poster

Paničky z Beverly Hills (TV pořad)

 • USA

  Real Housewives of Beverly Hills, The

 • Slovensko

  Skutočné paničky z Beverly Hills

Reality-TV

USA, 2010, 45 min

Kostýmy:

Mark Zunino
(další profese)
 • Tryskomyš
  *****

  To jsem jediná, komu se to zdá zajímavý? A co ta sebevražda. Věřte mi, to opravdu není hraný. A každý se v tom najde, jen nemáme k tomu ty peníze co tyhle dámy. Ale řešíme všechny dost podobné problémy !!!(19.6.2013)

 • Tommassi3
  odpad!

  Vrchol zhovadilosti zřejmě již myšlenkově impotentních autorů reality show, tedy nejpokleslejšího druhu pořadů zaplavujícího obrazovky našich televizorů.. Jediné pozitivum, které mě napadá po protrpění celých tří dílů této nepopsatelné sračky, ano, vhodnější slovo nevymyslím, bych mohl nalézt ve skutečnosti, že podobný pořad se žádná z našich televizních stanic nerozhodne kopírovat, protože tohle je možné opravdu jen v USA..(21.5.2013)

 • Dzeyna
  **

  Sranda.(22.5.2015)

 • Patw
  odpad!

  Já si prostě říkám, že to musí mít ve scénáři. Takhle pitomí snad není nikdo! Nebo ne?(30.5.2013)

 • StarsFan
  *

  Skutečně netuším, proč mě vůbec kdy napadlo, že bych se na pár epizod z Real Housewives of Beverly Hills mohla podívat, ale zpětně si tento záchvat šílenství mohu alespoň ospravedlnit tím, že to je celkem pozoruhodná sociální studie. Hlavní hrdinky se tu cítí vytížené i se čtyřmi chůvami pro dvě děti, byt o rozloze 325 m2 jim přijde stísněný, stres jim způsobuje nejistota, zda bude bazén vytopený, a mezi řečí neopomenou poznamenat, jak jsou štědré, protože v jednom ze svých sedmi domů dovolili na pár měsíců žít přátelům, kteří na tom tehdy nebyli finančně nejlépe. Když jedna z účastnic této mimozemské reality show pronesla, že by se nespokojila s životem ve střední třídě, okamžitě mi hlavou problesklo, že já bych se nespokojila s životem, kde by mou hlavní náplní života bylo vybrat správný diamant pro mou čtyřletou dceru a chodit na správné večírky jen proto, abych si udržela ten správný sociální statut.(18.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace