Príbeh troch mladých kamarátov, ktorí sa spriatelili vďaka fotografickej záľube a mali ambície venovať sa tejto záľube aj profesionálne, čo sa podarilo len jednému z nich. Po čase sa stretávajú a majú možnosť konfrontovať svoje mladícke sny s realitou života, ktorá poznačí i ich kamarátstvo. (oficiální text distributora)

majo25

Prekvapivo dobre fungujúca zápletka a herci v tomto modernom príbehu o fotografoch, ktorí nachádzajú a aj strácajú svoje ciele. Rýchly rast predznamenáva aj rýchly pád. 70% ()

LadyPupu

Kupodivu docela koukatelná záležitost. Maroš Kramár je tu v roli prospěchářského hajzlíka natolik přesvědčivý, že (ačkoliv pro něj mám slabost) mě tu pěkně sral. ()

Autogram

Kramár svojou postavou v záujme kariéry rozohráva hru na dve strany bez ohľadu na neskoršie následky. Trochu mi vadilo, že sa najdôležitejšie momenty a priznania na obrazovke ani neobjavili, iba sa to skonštatovalo v neskoršom rozhovore. Kasting zase nedomyslel viditeľne malý vekový rozdiel medzi matkou a dcérou, ktorý bol v skutočnosti len osem rokov. A za tie plavky, čo tam majú muži na plavárni, asi podľa vtedajšej módy, by sa nemusel hanbiť ani Borat. Nakopilo sa toho v jednom filme dosť, takže len dve hviezdy. ()

vox_populi

Krámovník si tu zahral sám seba - poznám ho, viem, čo tvrdím. Táto postava mu fakt sadla - napokon ako vždy, keď stvárňuje úlohu, autentickú s jeho pochybným morálnym profilom. Nie sú tu domyslené vekové rozdiely (Sládečková, pre ktorú má byť Kramár zajacom je od neho len o rok staršia) a na škodu filmu je i Bučkov toporný herecký výkon. Naopak, pochváliť treba dobrú réžiu a vydarený scenár - Maďarič mal ostať pri audiovízii a nie sa pchať do politiky. ()

javlapippi

"Mohol by si všímať aj klady nášho života." Spočiatku relatívne sympatický mladý fotograf Kramár začne čoraz viac prospechársky využívať možnosti, ktoré mu život ponúka a mení sa na odporné indivíduum. Parazituje u kamaráta na byte, viacgeneračne obcuje s príbuzenstvom papaláša, predbieha sa v rade na výstavu, venuje sa fyzickému násiliu a na koniec má nábeh na to stať sa alkoholickým bezdomovcom. Slušný scenár od budúceho ministra kultúry a Ficovho ideológa, väčšinou uveriteľné herecké výkony a dobové zábery na slovenskú metropolu. Môže byť. ()

ELDoctorow

Povrchná a bolestne banálna moralitka od autora, ktorý je dnes podpredsedom neokomunistickej strany Smer-SD a jej ministrom kultúry, takže je jasné, že to o tom ničení a korumpovaní charakteru mocou ani on sám nebral až tak veľmi vážne. ()