Premyslený hororový príbeh odohrávajúci sa v temnom a záhadnom gotickom prostredí rozpráva o rozmaroch a láske vo svete, v ktorom sa realita prelína s nadprirodzenom.
Dej je zasadený do postapokalyptického sveta, v ktorom vládnu upíri, pomenovaní podľa gréckych bohov, a čarodejnice. Klasický upírsky príbeh sa prelína s realistickými motívmi, ktoré sa koncentrujú okolo ľudskej hlavnej postavy zvanej Samuel (Domiziano Arcangeli). Do Samuela sa zamiluje mocný upír Eros (David Taylor). Keďže chce Samuela zachrániť pred smrteľným životom, je odhodlaný premeniť ho na upíra, no jeho zákerný upírsky milenec Dionysus (Dylan Vox) má iné plány. Všetko sa skomplikuje, keď do Erosových plánov zasiahne jeho sestra a zároveň milenka Persephone (Rachel Zeskind), knihovník s nejasnými cieľmi a tri čarodejnice, ktoré poznajú tajomstvá vesmíru a zákony večnosti. (Incantator)

George Stobbart

Upírovi Erosovi sa zapáči človek Samuel, ktorého by chcel pretvoriť na upíra. Do toho sa však začnú motať ďalší upíri, ktorí majú pripravené svoje vlastné plány. Snaha o post-apokalyptickú upírinu s gotickým nádychom v tomto prípade vyšumela do prázdna, pretože keď sa táto lacná podivnosť začala z hororu meniť na akúsi gay romancu, tak s tým pomaly odišla aj celá pozerateľnosť. ()

kaylin odpad!

„The Brides of Sodom“ je špatný film a nevidím žádný smysl v tom, proč byl natočen. Není zde nic, co by se mi mělo líbit, a to jsem ten typ, co má rád velká prsa. Ne, tohle je hnusný film, který není ani trochu sexy, není ani trochu hororový a nemá v podstatě žádný příběh, kterým by vás mohl uchvátit. Na tohle se prostě nedívejte. Silikony uvidíte i jinde. Ještě rád jsem si vzpomněl na „Twilight“, který mě popravdě bavil více. ()