výsledok bol taký, že som nechcel, aby to skončilo. Skutočne nemám čo vytknúť... Aktualizácia: Seriál sa po čase naozaj zmenil na absolútny štandard v rámci slovenských seriálov, a teda k horšiemu. Skutočne sa z toho stala jedna narýchlo vytváraná telenovela. Len je škoda tých prvých dielov, pretože tie boli naozaj vynikajúce. Asi nasadili latku privysoko. P.S.: Opäť sťahujem hodnotenie. Neviem totiž, či mám hodnotiť prvotné diely, alebo tie neskoršie, alebo spraviť priemer, tak radšej neurobím nič... ()

SeanLSD odpad!

Čoho je príliš... no donekonečna sa to znášať nedá. Ach, tie skurvené medziľudské vzťahy. Sledujúc slovenské seriály, človek má pocit, že to najhoršie čo sa mu môže stať, je žiť medzi ľuďmi, nebodaj dokonca v rodine, a čim početnejšej, tým horšie ! To mu totiž hrozí všetko, čo tak dobre poznáme, tak prečo sa na to, kurva, mám pozerať ešte aj v bedni na polovici kanálov ?! - ak je to navyše neprirodzené, teatrálne a v idiotskom, nastajlovanom módnom balení pri akciovej cene v štýle čo najviac kvantity, a na kvalitu serte, veď niečím tie regály gigantických hypermarketov napchať musíme. Áno, a bohužiaľ, tieto seriály veľmi dobře, hoci iba čiastkovo, vystihujú mentalitu mnohých obyvateľov súčasného Slovenska. ()

tommy187

Horúca krv je úplne typický slovenský seriál. Už otrepaná zápletka, v podstate herecké výkony (česť výnimkám) nestoja za veľa a nevýrazné prevedenie. Čo sa týka romantickej stránky seriálu je to prvé +, tieto scény sú nahraté dobre - a v podstate tam nie sú takmer žiadne chyby. Neodpustím si, ale pridám ešte jednu vec, ktorá mi strašne vadí! Seriál sa snaží byť akčný a vôbec mu to nevychádza, len ho to viac strápňuje ... Ako patriot radšej nehodnotím, lebo by to bolo určite niečo okolo jednej hviezdičky. Prvé časti: 15% Btw, súhlasím s T2, Gabriela si zaslúžila väčšiu rolu, v Horúcej krvi aj napriek bezvýznamnej úlohe patrila k najlepším. ()

Arkanoid odpad!

Toto je záplata za Pláž 33. 1. časť: prológ. Pre komerčnú Markízu a jej stálych divákov iste trefa do čierneho, pre náročnejších divákov ďalší výplach hlavy. Kamera, postavy, hudba aj dialógy sú prvoplánové, ale to k správnej telenovele patrí. 2. časť: Je jedno, či sa niekto z hercov snaží, keď je dej odfláknutý. ()

klúčik odpad!

Na začiatku mi to silne pripomínalo venezuelsko - argentínsky televízny film. Vydržal som 3 časti, no - ďakujem Markíza , nemusím..... Odpad... ()

Janega

Slovenský Dallas. Začnem hereckým obsadením. Čo by to bol za seriál keby tam nehrala Studenková, Vajda a... Počkať chýba tam Kramár, ale ten sa určite v niektorej epizóde objaví. Dej seriálu nie je tak telenovelový, ako sa sprvoti ukazovalo, no nie je to ani nič extra. Na občasné pozretie fajn. ()

AdamesWWE

Lepší seriál ako konkurenčný Pod Povrchom na JOJ-ke. Tu sú oveľa lepší herci, slovenská herecká elita ktorá podáva perfektný výkon a majú dobré postavy, až prekvapivo slušná výprava seriálu, pekné prostredie, interiéry, zaujímavá hudba a najdôležitejšie - príbeh, jednoduchý, ale dá sa nato bez problémov pozerať. Aspoň pre slovenského Terminátora. ;) ()

Marina111

Zhliadla som síce len pár dielov, ale musím podotknúť, že tento seriál ma milo prekvapil. Konečne dej, spád, zápletka - a i nejaký tí sympatickí hrdinovia, ktorým sa dá i držať palce. Bod pre tvorcov. Horšie je to už s odkazmi na iné kultúry - ranče, kovbojské klobúky, argentínska telenovelovosť celého projektu ... Určite je však tento projekt lešpí ako Ordinácia, Panelák a všetko podobné, čo sa v posledných rokoch u nás vydáva za seriály, dohromady. DODATOK: odvolávam. Stále lepší ako Ordinácia a Panelák, no natiahnutý a preafektovaný projekt ()

nessbeal odpad!

Stratiť česť je veľmi jednoduché. Navrátiť ju - to chce odvahu i odhodlanie. Prísť o dôveru môžete v jednom okamihu. Opäť ju vybudovať trvá niekedy celý život. A aj tú najväčšiu lásku je možné zničiť. Ale získať ju späť, navzdory okolnostiam chce vieru, rozum i cit. Najťažšie je však odpustiť tým, ktorých milujeme... Aj o tom je nový rodinný dramatický seriál Horúca krv, ktorý štartuje na obrazovkách Markízy 21. augusta o 20.20! Uvidíme v ňom nielen mnoho známych hereckých tvárí, ale aj hercov, pred ktorými sa sľubná kariéra ešte len otvára. Objavia sa vňom okrem iných napríklad aj Zuzana Skopálová, Marek Ťapák či Daniel Žulčák. ***** Neshakespearovský príbeh dvoch rodín z prostredia súčasného vidieka, kde tragická udalosť zmení životy všetkých a oberie o česť jedného z nich. Priateľstvo a láska sa mení na nenávisť a odsúdenie, boj o stratenú česť a na zápas s osudom. ()