Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jack přichází za Hannibalem a strhne se mezi nimi rvačka, ze které nakonec vyjde Hannibal jako vítěz. Jack krvácí z krku a musí se ukrýt ve vinotéce. Děj se poté vrací o několik dní zpět... Will je ve vězení a už není nemocný. Začíná si urovnávat myšlenky, odmítá mluvit s Frederickem a chce mluvit pouze s Hannibalem... Alana podá stížnost na Jackův postup, aby tak Willovi pomohla s obhajobou. Je jí však naznačeno, že by stížnost měla stáhnout... Hannibal se svěřuje Bedelii, že mu Will chybí a chtěl by se s ním setkat. Bedelii je jasné, že Hannibal je Willem posedlý. Také se s ní baví o případné návštěvě Willa, která nakonec skutečně proběhne. Will mu sdělí, že moc dobře ví, že mu něco provedl a brzy přijde odplata... Beverly prověřuje Hannibalovy věci, aby ho mohla vyloučit jako vraha...

Jack požádá Hannibala, aby vzal Willovo staré místo. Bude tak pomáhat úřadu s tvorbou profilů sériových vrahů. Mají totiž nový případ. V řece je nalezeno šest těl, která jsou ošetřena tak, aby došlo k jejich zachování... Alana navštíví Willa, který ji prosí o pomoc. Alana souhlasí a zhypnotizuje ho, aby mu pomohla si vzpomenout. Will vidí ucho na talíři a probudí se. Když mu později přinesou jídlo, začne jíst a v tu chvíli se mu vybaví vzpomínka, jak do něj Hannibal dostal ucho Abigal... (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

AffectedFace 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Začátek druhé série drží překvapivě divákovi nervy na uzdě.. A takhle mě to baví! Temnější atmosféra s hudbou.. Skvělý Hugh Dancy a Mads Mikkelsen + značně lepší zaměření na psychiku člověka, než jak bylo zobrazeno v první sérii. ()

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vyjma první bojové scény, se celá epizoda pohybovala spíše ve čtyřkovém nádechu. Trošky by se mohly omezit Hannibalovy rozhovory s jeho psycholožkou a naopak zvýšit intenzitu vyšetřování. Jsem ale rád, že se nám tu konečně objevují prvky retrospektivního děje. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úvod na jednej strane pripomenie divákovi v stručnosti dej prvej série, na strane druhej dej predbehne o 14 dní k boju medzi Jackom Crawfordom a Hannibalom Lecterom. Klobúk dole pred aktuálnym prípadom, ktorý vyšetrovatelia riešia (netuším, či si chlapík buduje vlastnú obdobu Sixtínskej kaplnky, ale vyzerá to podobne) a celou prvou časťou, keď Will Graham konečne nepíska už iba tak, ako si Hannibal predstavuje. Vynikajúci úvod druhej série. ()

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Musím říci jednoznačně genialní. Neskutečný úvod, takovou přesdržkovanou a zároveň prozradit závěr série jsem hned na úvod opravdu nečekal a bylo to rozhodně prvotřídní. Závěr s tapisérii z lidských těl se též povedl a lepší navnadění na příští díl snad ani divák nemohl očekávat. Hannibal opět výborně démonický jako vždy. ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama