poster

Krycí jméno Tygr (festivalový název)

 • hindský

  Ek Tha Tiger

 • hindský

  एक था टाइगर

 • anglický

  Once There Was A Tiger

Akční / Romantický / Thriller

Indie, 2012, 133 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lenuse
  **

  Veer Zaara v tajných službách. Kolikátá variace příběhu? Aneb když agent miluje agentku a dokážou se za svou lásku mimořádně poprat. V lásce jim ovšem nebrání rodiče, ale šéfové tajných služeb. Plytké, nicméně zábavně natočeno. Jako Salmanova nefanynka musím říct, že na něj snesitelné. 50% Gaja Gamini: Ach ty rozporuplné komentáře mladých, co ještě nevědí, čí jsou. :-) V podstatě řečeno: „Film byl hrozný, akce dobrá. A proto jsem od akčních scén odcházela.“ :-))(29.9.2012)

 • NinadeL
  *****

  Primárně párování Salmana a Katriny baštím a pokud jde o další výbornou variaci na Dabangg, jen s umírněnějším násilím a vynalézavější akci, tak jednohlasně volám - sem s tím flákem :) Irsko, Kuba a cesta kolem světa vynikající. Katrina akční hrdinkou skvělá, Salman macho nestárnoucí. Nápady s flashbacky velmi zábavné (ještě jeden pohled do kamery prosím), zápletka Indie vs Pákistán velmi žádoucí a napínavá. Jsem pro časté reprízy, i když písniček mohlo být více a Salman mohl prvoplánovitěji uspokojit obecenstvo pohledem na svůj odhalený hrudník, se kterým zbytečně šetřil. A jsem nadšená i reakcí diváctva Festivalu, je vidět, že čím novější filmy, tím lépe jsou přijímány a oceňovány. #festivalbollywoodskehofilmu(21.10.2012)

 • ConanVJ
  *****

  Jo tak toto je akční paráda, která v sobě mixuje jak pěkný příběh, tak hodně akce a navíc i několik hudebních vsuvek, které sem kupodivu sednou a někdy si z nich dělají srandu i tvůrci. Film je pěkně natočený a i v akčních sekvencích je pěkně přehledný. Audiovizuál opět bez chyby. K hlavním hrdinům nemám výhrady, to je bez chyby. Akce je pěkně přehraná a bavila mě. Za mě parádní filmek kterému dávám 90% :)(16.2.2017)

 • rikitiki
  ***

  Špionážní drama se záhy překlopí do špionské romance. Hlavní hrdinové se k sobě hodí, erotické pnutí je mocné a celkově je film nadsazený jako blázen. Kde uvidíte hlavního hrdinu, jak z motorky dostihne vzlétající vrtulník a skokem se zachytí za jeho otevřené dveře? Plus přidávám za snahu o indicko-pakistánské usmíření a ironický voiceoverový komentář ve finále. Být členkou tajné služby některé ze zemí bývalé Jugoslávie, tak mě znepokojí, jak přesně jsou Indové informováni o aktuálním geopolitickém dění na Balkáně.(19.10.2016)

 • honajz
  ***

  Indická akční romantická komedie, v které jsou jen tři písničky (!), ale žel jen taky tři pořádné akční scény. Ty jsou vymiškované, Amíci by se mohli učit, co se dá vymyslet, ale celkově ten film strašně střídá tempo (kromě prostředí a lokací, každou chvíli jsme v jiném státě, jako v bondovkách), námět taky moc originální není (Pan a paní Smithovi po indicku říznutí Romeem a Julií), a navíc ta Indka, co hraje Pákistánku, je vyšší než hlavní hrdina, a s tou tlustou prdelí jí ta salta v luftě fakt nevěřím. Ale tak nakonec je to docela pohodové, i když dlouhé pokoukání.(23.1.2020)

 • - Původně se měl filmový snímek natáčet od pátého června roku 2011. Tak se ale nestalo, neboť se natáčení potýkalo s mnoha produkčními a technickými problémy. První klapka tak padla až desátého srpna v irském Dublinu, protože se ale Salman Khan, představitel hlavní role, musel vypravit na cestu do zámoří, kde podstoupil neurochirurgickou operaci trojklanného nervu, bylo natáčení až do desátého září odloženo. Na ostrovní půdě se natáčelo s asistencí kaskadérských koordinátorů, asistujících během natáčené snímku The Bourne Identity (2002), na tamější univerzitě Trinity College, a částečně také v samotném městě. Zde se také produkční tým setkal s demonstrací, v níž se tamější členové filmařského týmu, dožadovali regulérních mezd za odvedenou práci. Natáčení bylo opět přerušeno. Po tomto incidentu se filmový štáb vydal na dva měsíce do Istanbulu, hlavního tureckého města, aby se následně přesunul do hlavního města ostrovního státu Kuba, Havana. Tady si Salman Khan dovolil odskočit si natočit reklamní spot místní turistické společnosti. Scenáristické problémy ale nedovolily štábu odcestovat do Hongkongu, a tak se zbylé části dotáčely v hlavním indickém městě, Nové Dillí. Natáčení tak skončilo až posledními klapkami v thajském Bangkoku v červnu následujícího roku. Salman Khan se pro roli tajného agenta připravoval v posilovně po dobu třiceti dnů. Zajímavější informací ale je, že hlavní ženská představitelka, neskonale půvabná Katrina Kaif, pro níž to byl první velký akční snímek vůbec, podstoupila natáčení celého snímku jen s minimálním zásahem filmových maskérů. (Conspi)