Komentáře uživatelů k TV seriálu (22)

 • Darth Sidious
  ***

  Měl jsem možnost vidět zatím jen 3 díly a myslím, že u těch třech dílů asi skončím. No nějak nic moc extra. Sledovat jak se Simona Stašová hádá s Ivanou Chýlkovou kvůli šunce....no to byl gól. Stejně tak jako rozvod, kvůli polobotkám.....pfffffff. Jednou podívat a konec.(4.9.2012)

 • Pepinec
  ***

  Kdo byl svědkem mých bravurních výkonů u srpnových státnic, ten dozajista stejně jako já nemůže pochopit, že jsem do Bakalářů nebyl obsazen... Jak potom chtějí být nejlepšími?(18.10.2012)

 • MikeCool
  **

  TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 55% (2*) |(21.7.2013)

 • kingik
  ***

  Průvodce pořadem, s třemi povídkami zpravidla na jedno téma anebo věnovanému jednomu herci v hlavní roli, Viktor Preiss není Vladimír Menšík. A doba povídek na divácké náměty je definitivně pryč. Není však žádná pohroma připomenout si tu úctyhodnou přehlídku a nepřeberný výběr toho nejlepšího, co bylo v rámci tohoto kdysi velmi populárního pořadu, natočeno. Kvalita povídek je sice kolísavá a lépe řemeslněji z tohoto pomyslného souboje vycházejí starší povídky než ty novější, ale je z čeho vybírat. Plejáda herců to jistí. Mé hodnocení: 60%(13.4.2013)

 • Snorlax
  *

  Nikdy jsem neměla příliš v lásce předělávky, ale v tomto případě navíc naprosto nechápu jejich důvod.(10.5.2013)

 • triatlet
  ***

  Nový kabát není lepší kabát. Záleží na hereckém obsazení a na schopnosti, jak režisér dokáže využít krátký prostor.(6.9.2012)

 • otík
  ***

  Příběhy ze života, některé veselé, jiné smutnější, ale stojí to za pozornost. Výběr z hodně starých, starších i novějších bakalářských příběhů. Díl 1. povídka první - Samozvaný host, hudba: Milan Dvořák, povídka druhá - Je to jináč, hudba: Jiří Bažant, Jiří Malásek & Vlastimil Hála, povídka třetí - Sedm a jedna noc, hudební režie: Miloš Holeček. Díl 5. povídka první - Strašidlo, hudba: Jiří Stivín & Alfred Šnitke, povídka druhá - Úraz, hudba: Zdeněk Švarc, povídka třetí - Můj muž je Einstein, hudební režie: Václav Zahradník. Díl 6. povídka první - Ztráty a nálezy, hudební režie: Josef Spitzer, povídka druhá - Ctirad a Šárka, hudební režie: Miloš Holeček, povídka třetí - Generální zkouška. hudební režie: Josef Spitzer. Díl 7. povídka první - Host, hudební režie: Jiří Václav, povídka druhá - Listonošky, hudební režie: Václav Fiala, povídka třetí - Bedřich má psy rád, hudba: neuvedeno. Díl 9. povídka první - Pražák, hudba: Jiří F. Svoboda & Jan Přehnal, povídka druhá - Lakomec, hudba: Jiří F. Svoboda & Jiří Brabec, povídka třetí - Zlatá česká hlavička, hudba: Jiří F. Svoboda & Petr Janda. Díl 11. povídka první - Elixír mládí, hudební režie: Pavel Hrubec, povídka druhá - Řezník, hudební režie: Václav Zahradník, povídka třetí - Hřích faráře Ondřeje, hudba: Miki Jelínek. Díl 13. povídka první - Smolař, hudba: neuvedeno, povídka druhá - Poslední vlak, hudba: neuvedeno, povídka třetí - Jáma, hudba: neuvedeno. Díl 18. povídka první - Konečně v novém, hudební režie: Josef Spitzer, povídka druhá - Klika s klikou, hudba: neuvedeno, povídka třetí - Ponožky, hudební režie: Jiří Václav. Díl 19. povídka první - Překvapení, hudba: Vítězslav Hádl, povídka druhá - Facka, hudba: Vítězslav Hádl, povídka třetí - Jak jsme přečetli Čapka, hudba: neuvedeno. Díl 20. povídka první - Cesta do Paříže, hudba: Hudba: Zdeněk Procházka, Milan Dvořák, František Živný, Miloš Holeček & Štěpán Koníček, povídka druhá - Dovolená, hudební režie: Miloš Holeček, povídka třetí - Past, hudba: neuvedeno. Díl 21. povídka první - Svědectví, hudební režie: Miloš Holeček, povídka druhá - Rodinné šperky, hudební režie: Miloš Holeček, povídka třetí - Širák, hudební režie: Miloš Holeček. Díl 22. povídka první - Trapas, hudba: Marek Štifter & Kryštof Hanzlík, díl druhý - Milenka dvou pánů, hudební režie: Josef Spitzer, díl třetí - Svatba, hudební režie: Václav Fiala. Díl 23. povídka první - Vše pro dámu, hudba: neuvedeno, povídka druhá - Sponzor, hudba: neuvedeno, povídka třetí - Přehmat, hudební režie: Josef Spitzer. Díl 24. povídka první - O příliš malém zázraku, hudební režie: Pavel Hrubeš, povídka druhá - Kabát, hudba: Marek Štifter, povídka třetí - Skříň, hudební režie: Josef Spitzer. Díl 27. povídka první - Střelci, hudba: Luboš Fišer, povídka druhá - Pokušení, hudba: Jiří Václav & Luboš Fišer, povídka třetí - Žhářka, hudba: Luboš Fišer.(9.9.2012)

 • cariada
  ***

  Stále to samé pořád dokola. Co pak nemůžou natočit nové díly? Vždyt námětů od diváků je spousta tak proč pořád opakovat to samé. To už radši měli dát ty staré díly ještě s Menšíkem těch je natočeno hodně a nejsou tak okoukané.(7.9.2012)

 • Martin741
  **

  Uroven filmoveho spracovania je sice pofiderna, ale horko-tazko sa v podpriemere udrzi. Poviedky su taktiez len podpriemerne. 30 %(18.5.2013)

 • vitekpe
  ***

  Umyslne a rad jsem videl povidku Podnajem se skvelou a moji nejoblibenejsi zenou Karolinou, takze super radost. A pak jsem jeste videl nasledujici povidku Nevesta, s nadhernou mladou Nadou K.. Takze docela spokojenost s dilem 29 - Z pera Jaroslava Dietla (rok 1978).(2.3.2013)

 • Paity
  **

  Samozřejmě Bakaláři vždy bavili, vždy to byla poměrně kvalitní zábava a hlavně inteligentní. Nejlepší Bakaláři už ale cucají šťávu z něčeho, co už předtím pětkrát někdo vycucal.(3.7.2013)

 • patrik221
  ****

  vtipné a inteligetné. klasika vždy poteší.(13.11.2012)

 • rakovnik
  ***

  Díky milosrdné stopáži jsou povídky celkem koukatelné, ale na to, že se má jednat o nejlepší Bakaláře, v drtivé většině dost slabé.(15.9.2016)

 • arcticsky
  ***

  Jakýs-takýs výcuc toho nejlepšího z cyklu, kde velká většina přiběhů byla vždy strašně jednoduchá a někdy i praštěná pytlem přes hlavu...(26.9.2016)

 • raduna01
  ***

  Seznam bakalářských povídek 1973 - 1998 tak jak je postupně kompletuji na mém profilu: http://www.csfd.cz/uzivatel/162245-raduna01/(12.3.2013)

 • Ydrosten
  *

  Kopie kopie, kterou někdo zkopíroval z kopie. Nechte klasiku už konečně na pokoji a snažte se nekurvit její dobrou pověst. Když někdo neumí natočit nic originálního, tak ať netočí raději nic.(20.12.2014)

 • anitae
  ***

  Bakaláře mám ráda - ale jsou zde i hodně průměrné povídky, pěkné jsou třeba povídky Stáří...(24.10.2012)

 • honzic
  ***

  Dobrý cyklus, jen škoda, že jsem ho neviděl celý. Bohužel nejde plno povídek tady hodnotit. Nešlo by je nějak otevřít? Hodnocení: 55 %(13.1.2013)

 • W_Parmalee

  Nejlepší?! Spíše ty nejhorší... Jedná se o díl: 1.- V hlavní roli Simona Stašová - povídky: Samozvaný host, Je to jináč a Sedm a jedna noc(28.8.2012)

 • blekekeke
  ***

  Bakaláři byli, jsou a budou vždy pořadem, který nezklame.(25.12.2012)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace