Období digitální (TV film)

Komedie

Československo, 1982, 39 min

• argenson

Oldřich Navrátil za to nemůže, že i ve vážné poloze působí směšně, za to může ta dementní pointa.(9.2.2015)

• Snorlax

Tak tomuhle nepomůže ani nostalgie.(9.2.2015)

• Big Bear

Tohle je takové socialistické nic a skvěle to podtrhuje dobu kdy film vznikl. Zápletka je dost divná, herci Zindulka a Navrátil neměli moc co hrát a film má cenu jen v tom že si dnešní omladina může trochu přiblížit tu dobu našeho konzumu a blahobytu. Police v krámech plné, pulty také, ale při bližším ohledání člověk zjistí, že v každém regálu je jen jedna potravina ale 300 krát. To dělá dojem plnosti, ale také to ukazuje zoufalou tehdejší chudost sortimentu potravin! A to jsme na tom v ČSSR byli ještě nejlépe! Jsem zklamán. Manko 4200 Kčs, to už byla slušná částka, ale kdo se těšil na zásah VB, zůstane místo toho koukat s pusou dokořán. Dvě pecky. * *(26.10.2018)

• LadyPupu

Pozor! Distributor kecá. Kolotoč humorných situací se nerozjede.(8.2.2016)

• D.Moore

Nic moc, spíš nic. Kolotoč humorných situací se rozhodně nekoná, je to spíš taková přichcíplá lochneska, která už namísto "nahoru, dolů" jezdí jenom rovně a ještě může být ráda.(14.3.2013)