poster

Lovci realit z celého světa (TV pořad)

 • Česko

  Hledáme bydlení Zn. v zahraničí

 • USA

  House Hunters International

Dokumentární / Reality-TV

USA, 2006, 30 min

Scénář:

Tom Brickner, Jen Heck

Producenti:

Joshua E. Kessler

Střih:

Matthew C. Hart
(další profese)
 • PDcz
  ***

  Ta kuchyne je moc mala. Ve statech jsme meli vetsi loznici. Ja chci zachod v koupelne. Pane Boze, do cehos to dusil dal... do takoveho baliku slamy... co neni USA, je male a zaostale.. at jdou do haje zeleneho(26.12.2015)

 • slunicko2
  ***

  Klasická reality show nepřekročí omezení daná žánrem. 1) Nedozvíme se, jak se v jednotlivých městech žije, kde je to nejlepší a proč. Místní kultura či snad génius loci nám rovněž zůstanou utajeny. 2) Tvůrci nabízejí americké větší či menší exoty, kteří svou vesnickou mentalitu předvádějí s větším či menším rozpočtem a větší či menší ignorancí. Někteří jsou docela sympatičtí, jiní na odstřel. 3) Z trojice nabízeného bydlení bych si většinou nevybral ani jedno. 4) Tvůrci zřejmě mají pocit, že pořad je určen mentálně slabým divákům (možná mají pravdu) a tak základní fakta polopaticky opakují pořád dokola.(1.6.2018)

 • Aljak
  *

  Nič v zlom, ale tak rozmaznaní ľudia akí vystupujú v tejto show sú fakt až neuveriteľní. A pritom to hľadanie nových príbytkov v rôznych častiach Zeme pôsobí celkom príťažlivo, a človek popri tom vidí aj reálne prostredie svetových štátov a miest. Relácia ako taká je v pohode, ale tí ľudia a ich rozmaznané kecy o tom ako im je všetko "pod úroveň", to je na tom fakt neznesiteľné. Niekedy mám pocit, že skôr sa tam predvádzajú tí ľudia a nie samotné vily, domy, byty a pod. Ale asi bol zámer skôr prezentovať luxus, a nie priemernosť...(6.1.2014)

 • haWranka
  ****

  Na tomhle pořadu mě baví to, že ukazuje různé způsoby života lidí z různých koutů světa. Občas si sice říkám, jak jsou někteří účastníci padlí na hlavu, ale stejně se vždycky podívám ráda.(11.8.2015)

 • Cvachetka
  ****

  Často jde o bandu rozežrancu. Ale jinak zajímavé sledovat bydlení v zahraničí. Taky při pořadu vybíráte? Většinou vyberu jiný byt či dům...(19.11.2016)