Horúca krv (TV seriál)

Slovensko, 2012, 60 min

Vladimír Balko

Martin Hasák

Anna Javorková, Jozef Vajda, Alexander Bárta, Zuzana Kanócz, Zdena Studenková, Marek Ťapák, Jana Kolesárová, Ivo Gogál, Gabriela Dzuríková, František Kovár, Milan Ondrík, René Štúr, Marián Mitaš, Lukáš Latinák, Anna Šišková, Gabriela Marcinková, Petra Huliaková, Zuzana Skopálová, Daniel Žulčák, Zuzana Kocúriková, Richard Stanke, Martin Nahálka, Zuzana Porubjaková, Táňa Pauhofová, Jaroslav Mottl, Anna Maľová, Ján Greššo, Dušan Jamrich, Juraj Hrčka, Ondřej Daniš, Ján Jackuliak, Ivana Kuxová, Petr Vondráček, Alena Pajtinková, Ivan Šándor, Mária Breinerová-Mačáková, Lucia Vráblicová, Ingrid Ištóková, Peter Brajerčík, Darina Porubjaková, Pavol Peschl ml., Dana Košická, Pavel Višňovský, Gregor Hološka, Alexandra Palatinusová, Matúš Krátky, Patrik Žiaran, Alžbeta Bartošová, Daniela Gudabová, Štefan Kožka, Daniela Kuffelová, Petra Millerová, Tibor Vokoun, Peter Cibula, Petra Molnárová, Mojmír Caban, Erik Peťovský, Dana Karolová, Marta Potančoková, Martina Kováčová, Danica Matušová, Linda Zemánková, Oliver Oswald, Dominika Richterová, Linda Wagnerová, Jana Dobiášová, Elena Kolek Spaskov, Michal Soltész, Pavel Vrabec, Maroš Balážik, Mária Landlová, Ján Alžbetkin, Martin Meľo, Ján Venéni, Pavel Bruchala, Ľubko Veselský
  • anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 21.8.2012, pôvodný televízny seriál - Mello si užíva slobodu v Belize, opitá štetka Rezešová opäť zabila autom nevinných ľudí, korupcia prežíva konjunktúru a Markíza nám servíruje ďalší primitívny výplach ordinačného typu. Toť obraz dnešných všedných dní v slovenskom banánistane. (22.8.2012)(22.8.2012)

• emdvojka

Desať slovenských seriálov, v ktorých sa prezentuje dookola desať slovenských hercov a v nich majú stále hrať tri charaktery, ktoré sa viac či menej opakujú v každom rodinnom a či romantickom seriály v televíznej produkcii komerčných firiem. Na to sa už nedá pozerať!!... a povedzme si pravdu už vlastne ani hodnotiť.(5.3.2013)

Lepší seriál ako konkurenčný Pod Povrchom na JOJ-ke. Tu sú oveľa lepší herci, slovenská herecká elita ktorá podáva perfektný výkon a majú dobré postavy, až prekvapivo slušná výprava seriálu, pekné prostredie, interiéry, zaujímavá hudba a najdôležitejšie - príbeh, jednoduchý, ale dá sa nato bez problémov pozerať. Aspoň pre slovenského Terminátora. ;)(22.8.2012)

• marlon

Dvaja týpkovia vojdu do krčmy. Bez slova objednajú fľašu Borovičky a mĺčky ju aj stiahnu. Bez slova objednajú ďalšiu fľašu Borovičky a znova ju v tichosti zlikviduju. To isté sa opakuje aj pri tretej a štvrtej. Keď dopijajú piatu, konečne sa jeden ozve: "Ta tota Borovička baaaaarz dobra". A druhý mu na to: "Ta si sem došiel pit, abo debatovat?" Tomu L. Latinakovi to setsakramentsky sadlo :-)(21.11.2012)

• Marina111

Zhliadla som síce len pár dielov, ale musím podotknúť, že tento seriál ma milo prekvapil. Konečne dej, spád, zápletka - a i nejaký tí sympatickí hrdinovia, ktorým sa dá i držať palce. Bod pre tvorcov. Horšie je to už s odkazmi na iné kultúry - ranče, kovbojské klobúky, argentínska telenovelovosť celého projektu ... Určite je však tento projekt lešpí ako Ordinácia, Panelák a všetko podobné, čo sa v posledných rokoch u nás vydáva za seriály, dohromady. DODATOK: odvolávam. Stále lepší ako Ordinácia a Panelák, no natiahnutý a preafektovaný projekt(30.8.2012)

• - V časti 29x1 s názvom "Udanie" si pri rozhovore Dariny Abrahamovej a Anny Šiškovej môžeme všimnúť člena štábu v odraze skla na skrinke. (Johnny.ARN)

• - Exteriéry sa nakrúcali na farme v Rakúsku. (YoZo8)

• - Marek Ťapák a Anna Javorková sa spolu stretli už vo filme Tanec medzi črepinami (2012). (Johnny.ARN)