Horúca krv

Slovensko, 2012, 60 min

O šťastie treba bojovať! Horkokrvnosť však nie je vždy namieste!   Stratiť česť je veľmi jednoduché. Navrátiť ju - to chce odvahu i odhodlanie. Prísť o dôveru môžete v jednom okamihu. Opäť ju vybudovať trvá niekedy celý život. A aj tú najväčšiu lásku je možné zničiť. Ale získať ju späť, navzdory okolnostiam chce vieru, rozum i cit. Najťažšie je však odpustiť tým, ktorých milujeme...
Neshakespearovský príbeh dvoch rodín z prostredia súčasného vidieka, kde tragická udalosť zmení životy všetkých a oberie o česť jedného z nich. Priateľstvo a láska sa mení na nenávisť a odsúdenie, boj o stratenú česť a na zápas s osudom. (oficiální text distributora)

peiton odpad!

Slovenská kinematografia je biedna.Namiesto toho aby sa točili kvalitné slovenské filmy,v rámci možností a schopností samozrejme,nás krmia a zahlcujú tretotriednymi ako to správne pomenovať ehm ,,sračkami" typu juhoamerických telenoviel..Ako je to napr.pri tomto príklade.Veľká škoda reči a času strávených pri televíznej obrazovke.Nepamätám si kedy naposledy som mala tú možnosť vidieť nejaký vydarený film z našej produkcie..Hodnotenie je také aké je..ako vidíte aj u väčšiny mojich ,,kolegov" . Zdieľame rovnaké názory,inak to ani nebude ! Myslím,že sa na mňa nikto ani hnevať nebude ak dám tomuto braku hodnotenie ODPAD! Je to výstižné,ľahko zrozumiteľné a očividne jasné hned a bodka :) ()

tommy187

Horúca krv je úplne typický slovenský seriál. Už otrepaná zápletka, v podstate herecké výkony (česť výnimkám) nestoja za veľa a nevýrazné prevedenie. Čo sa týka romantickej stránky seriálu je to prvé +, tieto scény sú nahraté dobre - a v podstate tam nie sú takmer žiadne chyby. Neodpustím si, ale pridám ešte jednu vec, ktorá mi strašne vadí! Seriál sa snaží byť akčný a vôbec mu to nevychádza, len ho to viac strápňuje ... Ako patriot radšej nehodnotím, lebo by to bolo určite niečo okolo jednej hviezdičky. Prvé časti: 15% Btw, súhlasím s T2, Gabriela si zaslúžila väčšiu rolu, v Horúcej krvi aj napriek bezvýznamnej úlohe patrila k najlepším. ()

AdamesWWE

Lepší seriál ako konkurenčný Pod Povrchom na JOJ-ke. Tu sú oveľa lepší herci, slovenská herecká elita ktorá podáva perfektný výkon a majú dobré postavy, až prekvapivo slušná výprava seriálu, pekné prostredie, interiéry, zaujímavá hudba a najdôležitejšie - príbeh, jednoduchý, ale dá sa nato bez problémov pozerať. Aspoň pre slovenského Terminátora. ;) ()

SeanLSD odpad!

Čoho je príliš... no donekonečna sa to znášať nedá. Ach, tie skurvené medziľudské vzťahy. Sledujúc slovenské seriály, človek má pocit, že to najhoršie čo sa mu môže stať, je žiť medzi ľuďmi, nebodaj dokonca v rodine, a čim početnejšej, tým horšie ! To mu totiž hrozí všetko, čo tak dobre poznáme, tak prečo sa na to, kurva, mám pozerať ešte aj v bedni na polovici kanálov ?! - ak je to navyše neprirodzené, teatrálne a v idiotskom, nastajlovanom módnom balení pri akciovej cene v štýle čo najviac kvantity, a na kvalitu serte, veď niečím tie regály gigantických hypermarketov napchať musíme. Áno, a bohužiaľ, tieto seriály veľmi dobře, hoci iba čiastkovo, vystihujú mentalitu mnohých obyvateľov súčasného Slovenska. ()

marlon

Dvaja týpkovia vojdu do krčmy. Bez slova objednajú fľašu Borovičky a mĺčky ju aj stiahnu. Bez slova objednajú ďalšiu fľašu Borovičky a znova ju v tichosti zlikviduju. To isté sa opakuje aj pri tretej a štvrtej. Keď dopijajú piatu, konečne sa jeden ozve: "Ta tota Borovička baaaaarz dobra". A druhý mu na to: "Ta si sem došiel pit, abo debatovat?" Tomu L. Latinakovi to setsakramentsky sadlo :-) ()

• V časti 02x08 s názvom "Precitnutie" si pri oprave Zuzaninho auta môžeme v odraze skla všimnúť kameramana. (Johnny.ARN)
  • Exteriéry sa nakrúcali na farme v Rakúsku. (YoZo8)
  • V časti 02x1 "Cudzí príbuzný", keď nastupuje Stanke so Skopálovou do auta, si môžeme v odraze čelného skla všimnúť ruchový mikrofón. (Johnny.ARN)