poster

The IT Crowd (TV film)

 • USA

  The IT Crowd USA

  (neoficiální název)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2007, 22 min

 • figliar
  ***

  Nízke hodnotenie je samozrejme spôsobené tým, že sa jedná o horšiu kópiu anglického seriálu, ale sám o sebe, odhliadnuc od originálu, 15% si určite nezaslúži. Veď vtipy zostali zachované a za výkon, ktorý podáva Richard Ayoade si tento diel zaslúži aspoň 50%. Ak niekto nesúhlasí, nech si skúsi pozrieť nemeckú verziu.(21.5.2014)

 • HakitoCZ
  odpad!

  Americká logika je naprosto neuvěřitelná. Nejde jen o remake původního britského sitcomu IT Crowd, oni vzali tentýž scénář, hercům dali stejné nebo co nejpodobnější ošacení i kulisy. Připadá mi o opravdu naprosto neuvěřitelné. Po americké alternativě Top Gear, jsem si řekl, že opravdu nemají žádnou schopnost vymyslet něco originálního, ale až nyní jsem viděl tohle. Totéž se nyní děje na herní scéně, ale to sem nepatří. Žijeme ve velmi smutné době, není liž pravda..?(12.5.2013)

 • Finarfin
  odpad!

  A já se ptám, proč??? Naprosto zbytečné, co od toho kdo mohl čekat? Kdyby to bylo to první, nebylo by to špatné samozřejmě, ale vzhledem k tomu, že je to pokus o identickou kopii... To je jako kdybych já vzal obraz Mony Lisy, hodil ho na kopírku a dal tomu nadpis Made in US. Stejně špatně dopadla už jen americká verze Red Dwarf, ale nikdo se nepoučil.(24.11.2012)

 • Gogo333
  *

  Stejně jak Červeného trpaslíka, se Amíci pokusili předělat i IT Crowd a dopadlo to stejně. Jeden díl, který snad ani nebyl odvysílán (ale dá se sehnat na netu, myslím že je i na YT). Ten jeden díl je prakticky úplná kopie britské epizody jen s jinými herci, teda pokud nepočítáme Richarda Ayoade, který tady hraje stejnou roli jako v originální verzi. Tohle člověk prostě nepochopí, to v Americe tolik nenávidí Brity?(27.7.2013)

 • exhoubus
  odpad!

  Americký remake britského seriálu The IT Crowd. Nechápu, proč se někdo pokouší předělat něco, co už nejde zlepšit – pak už to může být jen horší. Bohužel tento remake je o hodně horší než originál. Samozřejmě jsem se taky smál, ale jen tomu, co bylo převzaté z britské verze (což bylo všechno, co za něco stálo). Snažil jsem se najít na tomto seriálu něco pozitivního, ale nic mě nenapadlo... takže jednoznačně odpad!(29.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace