Dvanáct soutěžících, kteří se chtějí stát profesionálními filmovými maskéry, čeká každý týden náročný úkol. Porota prověří nejen jejich řemeslnou zručnost, ale především fantazii.  Dvanáct lidí, kteří buď jsou, nebo by rádi byli, uměleckými maskéry, se sešlo v Los Angeles, aby se zúčastnilo netradiční soutěže. Vítěz, který úspěšně absolvuje spoustu neobvyklých úkolů, někdy v extrémně krátkém čase, dostane sto tisíc dolarů, maskérské vybavení na celý rok a v neposlední řadě také možnost pracovat na hollywoodském filmu. V porotě jsou známí filmoví maskéři Ve Neillová, Glenn Hetrick a Patrick Tatopoulos, kteří mají za sebou mnoho filmových a televizních zkušeností. Soutěžící jsou Anthony, Gage, Jessica, Frank, Sergio, Sam, Tate, Tom, Megan, Jo, Marcel a Conor. Tom a Gage se spolu už znají z dřívější spolupráce na některých projektech. Celou soutěž uvádí McKenzie Westmoreová. (oficiální text distributora)

chrispe

Ještě víc by mě to bavilo bez těch šťouchanic mezi soutěžícími, protože právě tvorba je to, co mě zajímá a baví. // 27.11. druhá řada... moc lidí a přijde mi, že i kvalita masek klesá. Nicméně koukám dál, pořád věřím, že bude líp. ()

filipes.lu

Další dávka z továrny amerických reality show. Ovšem, tohle mě naprosto dostalo. Nejenom, že soutěžící něco umí a tím pádem je soutěž přínosnější pro jejich budoucnost, než třeba Big brother, ale oni jsou dokonce tak talentovaní, že občas zírám s držkou dokořán, A můžu to říct směle o všech soutěžících. Ano, o VŠECH. Žádné trapné pokusy o napínání, kdo to asi tak vyhraje, ač je to jasné u jiných soutěží od začátku. Tady člověk nemá ani šajnu, jak to dopadne . Bohužel pro mě, ani v první či druhé sérii mi nevyhrál můj favorit, ovšem příjemný na tom je, že je mi ve finále úplně jedno, kdo to bude, protože ty "díla" jsou prostě pro normálního a nefundovaného člověka dokonalá. Takže dávám plný počet a budu doufat, že třetí řadou tento pořad neskončí. (Komentář psán po shlédnutí I., II., a poloviny III. řady.) P.S: Do teď mám před sebou strašáka do zelí ve tvaru dýně, Z dílu Alice in wondreland!!!AMAZING!!!) ()

yaqwsx

Konečně nový druh - dá-li se to vůbec takto nazvat - realityshow. Samotný námět je velice lákavý, baví mě. Bohužel občas je příliš okolo příliš omáčky, která mě nudí. ()

habertek

Pro mě 5ti hvězdičková záležitost! Hrozně rád se na tento pořad dívám, i když by mohly být díly delší...no co už:) ()

BlackVelvet

Tohle je totalni bomba pro kazdeho kdo zbonuzje filmy. Hodne dobre je tady videt, jak se delaji kostymy, masky, jak probiha tvurci prace. A nektere masky jsou fakt super, klidne si je dovedu predstavit ve filmu z fleku. Krasna kombinace formatu relaity show a neceho uzitecneho, tj. nahledu do jednoho z tvurcnich procesu filmoveho prumyslu. ()

Holly_Molly

Jedna z mála soutěží, který jsou fakt zábavný i fascinující v ohledu na to, čeho jsou soutěžící umělci schopný. I přes menší skripty v konkrétních úkolech jsou to neskutečný frajeří/frajerky! :-) ()

mpet

Jedna ze soutěží, která mě díky originalitě každého dílu asi nikdy nepřestane bavit. To tvoření kostýmů je prostě skvělé, porota je příjemná, jen občas ty kecy soutěžících stojí za prd. Ale dívám se na to hlavně kvůli kostýmům a jejich vytváření a to mě pokaždé dostane. ()

Akatsuki

Momentálně jsem u páté řady a zadání jednotlivých úkolů jsou stále výborné! Zvedám na pět, neboť je to jediná reality-show, na kterou mohu koukat a neomrzí mě. Je úžasné, že v centru pozorností stojí i samotný proces tvorby a je vyloženě fajn, že se pořad nezabývá "rodinnými pouty ve vile". ()

Meteora17

Možná mi vadí ty nadávky a pomluvy, jinak je to bezvadný pořad, se kterým můžeme nahlédnout do světa maskérů. Díky tomuto pořadu poznám i více americké kultovní filmy, které stojí za zhlédnutí. ()

Maysha

Líbí se mi, že máme možnost nahlédnout do povolání, které u nás není na tak profesionální úrovni ani nelze u nás vystudovat. Výsledky maskérů jsou pokaždé něčím originální. Myslím si, že ti, kteří mají vztah k umění a k filmům, tak je to bavit bude, jako mě. 5/5 ()