poster

Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu (TV film)

 • Německo

  Rosamunde Pilcher: Liebe gegen den Rest der Welt

Drama / Romantický

Německo, 2009, 88 min

Režie:

Stefan Bartmann

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Scénář:

Antje Bähr

Kamera:

Georgij Pestov

Střih:

Uschi Born

Scénografie:

Ed Turner
(další profese)
 • eFOXsize
  **

  U tohoto dílu jsem se výborně bavila :-) Nemůži si pomoct, ale dvě hvězdy mi přijdou fér za tu dávku smíchu :-)(4.8.2013)

 • only_serials
  **

  Hele jsem fakt normální! Viděl jsem to jen proto že jsem zrovna nebyl v práci a ve stejný den mi odešel počítač, takže jsem si dal po sto letech páteční dopoledne u televize.. No a hele jako asi takhle- Je fakt že jsem nic podobnýho snad nikdy neviděl, ale přijde mi že v rámci žánru debilních německých blbostí, které postrádají naprosto vše co má koukatelný film mít, musí být tohle docela TOP výtvor (fakt, bez ironie)... Fakt si nedokážu představit jak líp by s německým talentem pro filmařinu a se zřejmě hrozivou předlohou Pilcherový film mohl vypadat. Takže asi takhle- je jasný že jsem naprostý opak cílový skupiny pro jakou bylo tohle natočený- tudíž za sebe dávám dvě hvězdy (sorry, ale ta závěrečná pointa se zlodějema byla fakt koulervoucí :D)... NICMÉNĚ na druhou stranu, když se vžiju do cílový skupiny dožívající důchodkyně, která vůbec nemá tušení že film může vypadat i třeba něco jako Avengers, tak si myslim že bych z toho musela být na větvi a pálit okamžitě 5 hvězd.. Bohužel pro čsfd profil tohoto filmu, jsem ročník 86 a zůstanu spíš u těch svých 2 hvězd (druhá za to že jsem se sebezapřel a vydžel u toho i přes 2 reklamy..)(5.4.2014)

 • drunkwithme
  *****

  Stefan Bartmann opět dokázal že je momentálně nejlepším německým režisérem romantických filmů podle Rozakundy Píčerový,pokud jste mladý nezaměstnaný a tlustý povaleč co nemá holku a touží po lásce tak tenhle film vás rozhodně nadchne a klid vyzařující z ůžasných anglických scenérií a dobrých výkonů německých herců vás povznese na duši,nemohu dát jiné hodnocení než plný počet.(11.1.2013)

 • arcticsky
  odpad!

  Vynikající komentář k tomuto veledílu světové kinematografie již napsal drunkwithme...nezbývá než potvrdit, že výkony herců byly opravdu a vskutku oslňující...(7.6.2013)