Gabe the Cupid Dog

Gabe the Cupid Dog

Rodinný

USA, 2012, 90 min

• NinadeL

Další romantická komedie ve stylu Kdopak to mluví 3. Pokud máte náladu na slaďák, tak vás to neurazí. Pokud jste se těšili trochu víc na Vicky Pratt, tak je to bohužel jen další položka do filmotéky s dovětkem "měla tam jen jednu scénu". Na druhou stranu Brian je sympatický veterán z Charmed a Modré laguny, takže pro jeho publikum je to jasný hit.(12.9.2015)

Až na ten příšernej konec v přímém přenosu (za ten jsem se styděl jako už dlouho ne) docela ucházející rodinný film, ve kterém je sice čtyřicátník Brian Krause přeci jen trochu starý na to aby hrál o dost mladšího, naopak Boti Bliss to celkem sluší. "Kdopak to mluví", podvacáté a zase maličko jinak. Gabe by ovšem mohl víc hláškovat, aby si film užili i dospělí. Opravdu jsem zvědavý, pokud by se náhodou stalo a film by zamířil do české země, jaký překlad názvu distributoři zvolí :-) (Gabe, pes dohazovač).(9.10.2012)