Doslova

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Slovensko, 2012, 60 min

Otvárame témy. Žiadame odpovede a riešenia. Presne, vecne, doslova. Spoločensko - politická diskusia o problémoch, ktoré hýbu Slovenskom. (oficiální text distributora)

Marek1991

Pri pohľade na mnohých z tých politikov, ale aj iných týpkov najmä z mimovládiek, sa mi obrazne, možno už aj nie obrazne, ale reálne, zdvíha žlč a najradšej by som ich všetkých nakopal do ich zadkov alebo rovno si zaobstaral zbraň a začal rázne jednať, lenže som mierumilovný človek a verím, že spravodlivosť raz vyhrá, len sa bojím, že až na druhom svete a tu budeme musieť naďalej trpieť stupňujúce sa zlo. Pri tých ich rečiach mám zas chuť povedať: "Děte do prdele s vašim ukulele!" Moderátori sa snažia tváriť vážne a odborne aj keď sú priehľadní ako čisté sklo a žiadnemu z nich to neverím. Dokonca keď by nemali, skáču do reči a keď by mali, tak to neurobia a ich otázky sú dosť primitívne. Snažia sa poskytnúť priestor všetkým stranám, ale akosi z toho vždy najväčší sviniari vykľučkujú. Je to akési De Facto, či Téma dňa, v podaní slovenskej televízie. Na stranách majú byť akože diváci sympatizujúci s danými názormi, proste už to tu bolo a bolo to tu v lepšom prevedení. Toto je dosť veľká fraška, zámer sa nepodaril. Mám pocit, že na českého Václava Moravca a jeho programy sa naše ani nechytajú a na zahraničné podľa mňa tiež nie. Ak potriete hnilý šalát hovnom, nie že niečo vylepšíte, ale bude to ešte horšie, nuž sem tam si to pozriem, ale ono je to proste často nepozerateľné. ()