Zhubni, nebo přiber! (TV pořad)

Supersize vs Superskinny

Ty schudni a ty priber!

Reality-TV

Velká Británie, 2008, 45 min

Amanda Young
  • giovanni3

Opravdu "erudovaný" pořad o boji s nadváhou/podvýživou aneb jsi tlustý? Jez to co jí anorektička = jíš méně než by měl normální člověk a necháváš tělo hladovět (čímž lehce hubneš). Jsi hubená? Dej si nášup z fast foodu v kombinaci s sušenkami a vším co tě napadne v enormním množství. Co toto má jako být? Cpát do lidí blafy od obou extrémních případů jim má jako pomoci? A co ta ženská co hledá způsoby hubnutí na vlastní pěst a je sprostá a rádoby vtipná? Nebo co tam dělá ta postarší dáma která bojuje proti tlustým zadkům? Co toto má jako být? Za snahu o nápravu lidí dávám 1z5(30.8.2012)

• IvonaK

Je to trochu nesmyslné. To že nějáká anorektička pije třeba jenom sladké limonády a nejí vůbec, to má tomu tlouštíkovi pomoci? Blbost! Ten by měl dostat jídelníček na míru, ve kterém by určitě nestálo že má za celý den sníst kousek sušenky a jablko. To by to jeho tělo začlo blbnout ještě víc. A pokud jde o to, že anorektička konzumuje obrovské porce jídla z fastfoodu, tak je je taky blbost. Takové velké porce nemá šanci sníst protože to její tělo není zvyklé na příjem velkých porcí potravy. Jinak opakované sledování pořadu je dost nudné. Jediné co je snad zajímavé je to, že člověk může vidět někoho strašně tlustého a nebo strašně vychrtlého až je to na obou nechutné.(7.2.2018)

• Emzet

Zatím nebudu hodnotit, protože jsem neviděl ani jeden díl celý… Ale zůstává mi pusa otevřená z toho, kolik lidí vůbec, ale vůbec nepochopilo záměr pořadu – totiž prohodit dva extrémně špatné jídelníčky a ukázat na tom, jak je stravování dotyčného absurdní. Inu, Britové-tvůrci bohužel počítají s Brity-diváky…(5.10.2012)

• MM_Ramone

Formát televíznej reality show zažíva momentálne svoju zlatú éru. Už sme prostredníctvom kamier mali možnosť sledovať prakticky všetko. V tomto prípade anglickí tvorcovia postavili proti sebe dvoch rozdielných ľudí, ktorí obaja trpia stravovacou poruchou. Jeden z nich sa prežiera a druhý je zasa úplne podviživený. No a potom sa im vymenia porcie a jedlá, sú navzájom konfrontovaní, radia sa s odborníkmi a snažia sa svoj problém riešiť. Vôbec ma to nezaujalo. Podľa mňa je to nudná blbosť. *(26.10.2012)

• sluzevsky

Což o to, nápad to nepostrádá. Výměna jídelníčků vychrtlých a obézních lidí staví účastníky do prekérních situací a je zajímavé, jakým způsobem se s tím někteří (ne)jedlíci vypořádávají. Nicméně chybí zde jedno, a to je v rádoby poučujícím pořadu nezbytné - hlubší rozbor individuálních problematik, místo kterého se show v čele s nesympatickým Christianem Jessenem snaží být vtipná a zábavná, což se jí nedaří.(6.7.2014)