Vegas

• USA Vegas
všechny plakáty
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Western
USA, (2012–2013), 15 h 10 min (Minutáž: 41–45 min)

Dennis Quaid, Michael Chiklis, Carrie-Anne Moss, Taylor Handley, Jason O'Mara, Sarah Jones, Channon Roe, Gil Birmingham, Tim Holmes, Billy Lush, Sunny Mabrey (více)

Epizody(21)

MoiJe

Z Pilotu tazko sudit, bol zjavne postaveny tak, aby predstavil jednotlive postavy a len nacrtol, co a ako. Quaid nam zostarol, co si clovek vsimne hlavne vdaka dlhym zaberom na detail jeho tvare pre zvysenie dramaticnosti, nie vdaka paradnym ranam, ktore jeho postava rozdava. Kazdopadne ale do prostredia zapada a ostatne hviezdy a hviezdicky vcelku tiez (sranda jak vsetky obecne objavuju silu serialov). Moze a nemusi sa z toho vyklut celkom slusny historicko-westerno-gangstersko-detektivny serial. :) ()

MickeyStuma

Atmosféra 60.let a její senilnost svěže dýchá z vcelku povedeného seriálu. Pošetilé krimi případy, vliv gangsterů a neblahá jistota v to co má přijít. Nijak se to tu nepřehání v dramatizování a v akčních scénách. Vše tu plynně vynikne a příběh ubíhá svým přirozeným tempem. Je fakt, že jsem si na seriál trochu víc zvykal pro jeho vyznění, ale přeci jen mě nakonec učaroval. ()

Tommassi3

Není Casino jako kasino.. A tady to zatím dvakrát nevypadá, že by má očekávání spojená se slibným typicky pileggiovským tématem a slušným pilotem v tomhle případě došla naplnění.. Nicméně hlavně kvůli lahůdkovému obsazení na čele s Dennisem Quaidem či Fantomasem Chiklisem dám Vegas šanci.. ()

KevSpa

Příliš přímočaré, ničím překvapivé a Dennis Quaid na můj vkus až příliš tlačí na pilu. Ze souboje dvou hlavních hereckých tváří tak vychází vítězně uvěřitelně drsný Michael Chiklis. Když ale srovnám Vegas s podobně laděným Longmire, je to přece jen o třídu níž. První dvě epizody - 60 % ()

Radiq

Proč to jako utli? Šulini! Zrovna když mě něco baví. Pravda, v mnohém mi to připomínalo Longmire, ale tady byla ta parádní retro atmosféra 60. let v Las Vegas - kasína, mafie, xenofobie atd. Bohužel musím říct, že to zakončení se opravdu nepovedlo. Místo tolik očekávané vyvražďovačky opět trapně zvítězila čest a zákon. Neuškodilo by tomu pár temnějších postav a eRkovejch scén a zrovna tahle si o to úplně říkala. Proto asi nepřekvapí, že pro mě nejlepší postava byl jednoznačně nájemnej vrah Jonesy z Milwaukee v podání Damona Herrimana, kterej mě už poněkolikáté zaujal skvělou rolí (a to už nemůže být náhoda). Taky Michael Chiklis je v roli gangstera neodolatelnej. S kovbojema už to není takový terno, ale dokázal jsem si na všechny poměrně zvyknout. Na co si ale zvyknout nešlo, byl docela strašnej dabing Dennise Quaida od Jiřího Štěpničky, to fakt jako. "Každýmu o něco jde, zvlášť těm, co říkaj, že jim o nic nejde." ()