poster

The IT Crowd (TV film)

 • USA

  The IT Crowd USA

  (neoficiální název)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2007, 22 min

 • Pítrs85
  odpad!

  Může mi někdo říct relevantní důvod, proč se toto natočilo, když je to naprostý, ale opravdu naprostý přepis pilotního dílu opravdových The IT Crowd??? Uniká mi důvod, proč se točí např. americké remaky evropských hororů, ale toto už je vážně stupidita největšího kalibru. Naštěstí to pochopili i diváci a tento skvost zůstal pěkně jen u pilotu- ale i ten by se mě zakopat dvacet metrů pod zem a navždy na něj zapomenout. A může mi někdo říct, proč v tom ke všem čertům hraje Richard Ayoade??? :)(4.5.2013)

 • swamp
  *

  Podivný pokus o kopii skvělého britského seriálu. Zdaleka ne tak vtipné (i když scenáristicky doslovné). McHalea mám rád v Community, ale v roli Roye se prostě nehodí (ani vzhledem, ani herecky). Představitelka Jen je tady naprosto příšerná a Moss je Moss, ale proč se tomu Ayoade propůjčil, to vážně nechápu. Výsledné hodnocení odpovídá průměru za hodnocení, kdybych původní The IT crowd nikdy předtím neviděl a nevěděl o jeho existenci (2*) a za smysl tohoto pilotu / pokusu o "nový" seriál (odpad!)..(12.10.2013)

 • exhoubus
  odpad!

  Americký remake britského seriálu The IT Crowd. Nechápu, proč se někdo pokouší předělat něco, co už nejde zlepšit – pak už to může být jen horší. Bohužel tento remake je o hodně horší než originál. Samozřejmě jsem se taky smál, ale jen tomu, co bylo převzaté z britské verze (což bylo všechno, co za něco stálo). Snažil jsem se najít na tomto seriálu něco pozitivního, ale nic mě nenapadlo... takže jednoznačně odpad!(29.9.2012)

 • figliar
  ***

  Nízke hodnotenie je samozrejme spôsobené tým, že sa jedná o horšiu kópiu anglického seriálu, ale sám o sebe, odhliadnuc od originálu, 15% si určite nezaslúži. Veď vtipy zostali zachované a za výkon, ktorý podáva Richard Ayoade si tento diel zaslúži aspoň 50%. Ak niekto nesúhlasí, nech si skúsi pozrieť nemeckú verziu.(21.5.2014)

 • DareDeer
  *

  Pokus natočit první řadu IT Crowd po americku skončil hned u pilotního dílu, jelikož ani tvůrci sami nevěřili, že by měl seriál úspěch. Richard Ayoade se nezaprodal, jak tu všichni naznačují; to, že nebude přeobsazen, bylo podmínkou povolení natáčení americké verze, jelikož jeho projev je nezaměnitelný a lepšího Mosse by jen těžko našli. "Americký Roy" mi nepřijde jako takové šlápnutí vedle (byť je v podstatě jen méně výrazným duplikátem), za to "Blonďatá Jenn" se dle mého vyloženě nepovedla- svou postavu dost přehrává a vůbec, připadá mi jako by zrovna vylezla z herecké školy, nebo z režisérovy postele. Scenáristicky se jedná v 95% o přepis scén, dialogů i vtipů. Jen velmi málo je řečeno jinak nebo obohaceno o originální (rozuměj neukradený) vtip. Tomuto plagiátu zůstává poslední špetka humoru jen díky tomu, jak moc Richard Ayoade svým hlasem a teď navíc i vymykajícím se přízvukem mezi amíky nezapadá a působí tak ještě víc jako nezačlenitelná bytost. Buďme rádi, že jsme se nedočkali více dílů, jak tu někdo poznamenal, úplně vidím Jacka Blacka v roli dědice impéria Douglase Renholma.(21.2.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace