Reklama

Reklama

Hannibal - Série 3 (2015) (série)


...And the Woman Clothed with the Sun (S03E09)

(epizoda)

Recenze (4)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ze začátku jsem si říkala "Hmm, to bude zase nudná epizoda plná keců..", pak ovšem přišel na scénu Červenej drak. Odkryli nám část jeho minulosti a osobního života a nakonec tu je jeho hovor s Hannibalem. Neskutečně mě ale začíná srát Alana a zrzavá novinářka - nejotravnější postavy vůbec. Hodnocení: 7/10 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Will Graham opäť analyzuje miesto činu a konzultuje prípad s Hannibalom Lecterom. Červený drak spoznáva mladú ženu, ktorá je slepá a má pocit, že mu rozumie. Jack Crawford je ďalším členom tímu, ktorý sa postaví tvárou v tvár Hannibalovi so žiadosťou o pomoc. Na scénu sa vráti aj novinárska hyena, ktorá čmuchá a čmuchá a píše výmysly, čím sťažuje prácu policajným vyšetrovateľom.(presne ako na Slovensku). Červený drak zavolá do liečebne a zhovára sa s Hannibalom Lecterom, ktorého obdivuje. ()

Reklama

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vizuálně perfektní, dialogy opět super, jen by to už chtělo nějakou tu akci. Střípky z minulosti potěší, dej minulý totiž tím dává smysl. V příštím díle očekávám už nějakou akci. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Po většinu úvodního setkání s Hannibalem (Mads Mikkelsen) drží Will (Hugh Dancy) složku o "Zoubkové víle" vzhůru nohama. V jednom ze záběrů je ale vidět otevřená nahoře. (MsUtahraptor)

Reklama

Reklama