poster

V kůži třicítky (TV film)

 • Francie

  Dans la peau d'une grande

Komedie

Francie, 2011, 110 min

 • VeeDee
  ***

  Když se na to člověk podívá s nadhledem, tak je to náhodou vtipný. Film skvěle vystihl problémy patnáctiletých holek. Ideální, když chcete jen koukat a na nic nemyslet (maximálně si vzpomenout na své tenkrát poprvé). :-)(2.4.2017)

 • arcticsky
  ***

  Velmi zajímavé téma - chvílemi zábavný film...Pointa je ovšem úplně pitomá.(25.8.2013)

 • tuntavala
  ***

  Detstvi je definitivne pryc.(23.8.2013)

 • Majtynka
  *****

  Velká škoda, že tento film není více známý. Jedná se sice o komedii, je to oddechový film, ale když se do toho člověk více zadívá, lze tam nalézt poselství. Dívka má v 15ti letech nehodu a probudí se jako třicetiletá - ale stále s chováním a pohledem na svět patnáctileté dívky. Snaží se dostat zpět svého kluka, se kterým chodila tři měsíce, ale uběhlo patnáct let a on už má svůj život. Claire je člověku líto, ale jak se postupně vrací do života, stále více jí fandí. Je roztomilá, vtipná, dětská. Nebudu prozrazovat konec, každopádně je dobré se díky takovému filmu zamyslet, jací my jsme kdysi byli a co jsme chtěli - a jací jsme teď a kolik se nám toho splnilo. Film člověka nabije pozitivní náladou a vnukne mu myšlenky a vzpomínky na časy, co jsou dávno pryč, ale aspoň na chvilku má člověk chuť být opět 15tiletým bezstarostným dítkem. Pěkně zpracované dílo, krásná Claire Keim, zajímavý scénář. Pět hvězdiček z pěti. A dobrá nálada k tomu.(4.9.2013)

 • rikitiki
  **

  Strašlivě nerealistické a na to, aby to divák bral s nadsázkou, je to zase málo vtipné. Aspoň, že ty vztahy mezi hrdiny nebyly kýčovitě dokonalé, ale francouzsky drsné. /26. 8. 13./(25.8.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace