poster

Lovec: Zimní válka

 • USA

  The Huntsman: Winter's War

 • USA

  The Huntsman

  (neoficiální název)
 • USA

  Snow White and the Huntsman 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Lovec: Zimná vojna

 • Austrálie

  The Huntsman: Winter's War

 • Nový Zéland

  The Huntsman: Winter's War

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2016, 114 min (SE: 120 min)

Komentáře uživatelů k filmu (371)

 • POMO
  **

  Scény zo zámku boli ako z prvého dielu, scény z lesa pripomínali Řachandu. Iné scény v tom nie sú a ako celok je to scenáristicky nasilu vymasturbované a režijne buď odfláknuté, alebo proste sprasené pre režisérove patlalstvo. Zdrcujúci kontrast nízkej filmovej kvality k áčkovému hereckému obsadeniu.(25.4.2016)

 • verbal
  *

  „Zrcadlo, zrcadlo on dz uól, která slaboduchá pičovina je nejotravnější of dzem ól?“ zeptal se verbal polyglotně. „No to je přece jasný, vole,“ nezaváhalo zrcadlo „umělohmotných, trapných, sterilních, ubohých a narychlo splácaných nenápaditých kokotin za každou cenu jsou hlavně díky Dyznymu on dz uorld tři prdele, ale tohle je, kurva, fuckt velesračka!“ „No jo, no, že já, debil, jsem se nezeptal předem,“ pokýval verbal smutně hlavou. „Ale jestli tě to aspoň trochu potěší, pořád jsi nejkrásnější, verbale!“ dodalo úlisně zrcadlo. „Původně ti sice kapku dýchal na hrb Klůny, nicméně už je to dědek a pro sichr jsem ho ještě otrávilo Nespressem. Takže ten sendvič s Emilkou a Teronovic Karlíkem, který sis u toho pořád představoval, aby ses neunudil xmrti, by mohl docela dobře klapnout!“ „Představoval, představoval,“ odvětil verbal zasněně, přičemž si, jakoby bezděčně, uhladil pečlivě nagelované skráně, „a byl to asi jediný kulturní zážitek z tohohle tupého odvaru. Avšak náhle se k nám s holkama přisrala do džakuzy ta odporná kožená obluda Džesika Čestejn, v tu ránu mě přešla chuť na šťouchané brambory a bylo po zápase. A i ti liliputi stáli tentokrát za vyližprdel, takže jsem neměl absolutně ke komu přilnout. Dokonce jsem byl natolik otrávený, že mě ani nerozveselilo přemítat, jestli by ten ochrnutý Blbec Homotór získal nějakou mimiku, kdyby mu do držky pustili dvěstědvacet!“ Zrcadlo se nasupeně zamžilo: „Tak zase trochu úcty, ne, dopiče??!! Vždyť jsem v tom hrálo! Nehledě na to, že mi to pár mentálů včetně Šádvela hustě oroštovalo. Ještě chvíli mě ser a v té soutěži krásy tě předežene i Krytinář.“ „Jen buď dál impertinentní,“ usmál se verbal škodolibě, “a mrdnu tě do frcu. Některý z nich si tě pak určitě hned koupí a bude si na tebe vymačkávat jebáky.“(19.5.2016)

 • Matty
  **

  Nezaměstnán dostatečně podněty skýtanými filmem, přemýšlel jsem v kině, komu je tento s campem hraničící kříženec Ledového království a Hry o trůny vlastně určen. Mladším ročníkům Lovec nenabízí k identifikaci postavu odpovídajícího věku, pro starší je v něm mnoho pubertálního trpasličího humoru a málo vícerozměrných postav, jejichž rozhodnutí by byla motivována něčím jiným než požadavky žánru (přibližně žádná). Stejně jako předchozí díl, vůči němuž je Lovec prequelem i sequelem zároveň (a spin-offem k tomu), se film snaží oslovovat zejména divačky. O své feministické podstatě se nás snaží přesvědčit nejen početní převahou hereček, ale také minimálně jednou křečovitou deklarací ženské nezávislosti. Činy ovšem vždy neodpovídají slovům a samostatnost žen je převážně iluzorní. Přirozené je tvořit pár. Ženy bez partnera jsou přinejmenším emočně labilní a nemožnost realizace výchovou dítěte si jedna z nich kompenzuje výchovou osobní Hitlerjugend armády, s pomocí které si následně začne podmaňovat okolní království (protože může). Podobně jako je zápletka slepencem klišé z dobrodružných a fantasy filmů, jsou při vykreslování ženských postav recyklovány stereotypy o marnivých, nečitelných a zahořklých osobách bez smyslu pro humor (zvlášť v kontrastu s Erikem a dvěma trpaslíky, kteří vtipkují bez přestání). Ani koncept nietzscheovské nadženy, která si jde nemilosrdně za svým a likviduje všechny muže, kteří jí přijdou do cesty, zde není aplikován se stejnou důsledností jako minule (nebo jako v prakticky libovolném předkodexovém filmu s Barbarou Stanwyck). U filmu režírovaného specialistou na vizuální efekty nepřekvapuje, že je povrchem fascinován stejně jako sebevzhlíživá Ravenna. Překvapuje mne nicméně, že ony efekty nejsou mnohdy moc vydařené (zejména velké celky království vypadají jako z lepší videohry). Zimní válka vůbec působí jako z povinnosti a bez velkého nasazení natočený derivát úspěšného filmu, v němž jsou skutečně přesvědčivé pouze výpravné kostýmy Colleen Atwood (na něž jsme různými nadhledy a detaily náležitě upozorňováni). Kdyby se Sněhurka nespustila s režisérem, dokázal by druhý Lovec, fungující nakonec nejlépe jako špatná komedie, svou existenci možná obhájit lépe. 50%(21.4.2016)

 • Cervenak
  **

  Uf. Ani si nespomínam, kedy som naposledy v kine tak túžobne čakal, kedy to skončí. Po nepodarku V srdci mora si poleno Hemsworth pripisuje ďalší pokus o najnudnejší film roka. Varilo sa z riadne odstátej vody. Otravný príbeh, otravná réžia, otravní herci. Akcie málo, vtipy nefungujú a hutná atmosféra "jednotky" tu nie je ani náznakom, miestami to vyzerá ako trochu drahší televízny film (pol filmu rozprávajú, ako niekam pôjde nejaká armáda a nakoniec sa tam mláti asi tucet blbcov v jednej dekorácii). Keby to bol aspoň zábavný akčný trikový výplach ako napr. Bohovia Egypta, ale namiesto toho sa to tvári ako psychologická dráma, pričom vývoj postáv prebieha pomocou rozprávača zvratmi typu "she couldn´t rise a child, so she rise an army!" (hahaha, wtf?!).(22.4.2016)

 • Enšpígl
  ***

  Klasickej blockbuster, kterej tě nějak zásadně nenasere, ale druhej den si budeš pamatovat spíš co jsi žral poslední víkend k obědu než že jsi viděl (a) nějakou zajebanou zimní válku. Samozřejmě osoby a obsazení mají co říct do našeho rozhodování zda jít či nejít. Děvčátka si navlčej trencle při pohledu na Chris Hemswortha a my kluci se zasníme, jaký by to bylo mít obrovskou povstel, aby se tam vešla Jessica, Charlize, Emily a basy plzňeskýho, protože lidský a chmelový holky, nikdy neomrzej.(20.4.2016)

 • Djkoma
  ***

  Pro mě osobně v podstatě obsazení snů, nádherná Jessica Chastain, něžná Emily Blunt a femme fatale Charlize Theron. Bohužel výsledek je zbytečný průměr. Ono ne, že by film byl naprostá nuda, jde o pohyb skupiny postav a jejich minimální vývojové interkaci (navzájem i s okolím) v rámci naplánovaného příběhu, který nemá žádný zvrat. Opravdu žádný, a to je až zarážející. Na druhou stranu se podívejte na předchozí filmy obou scénáristů a bude Vám jasné, odkud vítr vane. Ani sebelepší obsazení pak film nezachrání. Ravenna je do děje vrácena velice "bolestivě" a brání své mladší sestře v hlubším vývoji, právě Freya v podání Emily Blunt i přes krásu své herecké představitelky nemá dostatek "královského charizmatu" na "ty špatné věci, co dělala její sestra". Ve výsledku jí tak Jessica Chastain jako Lovcova vyvolená přehrává prakticky neustále, protože v jejím obličeji je mnohem více odhodlání a síly... Tenhle příběh měl navíc.(21.4.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $115miliónovTržby USA $48,390,190Tržby Celosvetovo $164,989,338Tržby za predaj Blu-ray v USA $12,044,946Tržby za predaj DVD v USA $5,852,906║ tak toto až tak moc nevyšlo, veľmi nezáživná nepružná réžia, až príliš otrepaná príbehová schéma, zaujímavé herecké obsadenie takmer nemá čo hrať, mínusom sú aj niektoré súboje, ktoré sú zbúchané v zbesilom strihu, na druhú stranu to neotrávi ako Bohovia Egypta je to pozerateľné ale bez nejakého elementu ktorý by dodal punc zážitku, škoda /videl v kine 3D verziu: 55%/(21.4.2016)

 • MrHlad
  ***

  Dostal jsem to, co jsem čekal. A i když jsem nečekal moc, vlastně je to fajn. Lovec: Zimní válka ničím nepřekvapí, rozhodně ne tedy příběhem a zvraty, ale jako pohádková fantasy jednohubka je to celkem fajn. Hlavně tedy kvůli herecké čtveřici. Hemsworthovi bouchač se sekyrami sedne a role ho do žádného velkého herectví netlačí, Theron si záporačku užívá, Emily Blunt zvládá vzbuzovat strach i lítost (v rámci možností a žánrových mantinelů pochopitelně) a Jessica Chastain je sexy, i když seká lidem ruce. Triky se celkem podařily a během těch necelých dvou hodin se na plátně pořád něco děje, takže nuda se nedostaví a ten hlásek, který vám šeptá, že vlastně koukáte na úplně zbytečný film, není nikdy tak hlasitý, abyste ho museli brát vážně .Celkově z toho vylezou dvě hodiny nadprůměrné pohodová zábavy se solidním množství zručně natočené akce a fajn dobrodružnou atmosférou. Jen ten trpasličí humor se malinko míjí účinkem. Celkově žádný zázrak, ale celkem fajn podívaná, které vedle jedničky obstojí víceméně bez problémů.(15.5.2017)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,802 // Otvárací Víkend v USA: $19,445,035 //(16.5.2016)

 • Fr
  ***

  ,,MYSLELI JSME, ŽE ČERNÁ MAGIE ZEMŘELA S RAVENNO. MÝLILI JSME SE. ZLÁ SÍLA ZRCADLA JENOM VZROSTLA…“ /// Bylo nebylo … (co jsi kurva dělal Lovče, než si Sněhurka začala válet prdel na trůně?)… ale vono spíš nebylo. Pohádka s vohraný poselství vo síle lásky, ble ble ble (von ji má rád a vona jeho ne…pak zas jo, pak zas ne..) s fajn obsazením, na jejímž konci budou všichni šukat jako veverky a žít až do smrti (voboje berte s rezervou). Fláknu 3*, páč se to dalo vydržet. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, kdy brát vod starý ránu šípem do hrudi jako vyznání lásky. 2.) Přeju si, aby přede mnou Sněhurka klečela. A pak bych ji.... 3.) Thx za titule „McLane“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(9.9.2016)

 • tron
  **

  Absurdný mix sequelu, prequelu, rip-offu a spin-offu, ktorý nechcel nikto vidieť, ani režírovať. Žiadnu vojnu neuvidíte - asi došli prachy a tak sa koniec osekal na nudnú bitku dvoch buchiet v paláci. O Snehulienke sa iba hovorí, Chris Hemsworth je zasa raz o ničom a nechýbajú hrozitánske WTF momenty (poklad nevyčísliteľnej hodnoty stráži jeden goblin, do ostatných stačí trafiť jeden šíp a všetci naraz vzbĺknu, okrem hlavného hrdinu, ktorý sa nachádza PRIAMO medzi nimi), ani podivný strih (trpaslíci v krčme vyprovokujú bitku, ktorá trvá niekoľko desiatok sekúnd, no oni sa na scéne objavia až po jej skončení).(25.11.2016)

 • B!shop
  **

  Fakt nechapu, proc se dela pokracovani k ctyri roky starymu filmu, kterej nemel zadnej vyraznejsi uspech a jehoz pribeh je vlastne uzavrenej. Vzniknul tak divnej prequelosequel, kterej stoji jeste vic za prd nez prvni dil. Prequelovej rozjezd dava nadeji, ze by se mohlo dit alespon neco trochu zajimavyho, ale to by nesmelo po chvili nasledovat "o x let pozdeji" aby se dost humpolacky preskocily udalosti prvniho dilu a zaclo se rozvijet scenaristicky naprosto stupidni pokracovani prvniho dilu, kde sice zustava hlavni lovec, ale doplnujou ho jen dva trpaslici a dve trpaslice. Obcas sice zafunguje nejakej for, akcni sceny nejsou uplne nejhorsi a nejaka ta krev taky ukapne, ale celkove to pusobi proste rezijne desne nezvladnute a scenaristicky naprosto stupidne, ani nemluve o dosti rozvleklym tempu. Fakt nechapu, jak se podarilo tvurcum presvedcit k ucinkovani takovou spoustu super hercu, ktery se sice snazej, ale nemaj co hrat. Ne ze by me to vylozene nasralo, spis mi to bylo ukradeny, ale vic nez lepsi 2* to fakt neda.(22.3.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Lovec pokračování se mi líbil obdobně jako díl první. Tempo je perfektní, akce je stylová, vizuál solidní a herecký cásting velmi lákavý ( Chastain, Hemsworth, Blunt, Theron) to je čtveřice kvalitní jako víno a dost možná nejsilnější ženská herecká sestava, za poslední dobu. Příběhově mohl být film vypiplanější, nenabídne pořádný zvrat, ale zase mi to nepřišlo účelově naivní jako Gods of Egypt či podobné fantasy napodobeniny. Bavil jsem se hezky, podobné jednohubky můžu. 75%(21.5.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Hádej, kdo jsem? Povídám si s hlínou, slyším, jak mluví." Tak to jsi trpaslík, který nechápe, jak uvažuje Lovec. Já to taky moc nechápu, ale na druhou stranu mě Lovcovo šklebení bavilo, čarodějnice se mi celkem líbily a trpasličí námluvy taky nebyly špatné. A nyní se jdu s naostřenými sekerkami zeptat zrcadla, kdo je na světě úplně nejvíc nejkrásnější, protože to je od prvního setkání s Derekem Zoolanderem smyslem mého života.(9.12.2017)

 • 3DD!3
  **

  No je to takové zamotané. Chápu snahu vydělat prachy, ale postavit zcela novou mytologii kolem lovce je prostě divné.(25.12.2016)

 • akisha
  **

  Je umění udělat z Emily Blunt trapnou, nesympatickou, nehrající a velice chabě až nijak motivovanou polo-záporačku a ještě provést to samé s jinak úžasnou Charlize. Její přehrávání bylo ale otřesný. Stejně tak skutečně "cringeworthy" hlášky o lásce jak je naprd, popřípadě jestli vážně hory přenáší a podobné plky. A dokonce ani Jessica Chastain to nedokázala zachránit, má ale jako jediná plus za to, že je aspoň trochu sympatická a přirozená v té záplavě unylosti, extrémně dramaticky dlouze prohlašovaných mouder a digitálních triků. O Hemsworthovi ani nemluvím, sice párkrát udělal emoce, ale lepší, když hláškuje a tváří se drsně. Vizuálně možná celkem OK, ale k čemu to je, když to člověk odzívá. Doufám, že další díl nebude.(29.5.2016)

 • NinadeL
  ***

  Na způsob Maleficent moderní pohádka s velmi dominantními ženskými postavami, na které je radost pohledět. #čsfdprojekce(25.4.2016)

 • castor
  ***

  U jedničky jsem si hrozně přál, aby se odhodlala k výrazně údernějšímu podání. Neměla osekávat v rámci možností PG-13, ale vzít to pořádně od podlahy. I dvojka nabízí solidní vizuální pochutiny i několik lákavých scén, ale divák znovu jen zoufale kroutí hlavou nad plochostí postav, nulovým dějem a motivy, u kterých by bylo zbytečné čekat na nějaké smysluplné rozřešení. Pokračování je tak rovněž navenek přitažlivé (už jenom ta skvostná ženská herecká sestava, která si své role dokonale užívá), ale uvnitř uhlazené a podlízavé. Možná po vzoru animovaného Ledového království tu máme dvě sestry, které spojuje nejen krása, ale i magická moc. Jenže sestřičky se odloučily (ano, mohlo za to zrcadlo, které mělo povědět, kdo je na světě nejkrásnější), ta hodnější se pomátla a nově nenávidí všechno, co připomíná lásku. Takže zatopí i našemu hrdinovi z jedničky, kterému to tak náramně jde se sekerou. Zbytek jde podle klasicky vyšlapané cestičky. Nijak neurazí, ale zdaleka ani nenadchne. Akce je slušná, ale prostě moc líbivá, aby náhodou děcka s popcornem neměla špatné spaní. Přitom ona doba byla syrová, zlá, nehostinná. A béčková. Jenže my uvidíme jen pár kapek krve. Příště prosím trio Jessica Chastain, Emily Blunt a Charlize Theron znovu pospolu v nějakém dusném erotickém thrilleru :-).(22.10.2016)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Nejlepší na tom byly závěrečné titulky. Mimo jiné proto, že byly na konci, samozřejmě. Tenhle film obhajuje myšlenku o síle lásky, kterou vysvětlením na konci devalvuje už od začátku. spoiler Pokud ten chlapík Freyu (ehm, tohle jméno pro Sněhovou královnu? Vážně?) miloval, miloval by i jejich dítě a ani pod vlivem hypnózy či kletby by miminku neublížil. Nemluvě o tom, že by to nejspíš tváří v tvář realitě jako teta nedokázala ani superješitná psychopatická Ravenna. Pokud na konci říká, že sama chtěla dítě, spíš by přes neteřinku ventilovala nenaplněné mateřské pudy. Druhá věc je Freya, která získala svou sílu, zmrazila toho blbečka, co upálil její dcerku (nad způsobem zabití toho miminka se mi udělalo mdlo) a jako silná kouzelnice se sebrala a odjela. Ona věřila, že její dítě umřelo kvůli rodině svého otce a jen tak odjela? Nebylo by vzhledem ke kontextu logičtější zmrazit i tu blbou rodinu? Nemluvě o jedné věci, kterou jsem měla začít - Freya byla sestra královny. Milovaná sestra královny. Měla románek s dvořanem. Jaké jeho nezrušitelné zasnoubení? Zásnuby běžně rušili knížata, králové i císaři, pokud se vyskytl svazek výhodnější. Proč by nemohl zasnoubení zrušit nějaký matla od dvora, který navíc snoubenku nemiloval, pokud se mu vyskytl svazek takto výhodný? Stavěno na absolutní demenci základní zápletky, jak to mohlo dopadnout? Lovec má románek s životní láskou jiného jména, než jak se jeho žena měla jmenovat podle toho, co zaznělo ve Sněhurce a Lovci, nemluvě o tom, že ji měl zabít někdo jiný. Osudovost vztahu se Sněhulí, vedoucí k fatálnímu polibku, se náhle vytratila zcela, nakolik už v předchozím filmu byla málo. Jo, abych zas nebyla jen kritická - jízda na ledním medvědovi byla fajn. Smutné je, že chladná jak chlupy na jeho zadku byla spíš Ravenna než Freya, která byla jen oblečena v bílé.(1.8.2017)

 • Spiker01
  ***

  Jako většina lidí si z prvního dílu pamatuji jen kostru a příliš mi to nechybělo. Co musím rozhodně pochválit je obsazení, které pozbylo jednu nezavřenou pusinku a ačkoliv z dvojice Bryce Dallas Howard a Jessica Chastain mám raději dračici z Jurského světa, Emily Blunt potěšila velice, ale vlastně neměla moc co dokazovat a co hrát. Neohrožený Chris Hemsworth utvořil celkem pohodovou partu s trpaslíky a občas hodil nějaký vtípek nebo úšklebek sobě vlastní, ale dál to byla vesměs nuda s podle mě navíc nechtěný sequel s ne úplně rozmyšlenou cílovkou, který už nevydělá tolik jako "jednička." Vidět jsem to chtěl a nic extra jsem nečekal, takže jsem vlastně dostal přesně co jsem čekal + pár dobře namířených gagů...5/10(19.4.2016)

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace