poster

The IT Crowd (TV film)

 • USA

  The IT Crowd USA

  (neoficiální název)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2007, 22 min

 • Ramirez85
  odpad!

  Může mi někdo říct relevantní důvod, proč se toto natočilo, když je to naprostý, ale opravdu naprostý přepis pilotního dílu opravdových The IT Crowd??? Uniká mi důvod, proč se točí např. americké remaky evropských hororů, ale toto už je vážně stupidita největšího kalibru. Naštěstí to pochopili i diváci a tento skvost zůstal pěkně jen u pilotu- ale i ten by se mě zakopat dvacet metrů pod zem a navždy na něj zapomenout. A může mi někdo říct, proč v tom ke všem čertům hraje Richard Ayoade??? :)(4.5.2013)

 • exhoubus
  odpad!

  Americký remake britského seriálu The IT Crowd. Nechápu, proč se někdo pokouší předělat něco, co už nejde zlepšit – pak už to může být jen horší. Bohužel tento remake je o hodně horší než originál. Samozřejmě jsem se taky smál, ale jen tomu, co bylo převzaté z britské verze (což bylo všechno, co za něco stálo). Snažil jsem se najít na tomto seriálu něco pozitivního, ale nic mě nenapadlo... takže jednoznačně odpad!(29.9.2012)

 • figliar
  ***

  Nízke hodnotenie je samozrejme spôsobené tým, že sa jedná o horšiu kópiu anglického seriálu, ale sám o sebe, odhliadnuc od originálu, 15% si určite nezaslúži. Veď vtipy zostali zachované a za výkon, ktorý podáva Richard Ayoade si tento diel zaslúži aspoň 50%. Ak niekto nesúhlasí, nech si skúsi pozrieť nemeckú verziu.(21.5.2014)

 • swamp
  *

  Podivný pokus o kopii skvělého britského seriálu. Zdaleka ne tak vtipné (i když scenáristicky doslovné). McHalea mám rád v Community, ale v roli Roye se prostě nehodí (ani vzhledem, ani herecky). Představitelka Jen je tady naprosto příšerná a Moss je Moss, ale proč se tomu Ayoade propůjčil, to vážně nechápu. Výsledné hodnocení odpovídá průměru za hodnocení, kdybych původní The IT crowd nikdy předtím neviděl a nevěděl o jeho existenci (2*) a za smysl tohoto pilotu / pokusu o "nový" seriál (odpad!)..(12.10.2013)

 • Gogo333
  *

  Stejně jak Červeného trpaslíka, se Amíci pokusili předělat i IT Crowd a dopadlo to stejně. Jeden díl, který snad ani nebyl odvysílán (ale dá se sehnat na netu, myslím že je i na YT). Ten jeden díl je prakticky úplná kopie britské epizody jen s jinými herci, teda pokud nepočítáme Richarda Ayoade, který tady hraje stejnou roli jako v originální verzi. Tohle člověk prostě nepochopí, to v Americe tolik nenávidí Brity?(27.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace