poster

Nehoda (TV film)

Drama

Československo, 1975, 67 min

 • veronikav
  *

  Zase jedna zbytečná agitka :(((30.10.2012)

 • dobytek
  **

  Jeden zásadový soudruh jde pracovat do nějakýho podniku jako řidič vejtřasky a svoje nový spolupracovníky tim svym chovánim homohnědky Mirka Dušína dost sere. Nicméně ani jeho vzorný chování mu nepomůže k tomu, aby vyfasoval fungl novou IFU W50, takže s vejtřaskou jezdí dál. Příběh se potácí od ničeho k ničemu a slovenský herci druhořadý kategorie to taky nevytrhnou. Dávám 2 hvězdy za pár "akčních" záběrů na Pragu V3S.(22.8.2013)

 • Rodriguez
  ****

  Agitační film smrdí komunismem na každém kroku. Na druhé straně po filmařské stránce velmi slušný snímek. 60%(9.2.2013)

 • LiVentura
  *

  Hrozné, něco málo se ještě dalo, ale...(13.9.2012)

 • WANDRWALL
  ***

  Zajímavý pohled do problematiky mezilidských vztahů, určený jednoznačně pro náročnějšího a trpělivějšího diváka, než je běžné. Taky pamětníci těch časů uslyší slovník tehdejší doby, spoluprožije si chodání a situace, které jen tak v životě neuvidí. Natočilo se to v Brně, takže herci z toho města si vydělali nějakou tu kačku. Pomůžou kamarádovi, co je v průšvihu? Hádejte. Nebo nehádejte a koukněte se a posuďte. http://www.youtube.com/watch?v=1a_tXJwaQn8(17.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace