Vnitřní zář (TV film)

Let It Shine

Rodinný / Hudební

USA, 2012, 95 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

• majorW

Radeji detem porno, nez tohle...(5.9.2012)

• gloomyhorse

Děj byl jako u většině Disney filmů stejný ale líbily se mi písně ve filmu.Písně byly lepší než v jiných filmech od Disney tady byly propletený žánry jako hip hop,rap,pop atd.Zajímavě udělaný musím říct.(3.1.2013)

Po dlouhé době konečně Disney film, na který se dá dívat. Dokonce i písničky byly chytlavé. Vážně jsem byla velmi mile překvapená.(9.9.2012)

Já nevím proč, ale mě se to líbilo. I když to je možná určeno pro mladší věkovou kategorii, koukala jsem se na to s chutí. Písničky se mi líbili, sic příběh plný klišé, ale to se dá odpustit. Je to takový odpočinkový film.(14.9.2012)

• Adrian Conor

Na môj vkus strašne nudný a nezaujímavý film. Disney Channel by si už mal dať pauzu s hudobnými filmami. High School Musical, Camp Rock, Lemonade Mouth ešte zabrali, ale toto nie. Nie som fanúšikom Hip-Hopu, RnB takže ani hudba tento film nezachránila.(22.4.2015)

Je to prostě film plný záře! Hezké songy, pěkný scénář a úžasné zpracování. Jen samé plusy! Film byl i hezky nadabován, což chválím, i když české pojmenování "Truc" trhalo za uši, ale už se teším na DVD verzi s titulky u songů, občas jsem i já měl výpadek. Songy jsou pro příběh hodně důležité, ale jde to poznat i z výrazů herců, jde vidět že prostě mysleli na všechno. Film výhradně doporučuju, určitě se zapíše ke špičce DC tvorby vedle HSM, Camp Rocku, atd.. Hlavně si nevšímejte těch negativních komentářů tady, je to totiž výhradně NEcílovka. PS: Kdo by hádal CoCo Jones (Roxxie), že má 14 let?(8.9.2012)

• s3phiroTh

Vsimol si vobec niekto ze ten zaverecny rapovy suboj je cista vykradacka 8 Mile s Eminemom? Ci to som jediny?(13.9.2012)

Hudba bola celkom v pohode 😉(18.7.2018)