Trevor

Will Graham spolu s Abigail Hobbsovou prežili útok Hannibala z konca druhej série vaka tomu, že Hannibal im zámerne spôsobil síce vážne, nie však smrteľné zranenia. a tak, o osem mesiacov neskôr odchádzajú spoločne do Palerma, aby tam začali svoje pátranie po Hannibalovi. Will Graham poznáva aj talianskeho vyšetrovateľa Pazziho, ktorý pred zhruba dvadsiatimi rokmi vo Florencii prenasledoval páchateľa , ktorého označili ako Il Monstro a podľa fotografie, ktorú Pazzi Grahamovi ukáže Will zistí, že to nebol nik iný ako samotný doktor Hannibal Lecter. Podobne ako prvá časť, ktorá sa točila iba okolo Hannibala sa tentokrát dej sústreďuje takmer iba na Grahama, predstaví sa nám nový vyšetrovateľ a doplnia sa niektoré nejasnosti zo záveru predchádzajucej série. ()

helraiser

Will Graham opět na scéně a je to oproti minulému dílu na kvalitě sakra znát. Navíc se zdá šilenější než obvykle, takže skrz jeho představy se opět dočkáme vizuálních hodů. Hannibal si opět se všemi jen hraje a rozjíždí svou hru. Spokojenost. ()

jackalsc

SPOILER Na jednu stranu jsem rád, že nám všechny postavy nakonec nevymřely, ale jaká naprostá hovadina je aby to Abigail přežila. Podříznutá jak podsvinče, podruhé přežila porážku. Poprvé to bylo alespoň jakési naříznutí(dobrá, oko bere :D), tentokrát to bylo úplné. U Willa bych to ještě jak tak chápal, ale Abigail ne. Jaké příjemné překvapení bylo to nakonec vidět. Will se už dočista zcvoknul :D ()

fooggyy7

Graham se vrací a s ním i ty jeho psychotické kecy, a jeleni a vzpomínky a představy bláznivého vzdělaného cvoka. Po předchozím dílu velké zklamání. Vše se vrací do starých kolejí. Jeleni, vzpomínky, představy, jenom Godla zatím chybí ()