Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Gabe je pes. Jistěže ne obyčejný, to bychom vám o něm vůbec neříkali. Gabe mluví a svému páníčkovi, který se zrovna rozešel s dívkou, sjednává hned nové rande. Ne že by žurnalista Eric (to je ten jeho páníček) nedokázal navázat vztah jako každý jiný, Gabe potřebuje, aby se taťka (jak mu mazlivě říká) co nejdřív zamiloval a zapomněl na plánovaný roční výlet do Londýna. Gabea by totiž čekala přinejmenším půlroční karanténa a odloučení od všech.
Spisovatelce a mamince dvou dětí Sarah vyšla první kniha a hned se stala absolutním bestsellerem. Problém je v tom, že Sarah podle smlouvy s vydavatelem nesmí prozradit svou totožnost, a tak je na přebalu novely jako autor uveden nějaký R. L. Dutton. A právě tady se zájmy Sarah střetnou s Erikovými. Tomu totiž zase jeho šéfová uložila, aby totožnost spisovatele R. L. Duttona exkluzivně pro jejich magazín vypátral. Až se tak stane, za odměnu ho vyšle na slíbenou pracovní cestu do Evropy. A Gabe má zase plné packy zařizování… (dopitak)

(více)

Recenze (2)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Další romantická komedie ve stylu Kdopak to mluví 3. Pokud máte náladu na slaďák, tak vás to neurazí. Pokud jste se těšili trochu víc na Vicky Pratt, tak je to bohužel jen další položka do filmotéky s dovětkem "měla tam jen jednu scénu". Na druhou stranu Brian je sympatický veterán z Charmed a Modré laguny, takže pro jeho publikum je to jasný hit. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Až na ten příšernej konec v přímém přenosu (za ten jsem se styděl jako už dlouho ne) docela ucházející rodinný film, ve kterém je sice čtyřicátník Brian Krause přeci jen trochu starý na to aby hrál o dost mladšího, naopak Boti Bliss to celkem sluší. "Kdopak to mluví", podvacáté a zase maličko jinak. Gabe by ovšem mohl víc hláškovat, aby si film užili i dospělí. Opravdu jsem zvědavý, pokud by se náhodou stalo a film by zamířil do české země, jaký překlad názvu distributoři zvolí :-) (Gabe, pes dohazovač). ()

Reklama

Reklama