poster

Jak vycvičit draky (TV seriál)

 • USA

  Dragons: Riders of Berk

 • USA

  Dragons

 • USA

  Dragons: Defenders of Berk

 • USA

  Dragons: Race to the Edge

 • Slovensko

  Ako si vycvičiť drakov

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 105x22 min

 • vander19
  *****

  Ako vycvičiť draka či už prvý alebo druhý diel je naprosto suverénne najlepší animák od dôb Shreka a Doby Ľadovej. Nespievajú tu, je to vtipné a ja mám draky strašne rád. Dá sa povedať jediná tvorba, ktorá ma na poli animovaných fakt baví a teším sa na sledovanie. Ale do nedele som ani nemal páru, že existuje aj seriál. Okamžite som si ho zadovážil a začal sledovať. Skeptické očakávanie vystriedalo nadšenie. Je to príjemné, zábavné, o drakoch, ideálne načasované na 20 minút. Divákovi seriál detailnejšie zobrazí to, čo si proste medzi prvým a druhým dielom musel len domyslieť. Oddychovka jak hovado.(17.2.2015)

 • vyfuk
  **

  Musím říct jednoznačně, že objevení seriálu bylo naprosto a totálně náhodné a že k jeho okamžitému sledování jsem se rozhodl, protože miluji draky. První film - byl uspokojivý, ale měl své kouzlo. DreamWorks mi zasadili tvrdou ránu do hlavy a byl jsem omámen dračími legendami. Pixar/Disney nebo DreamWorks mají talent svými animáky zaujmout jak malé, dospívající i dospělé. Když se rozhodnou investovat do seriálů, začíná to být pr*ser. Tento seriál bohužel nebyl výjimkou. Připadalo mi, že tvůrci se snažili seriál udělat do dvou hodin, aby pak co nejdřív mohli jít do StarBucks na kafe a nebo do Mekáče. Animace oproti filmu odfláklá, jasně pro TV. Seriál bych nemohl dokoukat, protože bych ztratil chuť se dívat na připravované filmy. Zlepšete příběh i pro diváky + 6 a animaci zlepšit z úrovně prvního The Elders Scrolls.(2.2.2014)

 • Wiikii
  ****

  Jak píše ve svém komentáři uživatel T2. Je to seriál ve kterém na sebe díly navazují jen minimálně což nevím jaký bude mít tedy dopad na film. A animace či grafický vzhled také není nejlepší. Ale když tomu dáte šanci, zjistíte, že je to příjemná podívaná pro dospělé a skvělý seriál pro děti. .... HODNOCENÍ: 79% (4*)(22.12.2013)

 • Martrix
  ****

  Než jsem viděl Jak vycvičit draka 2 (2014), považoval jsem tento seriál za chudokrevnou výplň mezi oběma celovečeráky. Jenže po shlédnutí celé první řady musím konstatovat, že je i přes jednoduchý námět jednotlivých epizod mnohem blíž k opěvované jedničce, než podle mě nepovedený Jak vycvičit draky 2. A je to především díky tomu, že zachovává tu svěží vikingskou atmosféru. Tím, že dostali více prostoru i Škyťákovi kamarádi a noví draci, není nouze o nová dobrodružství; navíc krátká stopáž zaručuje, že se nudit nebudete. Na seriál jde o velmi zdařilou animaci, takže se rád podívám i na druhou řadu.(17.7.2014)

 • majkl44
  ****

  Je to povedené rozšíření filmu. Myslím, že díky tomu, že zůstala pěkná animace, hudba i zápletka (soužití lidí a draků) se dá říct, že seriál nakročuje dobrým směrem;-) Váhal jsem se mezi 3 a 4. Po dlouhém rozhodování, zprůměrování a zaokrouhlení jednoznačně vyhrála 4. A navíc by mohlo být fajn, mít za domácího mazlíčka draka :-)(1.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace