...And the Woman Clothed with the Sun (S03E09) (epizoda)

Krimi / Thriller / Drama / Horor / Mysteriózní

USA, 2015, 43 min

Will Graham opäť analyzuje miesto činu a konzultuje prípad s Hannibalom Lecterom. Červený drak spoznáva mladú ženu, ktorá je slepá a má pocit, že mu rozumie. Jack Crawford je ďalším členom tímu, ktorý sa postaví tvárou v tvár Hannibalovi so žiadosťou o pomoc. Na scénu sa vráti aj novinárska hyena, ktorá čmuchá a čmuchá a píše výmysly, čím sťažuje prácu policajným vyšetrovateľom.(presne ako na Slovensku). Červený drak zavolá do liečebne a zhovára sa s Hannibalom Lecterom, ktorého obdivuje.(15.4.2018)

Ze začátku jsem si říkala "Hmm, to bude zase nudná epizoda plná keců..", pak ovšem přišel na scénu Červenej drak. Odkryli nám část jeho minulosti a osobního života a nakonec tu je jeho hovor s Hannibalem. Neskutečně mě ale začíná srát Alana a zrzavá novinářka - nejotravnější postavy vůbec. Hodnocení: 7/10(1.7.2019)

• - Po většinu úvodního setkání s Hannibalem (Mads Mikkelsen) drží Will (Hugh Dancy) složku o "Zoubkové víle" vzhůru nohama. V jednom ze záběrů je ale vidět otevřená nahoře. (MsUtahraptor)