Po manželově autonehodě se smyslná Francesca Passini (Monica Bellucci) ocitá na dně. Nejenže se konečně dozvídá o choťově vztahu k jiné ženě, o kterém vědělo celé Bari, Maurizio jí po sobě zanechal stomilionové dluhy jako výsledek nepovedeného podnikání. Když výnos z aukce rodinného majetku nestačí, rozhodne se žádaná žena uspořádat s pomocí právníka Cesara (Massimo Ghini), manželova nejlepšího přítele, speciální tajnou loterii. Podle předem určených pravidel uložených u notáře bude vybráno dvacet zájemců o hru, kteří musí každý složit po jednom stu milionu lir, vítěz získá Francescu na celé čtyři roky. Taková nabídka vyvolá v Bari vzrušení, Cesare i Francesca lobují mezi nejmocnějšími muži v kraji. Mladá vdova ztrácí nad situací kontrolu, když do tomboly o ní vstoupí ženatí přátelé jejího mrtvého muže a dokonce i Cesare. (dopitak)

dopitak

Reklama na smyslnost měla ve své době jméno Monica Bellucci. Kdo z nás by si nekoupil los, že? Z počátku chladné, na konci zábavné drama s dominující podmanivou hudbou, ovládané jedinou tužbou pro diváka i zúčastněné postavy - spatřit co nejvíc z božské MB. Jižní Itálie, palmy, vítr, hra zrcadel a pěkná erotika. Navzdory hodnocení jsem se bavil. ()

elanista1

Presne tak, kto z nas by si nekupil los? Tato dama mota chlapom hlavy uz od nepamati, jedna z jej prvych roli v ktorych ju vsetci chceme vidiet- chladna, zvodna, omamna, eroticka..K filmu netreba pisat nic, nehral v nom nikto okrem Monici Bellucci. ()