poster

Code Geass: Hangjaku no Lelouch - Nunnally in Wonderland

 • Japonsko

  コードギアス 反逆のルルーシュ ナナリーinワンダーランド

 • Japonsko

  Code Geass: Hangyaku no Lelouch - Nunnally in Wonderland

Animovaný / Fantasy / Komedie / Krátkometrážní

Japonsko, 2012, 28 min

 • fallanga
  ***

  Nebylo to špatné. Taková blbůstka, při které jsem si zavzpomínal na staré známe z Code Geass. Škoda té odbyté animace.(3.6.2016)

 • Bila_pani
  *

  Hodně nudná OVA. Téma Alenky v říši divů je už tak dost ohrané, tak proč ho ještě strkat do OVY? Aby tohle téma i přes svou profláklost zaujalo, mělo by být zpracováno zajímavě a neotřele, ale tahle OVA fakt za zhlédnutí nestojí. Animace nudná, spíš než o plynulou animaci se jedná o pohyblivé obrázky, které párkrát do animace přejdou... ani moc vtipné mi to nepřišlo. Některé fanoušky to možná potěší, ale já doporučuji neplýtvat časem a ke zhlédnutí si vybrat radši sérii filmů Code Geass: Boukoku no Akito ;)(3.10.2012)

 • Hromino
  **

  Neškodná blbůstka, od které jsem ale čekal o hodně víc. Zamrzela mě nejen neskutečně odbytá animace, která na mě působila dojmem úmyslu tvůrců trhnout rekord v co nejvíce ušetřených nákladech na animaci (s Tezukou a jeho Astro Boyem by si klidně mohli plácnout). Nápad tam sice je, pár gagů padlo na úrodnou půdu a Carroll může v klidu a bez výčitek zprzení svého díla odpočívat v pokoji, ale stejně jsem od tohoto komediálního OVA čekal mnohem více.(23.8.2012)

 • Mi Nü-Chai
  **

  Půlhodinová lekce z oboru "jak si animátoři usnadňují práci" - ovšem jelikož je to olol nemalý, nedostavil se pocit, že bych měla jít z autorů vymlátit zpátky svých třicet minut života a ještě jsem se docela bavila. Cheshire C.C. ftw!(16.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace