poster

Paničky z Beverly Hills (TV pořad)

 • USA

  Real Housewives of Beverly Hills, The

 • Slovensko

  Skutočné paničky z Beverly Hills

Reality-TV

USA, 2010, 45 min

Kostýmy:

Mark Zunino
(další profese)
 • Wewerush
  ***

  Myslím, že spousta uživatelů místo seriálu hodnotí jeho hlavní představitelky. Ale pro mě jsou Real Houswives sociologickou sondou do skupiny lidí. Tato skupina je zcela odtržena od reality, jejich hodnoty jsou pro nás nepochopitelné stejně tak jako názory, pokud tedy nějaké mají. Rozhodně je ale zajímavé sledovat, jak žijí a co si o svém životě myslí-nevím, do jaké míry je serál inscenovaný, do jaké míry se hlavní hrdinky snaží zaujmout, ale pokud je alespoň zrnko pravdy na tom, jakým způsobem uvažují, tak bych chtěla zjistit okolnosti, za kterých se může normálně uvažující člověk změnit v něco takového. Opravdu jsou to jen peníze, nebo snaha zapadnout do místní komunity? No nevím, ale tento seriál ve mě vyvolává hodně otázek a to je to, co od reality shoe chci.(6.6.2013)

 • Lucka07
  odpad!

  Jedinečný důkaz toho, že prachy nejsou všechno. Jde vidět, že ani miliónové konto ze slepice dámu neuďelá; plastický chirurg nezamaskuje fakt, že je jeho pacientka psychicky labilní. To co tam předvádí ta banda umělých žen je něco neuvěřitelného. A já tímto děkuji bohu, že jsem se narodila v obyčejným paneláku a mám úplně normální starosti.(4.6.2013)

 • Tommassi3
  odpad!

  Vrchol zhovadilosti zřejmě již myšlenkově impotentních autorů reality show, tedy nejpokleslejšího druhu pořadů zaplavujícího obrazovky našich televizorů.. Jediné pozitivum, které mě napadá po protrpění celých tří dílů této nepopsatelné sračky, ano, vhodnější slovo nevymyslím, bych mohl nalézt ve skutečnosti, že podobný pořad se žádná z našich televizních stanic nerozhodne kopírovat, protože tohle je možné opravdu jen v USA..(21.5.2013)

 • venca163
  *

  Udělalo se mi z toho špatně, tak jsem se přišel vyzvracet sem do komentáře. Přehlídka botoxovejch ksichtů, který mají pocit, že řídí (dle svých slov) "multimiliardové podniky" svých manželů, kteří zapsali své manželky do dozorčí rady aby ukojili jejich ambice a měli pokoj. Manželky, jejichž nejtěžším úkolem i přesto je úloha matky. Tato úloha je chudinky tolik vyčerpává, že nestačí všechno zvládnout ani když mají chůvy, uklízečky a kuchaře. Vždyť mají tolik práce! Musejí naplánovat spoustu dovolených a oslav svých dcer. Vždyť, jak Kim ujistila její návrhářka šperků, "Každá holčička musí ke svým čtvrtým narozeninám dostat velký diamant.". Ale to není jen nakupování šperků. Je třeba také plánovat dovolenou. To spočívá hlavně v tom projíždět se svojí sekretářkou seznam všeho, co sekretářka připravila a zařídila a na všechno se jí znova ptát, načeč sekretářka trpělivě opakuje, že vše je připravené a chápavě hladí svojí zaměstnavatelku, že ten stres z plánování dovolené zvládá skvěle. Pokud to mam chápat jako dokument o nánách, uděluji jednu hvězdu. (20%)(30.4.2013)

 • +sfinx+
  odpad!

  Uměle vyvolané životní obtíže umělých krásek. Proti implantátům samotným a půlcentimetrové vrstvě make-upu, která nesmí chybět ani když dotyčná mamina pózuje pět metrů od kopice hnoje, nic nemám. Jen člověk trochu zalituje, že mozek prozatím implantátem nenahradíš. U těch, co jsem viděl i u jejich rodinných příslušníků, by se ale hodnota IQ po nahrazení mozku silikonovou hmotou mohla jen zvýšit. Ale když se dívám na zemi původu a na tamní publikum, tak jen očekávám další a další díly a až omrzí Heverly Debills, přesunem se jinam, že..?(30.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace