Krycí jméno Tygr (festivalový název)

• hindský

Kabir Khan

Kabir Khan

Aseem Mishra

Sohail Sen

Akčné filmy nemusím (skôr sa im väčšinou vyhýbam), ale z času na čas si nejaký pozriem - ale takmer vždy len kvôli hereckému obsadeniu alebo ak je náhodou pútavý námet. Tu ma zlákali Katrina a Salman. Čo sa týka dejovej línie, tak som čakal rozhodne viac. V podstate love-story prebila akúkoľvek snahu o nejakú veľkolepejšiu zápletku z agentského prostredia. Takže z tohto pohľadu trochu sklamanie, no na druhú stranu musím pochváliť výber scenérií pre tento film (Dublin, Istanbul, Havana), ktoré tomu dodali pestrosť. Akčné scény ako vždy prepálené - tamtie naháňačky po Dubline (scéna s električkou) alebo po Havane (scéna prenasledovania), to bolo fakt príliš. Celkový dojem je tak na 3*, myslím si totiž, že sa z tohto dalo vyťažiť aj viac...(23.3.2018)

Rozpočet INR 920 miliónov (cca $16miliónov)Tržby USA $2,347,774Tržby Celosvetovo $62,347,774▐ Indický Bond, kde akcia dobre šľape ale nie je nosnou kostrou filmu, skôr tu strhne dobieranie ústrednej dvojice Salman Khan a Katrina Kaif, taký špionážny romantický film, ktorý dobre poslúži ako oddychovka. /70%/(29.11.2015)

• lenuse

Veer Zaara v tajných službách. Kolikátá variace příběhu? Aneb když agent miluje agentku a dokážou se za svou lásku mimořádně poprat. V lásce jim ovšem nebrání rodiče, ale šéfové tajných služeb. Plytké, nicméně zábavně natočeno. Jako Salmanova nefanynka musím říct, že na něj snesitelné. 50% Gaja Gamini: Ach ty rozporuplné komentáře mladých, co ještě nevědí, čí jsou. :-) V podstatě řečeno: „Film byl hrozný, akce dobrá. A proto jsem od akčních scén odcházela.“ :-))(29.9.2012)

Od filmu jsem čekala něco jiného... a nakonec jesem byla mile překvapena, opravdu dobrý film. Akce povedená, dějová linka asi tak jednou dvakrát i trochu překvapí, humorné scény akorát- ani moc přehnané, ale taky se jich nebáli- obzvláště flashbacky se jim povedli a dokonce jak Salmana nemám ráda tak tady mi začal být docela sympatickej. No a Katrina je moje zlatíčko, má v sobě takovou pozitivní energii, která z ní v tomto filmu celou dobu pěkně vyzařovala narozdíl od Jab Tak Hai Jaan, kde byla taková... ne úplně ona.(12.9.2014)

Jo tak toto je akční paráda, která v sobě mixuje jak pěkný příběh, tak hodně akce a navíc i několik hudebních vsuvek, které sem kupodivu sednou a někdy si z nich dělají srandu i tvůrci. Film je pěkně natočený a i v akčních sekvencích je pěkně přehledný. Audiovizuál opět bez chyby. K hlavním hrdinům nemám výhrady, to je bez chyby. Akce je pěkně přehraná a bavila mě. Za mě parádní filmek kterému dávám 90% :)(16.2.2017)

• - Původně se měl filmový snímek natáčet od pátého června roku 2011. Tak se ale nestalo, neboť se natáčení potýkalo s mnoha produkčními a technickými problémy. První klapka tak padla až desátého srpna v irském Dublinu, protože se ale Salman Khan, představitel hlavní role, musel vypravit na cestu do zámoří, kde podstoupil neurochirurgickou operaci trojklanného nervu, bylo natáčení až do desátého září odloženo. Na ostrovní půdě se natáčelo s asistencí kaskadérských koordinátorů, asistujících během natáčené snímku The Bourne Identity (2002), na tamější univerzitě Trinity College, a částečně také v samotném městě. Zde se také produkční tým setkal s demonstrací, v níž se tamější členové filmařského týmu, dožadovali regulérních mezd za odvedenou práci. Natáčení bylo opět přerušeno. Po tomto incidentu se filmový štáb vydal na dva měsíce do Istanbulu, hlavního tureckého města, aby se následně přesunul do hlavního města ostrovního státu Kuba, Havana. Tady si Salman Khan dovolil odskočit si natočit reklamní spot místní turistické společnosti. Scenáristické problémy ale nedovolily štábu odcestovat do Hongkongu, a tak se zbylé části dotáčely v hlavním indickém městě, Nové Dillí. Natáčení tak skončilo až posledními klapkami v thajském Bangkoku v červnu následujícího roku. Salman Khan se pro roli tajného agenta připravoval v posilovně po dobu třiceti dnů. Zajímavější informací ale je, že hlavní ženská představitelka, neskonale půvabná Katrina Kaif, pro níž to byl první velký akční snímek vůbec, podstoupila natáčení celého snímku jen s minimálním zásahem filmových maskérů. (Conspi)