Chcete být piráty?

Krátkometrážní / Animovaný

Velká Británie / USA, 2012, 18 min

Jay Grace

Gideon Defoe

Stejně dobré jako celovečerní film, tedy, jak by řekli piráti, fakt hodně, hodně dobré. Scénář opět napsal autor úžasných knižních předloh, ale tentokrát z nich nic nepoužil a vše je původní. Vznikl perfektní pirátský televizní pořad s cennými moudry typu "Pirát musí znát čtyři věci. Za prvý navigaci. Za třetí počty.", které dozajista ocení každý správný mořský vlk i suchozemec.(14.3.2015)

• Rembrant

Tak toto video nemělo kromě postav s filmem nic společného. Podivná směs nepovedených a ohraných vtipů, které většinou vyzněly dost trapně. Styděl bych se to k filmu vůbec přidat.(14.9.2012)

Spíš takové video pro pobavení, než rozšíření původního filmu. Zkrátka TV show pro piráty. Nejvíc mě pobavila parafráze na The King's speech. :)(9.12.2013)

Krátký bonus na DVD a Blu-ray s filmem Piráti! je stejně parádně "plastelínově" animovaný a srší podobně zběsilým (a hodně divným) vtipem. Pirátský kapitán moderuje svou vlastní talk show plnou divných hostí i událostí v typicky aardmanovském duchu. 7/10(28.12.2012)

• Aljak

Nechcem byť zlý, ale tento "bonus" bol úplne zbytočný. Celovečerný film bol ešte ako tak zaujímavý a celkom vydarený, ale toto bolo trošku scestné. Mohli vymyslieť aj niečo inšie ako "paródiu" na talk-show. Našlo sa tu zopár dobrých hlášok, ale inak nič moc. A kto nevidel film, tak toto bude považovať za totálny blud bez logiky.(1.11.2013)

• Bioscop

Už film byl zklamáním, ale tohle byla naprostá zbytečnost...(6.10.2016)

Veselé, vtipné, barevné, hravé……..ale pro koho???? Na dospělého diváka bude celkový dojem působit příliš dětsky a tomu malému zůstane význam narážek a gagů skryt za hustým pirátským vousem……..takže????(31.5.2013)

Krátký bonus k Piratům, který hodnotím stejně jako film. Většina bonusů k animovaným filmů, jsou stejně dobré ba i lepší než celovečerní filmy, taky je to naopak, je to o něco málo horší a dalo by se bez toho obejít, ale i přesto ja tam několik zábavných momentů a vzhledem k délce se nejedná o ztrátu času.(6.9.2012)

Trošku slabší bonus, ale rozhodně neurazí!(20.9.2012)

55%(5.5.2018)

Kraťas zo sveta Pirátov, ktorý je vcelku dobrý. Pobavil som sa a to je hlavné.(24.12.2017)