poster

Expendables: Postradatelní 3

 • USA

  The Expendables 3

 • Slovensko

  Expendables: Nezničiteľní 3

 • Slovensko

  Expendables 3

 • Velká Británie

  The Expendables 3

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2014, 126 min

Externí recenze k filmu (13)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Expendables se snaží otevřít i mladšímu publiku, ale jistotu nakonec nepřináší nové posily, ale staří akční pardálové. Zda je to dobře, na to trojka příliš neodpovídá." (více)

 • BudejckaDrbna.cz (Václav Votruba) ****

  "Expendables 3 není průšvih. V žádném případě. Pokud milujete předešlé díly, tenhle vás nemůže zklamat. Je možné, že již budete trošku otupění a plejáda hereckých es vás tentokrát neomráčí, ale i tak věřím, že vás akce strhne. Jenom si říkám, že počtvrté by to už opravdu nemuselo dopadnout dobře.…" (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ***

  "Svetlými bodmi trojky sú prekvapivo nové postavy ako vtipný Antonio Banderas, ktorému sa ústa nezavrú, charizmatický Kalsey Grammerako dohadzovač mladých talentov, ale hlavne chladnokrvný Mel Gibson, ktorý si zápornú rolu neskutočne užíva. Záverečný duel so Stallonom by si zaslúžil o chlp väčší…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ***

  "Třetí Expendables tentokrát nespoléhají tolik na známé tváře jako dvojka. Naopak je (bohužel) strašně málo využívají. Jsou tam (někdo déle, jiní jen na pár okamžiků), bojují, ale výsledných efekt tak trochu vyšumí do ztracena. Kam se poděly ty nesmrtelné hlášky? Pokud budou Expendables pokračovat…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ***

  "Expendables 3 ztratili punc novoty jedničky i smysl pro humor dvojky. Zůstala průměrná akce v ošklivých kulisách, kterou táhnou nahoru akční hvězdy (zvlášť ty nově doplněné - velice dobře doplněné) a dolů ji táhne všechno, co borcům ubírá čas k vyniknutí." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Takhle jsou Expendables 3 ve velkém nepoměru mezi počtem známých tváří a akčních legend na množství výsledné zábavy. Trochu málo muziky vzhledem k počtu hudebníků. Pořád je to ale alespoň nějaká muzika a Expendables 3 jsou pořád ještě relativně slušným akčním filmem. Po jeho zhlédnutí jsem si říkal…" (více)

 • Gorilla.cz (Jan Liška) ***

  "Scénář slabý, akce přepálená, ohyzdné speciální efekty, vykastrovaný Sly, upozadněná stará dobrá parta, nemastní neslaní nováčci a špatná režie dělá ze třetích Expendables velké zklamání. Film zase alespoň zachraňuje mrazivý Gibson, ukecaný Banderas, zarostlý Schwarzenegger, nabručený Ford a vcelku…" (více)

 • Kritiky.cz ***

  "Z filmu je cítit, že se jedná o třetí pokračování, s minimálními změnami a oživením. Mladý tým nedodá příběhu dostatek šťávy, přijetí ženské postavy do týmu také nemá žádný vliv na ostatní, jako by všichni byli imunní. Navíc se vytratila vtipnost a hlášky, které filmu dodaly trochu svěžesti. Film…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marie Dostálová) ***

  "Atraktivita předchozích dílů spočívala v zábavném metahumoru, kdy herci naráželi nejenom na své přechozí role, ale i na reálie ze svého civilního života. Pokud jste se dokázali na tuto vlnu naladit, pomyslným vrcholem pak byl Chuck Norris, který říkal vtip o Chucku Norrisovi, v trojce je to pak…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ***

  "Trojka má akci mnohem přehledněji uspořádanou. A-B kropení je tu pouze v omezeném množství, ačkoliv bych snesl víc duelů s odpovídajícími protivníky. Bezejmenných pěšáků je tu prostě až příliš, protože tentokrát je záporák jenom jeden a nemá žádné slavné podržtašky jakými byl právě Daniels a Austin…" (více)

 • NaFilmu.cz (Daniel Birgus) ***

  "Postradatelní 3 jsou pro mě zklamáním a dalo by se říci, že tento díl je postradatelný. Po výborných předešlých dvou, které byly poctou starým akčním filmům a které svou nadsázkou dokázaly pobavit, se nám nyní dostalo nevýrazného pokračování. Snímek zkrátka nemá takový „drive“ jako jeho starší…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Aj, tak ani napotřetí. Třetí akční slezina si to tentokráte docela dost zavařila. Ještě větší důraz na to, co bylo špatné na druhém díle podtrhuje mizerný děj, docela slabá režie a triky. Celé to vůbec působí trochu jako zbytečně natáhlá křeč plná klišé a stereotypů. Tam kde první díl byl nadupané…" (více)

 • Topzine.cz (Nela Cristovová) ***

  "Z trojice akčňáků Expendables je nejnovější přírůstek jednoznačně nejslabší. Ne že by snad vysvaleným hrdinům najednou docházel dech, ale tahle série nestaví jen na akci. Důležité jsou i dialogy nebo narážky, pro které jsme si Postradatelné zamilovali, a které nyní působí těžkopádně." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace