poster

The IT Crowd (TV film)

 • USA

  The IT Crowd USA

  (neoficiální název)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2007, 22 min

 • exhoubus
  odpad!

  Americký remake britského seriálu The IT Crowd. Nechápu, proč se někdo pokouší předělat něco, co už nejde zlepšit – pak už to může být jen horší. Bohužel tento remake je o hodně horší než originál. Samozřejmě jsem se taky smál, ale jen tomu, co bylo převzaté z britské verze (což bylo všechno, co za něco stálo). Snažil jsem se najít na tomto seriálu něco pozitivního, ale nic mě nenapadlo... takže jednoznačně odpad!(29.9.2012)

 • Ramirez85
  odpad!

  Může mi někdo říct relevantní důvod, proč se toto natočilo, když je to naprostý, ale opravdu naprostý přepis pilotního dílu opravdových The IT Crowd??? Uniká mi důvod, proč se točí např. americké remaky evropských hororů, ale toto už je vážně stupidita největšího kalibru. Naštěstí to pochopili i diváci a tento skvost zůstal pěkně jen u pilotu- ale i ten by se mě zakopat dvacet metrů pod zem a navždy na něj zapomenout. A může mi někdo říct, proč v tom ke všem čertům hraje Richard Ayoade??? :)(4.5.2013)

 • swamp
  *

  Podivný pokus o kopii skvělého britského seriálu. Zdaleka ne tak vtipné (i když scenáristicky doslovné). McHalea mám rád v Community, ale v roli Roye se prostě nehodí (ani vzhledem, ani herecky). Představitelka Jen je tady naprosto příšerná a Moss je Moss, ale proč se tomu Ayoade propůjčil, to vážně nechápu. Výsledné hodnocení odpovídá průměru za hodnocení, kdybych původní The IT crowd nikdy předtím neviděl a nevěděl o jeho existenci (2*) a za smysl tohoto pilotu / pokusu o "nový" seriál (odpad!)..(12.10.2013)

 • figliar
  ***

  Nízke hodnotenie je samozrejme spôsobené tým, že sa jedná o horšiu kópiu anglického seriálu, ale sám o sebe, odhliadnuc od originálu, 15% si určite nezaslúži. Veď vtipy zostali zachované a za výkon, ktorý podáva Richard Ayoade si tento diel zaslúži aspoň 50%. Ak niekto nesúhlasí, nech si skúsi pozrieť nemeckú verziu.(21.5.2014)

 • HakitoCZ
  odpad!

  Americká logika je naprosto neuvěřitelná. Nejde jen o remake původního britského sitcomu IT Crowd, oni vzali tentýž scénář, hercům dali stejné nebo co nejpodobnější ošacení i kulisy. Připadá mi o opravdu naprosto neuvěřitelné. Po americké alternativě Top Gear, jsem si řekl, že opravdu nemají žádnou schopnost vymyslet něco originálního, ale až nyní jsem viděl tohle. Totéž se nyní děje na herní scéně, ale to sem nepatří. Žijeme ve velmi smutné době, není liž pravda..?(12.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace